1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

KANDYDAT

Witaj Kandydacie! Cieszę się, że tu jesteś!
Zatem zapragnąłeś posiąść tajemną wiedzę z zakresu wiedźmiństwa i wiedźmologii w Akademii Wiedźmińskiej „Słowiański Zielnik”. Zapewniam Cię, że po latach wyrzeczeń, zrobię z Ciebie wirtuoza tej sztuki!

Twoje zaangażowanie w zdobywanie wiedzy wymaga wynagrodzenia.
Otrzymujesz zatem dostęp do zamkniętej grupy na FB „Akademia Wiedźmińska”, w której odbywać się będą poszczególne aktywności:

- specjalne live’y dla Patronów - to Wy wybieracie temat, na który będziemy rozmawiać! Zapisy z tych live’ów nie będą dostępne na ogólnym kanale.

- materiały video tylko dla Patronów – przynajmniej raz w miesiącu materiał przygotowany specjalnie dla Was!

- spontaniczne live’y – czyli raz na jakiś czas nadawać będę z aktualnego miejsca moich podróży, obozu czy znad paleniska, przy przygotowywaniu posiłku!

- ankiety – bardzo często to Wy będziecie mieli możliwość wybrać temat kolejnego filmu, miejsce podróży, a także będziecie mieli aktywny wpływ na treści pojawiające się na kanale (pomysły na nowe serie, itp.)

- niespodzianki!

- spotkania z Patronami – zarówno te oficjalne jak i zupełnie spontaniczne!

Serdeczne podziękowania za Twoje wsparcie!!!

avatar

Nowy użytkownik

Słowiański Zielnik

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.