Avatar użytkownika

Słowiański Zielnik

0
patronów
0 
miesięcznie
15 
łącznie
0
patronów
0 zł 15 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
ZIOŁOWA CEGIEŁKA

Lecz nie cegiełka z ziela...

Cegiełka ta jest warta więcej niż mogłoby się wydawać. Każde 5 PLN to litr paliwa, który przybliża mnie do realizacji odległych celów!

Serdeczne podziękowania za Twoje wsparcie!!!
10 zł miesięcznie
KANDYDAT

Witaj Kandydacie! Cieszę się, że tu jesteś!
Zatem zapragnąłeś posiąść tajemną wiedzę z zakresu wiedźmiństwa i wiedźmologii w Akademii Wiedźmińskiej „Słowiański Zielnik”. Zapewniam Cię, że po latach wyrzeczeń, zrobię z Ciebie wirtuoza tej sztuki!

Twoje zaangażowanie w zdobywanie wiedzy wymaga wynagrodzenia.
Otrzymujesz zatem dostęp do zamkniętej grupy na FB „Akademia Wiedźmińska”, w której odbywać się będą poszczególne aktywności:

- specjalne live’y dla Patronów - to Wy wybieracie temat, na który będziemy rozmawiać! Zapisy z tych live’ów nie będą dostępne na ogólnym kanale.

- materiały video tylko dla Patronów – przynajmniej raz w miesiącu materiał przygotowany specjalnie dla Was!

- spontaniczne live’y – czyli raz na jakiś czas nadawać będę z aktualnego miejsca moich podróży, obozu czy znad paleniska, przy przygotowywaniu posiłku!

- ankiety – bardzo często to Wy będziecie mieli możliwość wybrać temat kolejnego filmu, miejsce podróży, a także będziecie mieli aktywny wpływ na treści pojawiające się na kanale (pomysły na nowe serie, itp.)

- niespodzianki!

- spotkania z Patronami – zarówno te oficjalne jak i zupełnie spontaniczne!

Serdeczne podziękowania za Twoje wsparcie!!!

20 zł miesięcznie
NOWICJUSZ

Proszę, proszę!
Ani się obejrzeliśmy, a Ty już… Nie spoczywaj jednak na laurach, bo prawdziwa nauka dopiero przed Tobą!

Wraz z rozwojem swojego wtajemniczenia, kontynuujesz oczywiście naukę w Akademii Wiedźmińskiej, zachowując wszystkie dotychczasowe profity. Dodatkowo, na podany przez Ciebie przy rejestracji adres mailowy otrzymasz oficjalny dyplom przyjęcia w krąg nowicjatu.

Ponadto Twoje imię i nazwisko pojawi się na specjalnej liście Patronów, na koniec każdego materiału! Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu wolisz pozostać anonimowym, zaznacz tę opcję przy rejestracji!

Z każdej mojej dłuższej wyprawy otrzymasz także pocztówkę z pozdrowieniami!

Serdeczne podziękowania za Twoje wsparcie!!!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
40 dostępnych miejsc
ADEPT

Tak, ten poziom wtajemniczenia to nie przelewki!

Nadal się uczysz, więc zachowujesz wszelkie przywileje z wcześniejszych stopni, a dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętej galerii zdjęć, która będzie powiększana z każdym nowym odcinkiem dostępnym na kanale!

Po co najmniej 3 miesiącach wsparcia otrzymasz jedno z tych zdjęć (wybranych przez Ciebie) wydrukowane w wysokiej rozdzielczości, format A4!

Serdeczne podziękowania za Twoje wsparcie!!!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
CZELADNIK

Pracuj tak dalej, a papiery mistrzowskie tego fachu Cię nie ominą!

Na tym stopniu wtajemniczenia, tworzysz już samodzielnie skomplikowane mikstury i eliksiry. Nadal jednak zachowujesz wszelkie profity z wcześniejszych stopni wynikające z przynależności do Akademii.

Dodatkowo otrzymujesz honorowy tytuł Mecenasa i jako taki zostaniesz sponsorem tytularnym jednego z odcinków – Na początku materiału pojawi się plansza: Materiał powstał przy wsparciu Mecenasa (imię i nazwisko)

Jako Czeladnik otrzymujesz też możliwość darmowego pojawiania się na wszystkich realizowanych przeze mnie spacerach zielarskich!

Serdeczne podziękowania za Twoje wsparcie!!!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
AKOLITA

Zaczynam się Ciebie bać! Twoje wsparcie i oddanie sprawie są niesamowite!

Zachowujesz oczywiście wszelkie profity związane z wcześniejszymi stopniami, ale pamiętaj, że i Ty teraz zaczynasz być odpowiedzialny za Akademię. Świeć zatem przykładem i obserwuj bacznie jak zachowują się koledzy z młodszych roczników!

Takie wsparcie wymaga jednak wyjątkowych podziękowań, zatem jeśli będziesz gdzieś w okolicy Trójmiasta, bądź zobaczysz, że jestem w pobliżu – pisz, będę chciał Cię bliżej poznać!!!

Twoja nauka w Akademii w zasadzie dobiegła końca, zapraszam Cię zatem do Wewnętrznego Kręgu, gdzie wspólnie poruszamy tematy bardziej skomplikowanej materii.

Serdeczne podziękowania za Twoje wsparcie!!!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Słowiański Zielnik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Medycyna i rośliny. Tylko, albo aż. Pokazuję Wam rośliny, uczę ich rozpoznawania i opowiadam o właściwościach. Na kanale znajdziecie także dziką kuchnię, medycynę survivalową, historię medycyny oraz wyprawy. Wyprawy w poszukiwaniu rzadkich roślin, ciekawych miejsc, czy niesamowitych ludzi z pasją!!!

Michał Konkel

Biolog, przyrodnik, zielarz-fitoterapeuta. Członek Polskiego Towarzystwa Zielarzy-Fitoterapeutów. Edukator ziołolecznictwa. Prowadzi prelekcje, warsztaty oraz zajęcia terenowe z zakresu ziołolecznictwa, roślin przydatnych w surwiwalu, czy medycyny w czasie katastrof i na wypadek wojny. Propagator „Supermarketu Natura”, czyli świadomego i rozważnego korzystania z zasobów oferowanych nam przez przyrodę. Wierzy, że środowisko naturalne jest nam w stanie zapewnić wszystko, wystarczy tylko wiedzieć, jak z tego skorzystać. Miłośnik przyrody i fotografii przyrodniczej.

Medycyna survivalowa - moje oczko w głowie [oraz na papierze ;) bo książka w drodze]

Na kanale już teraz wiele się dzieje, ale mam ochotę na więcej. Chciałbym zrealizować marzenie o ruszeniu w drogę, by poznawać ludzi, którzy posiadają jeszcze dawną wiedzę ludową. Rozmawiać z nimi i stworzyć swego rodzaju atlas, przewodnik, którego celem będzie zebranie wiadomości o roślinach i ich wykorzystaniu, zarówno w medycynie, jak i w kuchni. Na początek niech będzie to Polska, ale plany są mocarstwowe, nie zamierzam zatrzymywać się w pół drogi...

Musztarda - połączenie leku i dodatku do potraw...

Kolejna myśl, która kołacze mi się po głowie to atlas video jeśli nie z wszystkimi, to przynajmniej większością polskiej flory. Pokazanie jej, zwrócenie uwagi na cechy charakterystyczne ułatwiające rozpoznanie oraz krótki opis właściwości, a wszystko uszeregowane w odpowiedni system...

Krótka piłka - czyli codzienny vlog do którego chciałbym wrócić

Na końcu, choć bynajmniej nie ostatnie na mojej liście są wyprawy. Do ciekawych miejsc, po ciekawe rośliny, na spotkania z ciekawymi ludźmi...

To wszystko i jeszcze wiele, wiele innych pomysłów, które kiełkują w mojej głowie, będzie możliwe dzięki Wam!

Za wszelkie wsparcie już teraz serdecznie Wam dziękuję!!!

Cele Autora

Flora (nie)incognita
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi swobodnie przemieszczać się w granicach naszego kraju, by kręcić dla Was materiały z ogrodów botanicznych, arboretów, czy rezerwatów na terenie całej Polski. Chcę pokazać Wam piękno naszej przyrody, nauczyć rozpoznawać rośliny oraz opowiadać o ich wykorzystaniu. Misja zakończy się sukcesem, gdy już nigdy nie będziecie widzieć wokół siebie chwastów. Nie dlatego, że ich tam nie będzie, zwyczajnie słowo "chwast" zniknie z Waszego słownika, ponieważ każda roślina będzie dla Was w jakiś sposób do wykorzystania!!!
Od pasji do pracy
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego celu zapewni:
- opłacenie wszystkich rachunków
- wyżywienie siebie i rodziny (wliczając w to mopsa)
- a co najważniejsze, pełnoetatowe zajmowanie się kanałem. Czyli więcej filmów, więcej wypraw, więcej ciekawych ludzi i miejsc…a wszystko to dla Was, moi Widzowie

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Słowiański Zielnik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.