1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Brawo, Przyjacielu SmartMe!

To właśnie takie osoby jak Ty sprawiają, że SmartMe cały czas się rozwija i może docierać do kolejnych czytelników!

1) W podziękowaniu za Twoją pomoc umieścimy Cię na naszej stronie patronów.

2) Poznaj SmartMe od kuchni!
Zdjęcia, filmy, historie – wszystko to będzie trafiać bezpośrednio do Ciebie. Myślisz, że realizacja każda recenzja przebiega bezbłędnie? Nic bardziej mylnego. I nam zdarzają się wpadki, śmieszne sytuacje i niezwykłe problemy, z którymi często się spotykamy. Poznasz wszystko od podszewki!

3) Dołączysz do specjalnej, zamkniętej grupy na Facebooku. Możesz mieć pewność, że na każde pytanie, jakie zadasz, znajdzie się odpowiedź jednej z osób ze SmartMe.

4) Podzielimy się z Tobą naszymi planami na przyszłość!

100 zł miesięcznie

Brawo, Mistrzu SmartMe!

Wspierasz nas na 100, 1000, 1 000 000 procent! Wiesz, że SmartMe jest dla Ciebie ważne, a my wiemy, że Ty jesteś ważny dla nas.

Ten próg daje Ci wszystkie poprzednie nagrody oraz pakiet SmartMe!

Pakiet SmartMe to zestaw, który dostają wyłącznie redaktorzy SmartMe. Teraz otrzymają go również Patroni!

1) Koszulka – Patron SmartMe. Ta koszulka podkreśli Twoją rolę w SmartMe, więc noś ją z dumą, tak jak my nosimy nasze. To właśnie te koszulki pojawiają się na wszystkich naszych filmach.

2) Kubek - SmartMe. Kubki termiczne pozwalają ograniczać jednorazowe naczynia na stacjach paliw albo w kawiarniach. Zamiast zabierać plastikowy czy papierowy kubek, wyjmij swój oryginalny kubek SmartMe. Kawa i herbata lepiej w nim smakują – potwierdzone badaniami tych, którzy go posiadają ;)

avatar

Nowy użytkownik

SmartMe

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.