SmartMe

W Patronite od 30.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2308

Liczba Patronów: 2258

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
30 miesięcznie
1 545 łącznie
SmartMe to portal poświęcony smart technologiom. Jesteśmy grupą pasjonatów, która tworzy portal promujący rozwiązania smart w polskich domach. Recenzje, poradniki, wideoblogi, Instastory, Tweety – jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy. Różnymi kanałami pokazujemy smart urządzenia w codziennym życiu.

O Autorze

SmartMe to portal poświęcony smart technologiom. Jesteśmy grupą pasjonatów, która tworzy portal promujący rozwiązania smart w polskich domach. Recenzje, poradniki, wideoblogi, Instastory, Tweety – jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy.

Różnymi kanałami pokazujemy, w jaki sposób smart urządzenia można wykorzystać w codziennym życiu.

Przedstawione przez nas nowe technologie i sprzęty nie tylko usprawniają codzienne obowiązki, ale także potrafią pomagać w niezwykły sposób! 

Glukometr, który nie wymaga kłucia, może odmienić życie osób chorych na cukrzycę. 

Robot odkurzający i robot do okien wspomogą osoby niepełnosprawne w codziennych obowiązkach, dzięki czemu osoby te będą mogły prowadzić samodzielne życie. 

Zegarek, który wykrywa upadek użytkownika, może uratować życie naszemu bliskiemu.

Wymienione sprzęty to tylko namiastka tego, co gwarantuje nam świat smart! Na SmartMe poznacie pozytywną stronę technologii i dowiecie się, jak wiele dzięki niej można osiągnąć!

Każdego dnia powstają urządzenia niezwykłe lub po prostu średnie. Produkty zmieniające świat na lepsze albo sprzęty kompletnie dziwne. A my jesteśmy w samym środku tego smart świata i czujemy się w nim jak ryba w wodzie!

Sprawdź, kto za tym wszystkim stoi i poznaj zespół SmartMe na naszej stronie – Zespół. 

Przeczytaj nasze recenzje –  zawsze jesteśmy szczerzy w tym, co publikujemy. 

Sprawdź nasze poradniki i dowiedz się, jak poradzić sobie z wieloma sprzętami.  Nie są to tylko zwykłe instrukcje. Często spotykamy się z osobami starszymi i wspólnie z nimi przygotowujemy nasze poradniki, tak by każdy mógł stać się częścią świata smart

Przeczytaj  felietony i spójrz naszym okiem na świat technologii z pasją i zafascynowaniem.

Wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie w formie wideoblogu recenzujemy kolejne sprzęty. 

Sprawdź, jak technologia wkomponowuje się w otaczający nas świat na naszych profilach Instagram i Pinterest.

Podróżujemy po całym świecie, żeby sprawdzać, jak technologia zmienia życie ludzi na całym świecie. Polska, USA, Litwa, Łotwa, Korea, Korsyka, Wietnam, Katar –to dopiero początek! Bądźcie na bieżąco ze #smartmetravels.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Marek N.
Marek N.
Próg: 10 zł