SmartMe

W Patronite od 30.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 635 łącznie
SmartMe to portal poświęcony smart technologiom. Jesteśmy grupą pasjonatów, która tworzy portal promujący rozwiązania smart w polskich domach. Wspierając nas tutaj sprawiasz, że zarówno nasze filmy jak i autorski podcast Smart Strefa będzie na najwyższym możliwym poziomie.

O Autorze

SmartMe to portal poświęcony smart technologiom. Jesteśmy grupą pasjonatów, która tworzy portal promujący rozwiązania smart w polskich domach. W ramach Smart prowadzimy również Kanał na YouTube oraz podcast Smart Strefa

Chcemy dzielić się naszą pasją do technologii z każdym kto kocha ją równo jak my!

Wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie w formie wideoblogu recenzujemy kolejne sprzęty. 

Słuchaj Podcastu Smart Strefa na Wszystkich platformach Podcastowych.

Wspierając nas tutaj, sprawiacie, że nasze materiały mogą być odpowiedniej wartości!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Szymon Morawski
Szymon Morawski
Próg: 20 zł
Marek N.
Marek N.
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł