1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

500 zł miesięcznie

To już ostatni próg z nieograniczoną liczbą patronów. Jest on skierowany do osób prywatnych lub firm, które nie oczekują umieszczenia swojego logo na naszej stronie www, do takich wspaniałych darczyńców jak Ty, którzy z jednej strony mogą pozwolić sobie na miesięczne wsparcie akcji w kwocie 500 PLN jednocześnie jako rekompensatę uzyskując "JEDYNIE" szczery uśmiech dziecka i imienne podziękowania przez to dziecko stworzone!💙

Jeżeli chcesz, napisz jaką rekompensatę chcesz uzyskać - czy chcesz umieścić nasze logo na swojej stronie www, czy chcesz otrzymać imienne podziękowania z domu dziecka a może chcesz powiedzieć o tym swojemu dentyście?

Jeżeli jesteś jednym z Pacjentów tych dentystów, którzy włączają się do akcji Smile Together, za tak hojne prywatne wsparcie od swojego lekarza otrzymasz bezpośrednie podziękowania!

Z tego miejsca ja osobiście i wszyscy zaangażowani w tą akcję dziękujemy Ci z całego serca!

100000 zł miesięcznie

To co robisz jest niewiarygodne! Dzięki Tobie dzieją się rzeczy, w które większość ludzi "o zdrowych zmysłach" nie wierzy! Właśnie dzięki Tobie do akcji włączają się gabinety stomatologiczne, higienistki, dentyści, samorządy lokalne, .... Właśnie dzięki temu, że niemożliwe okazało się realne! Jeżeli chcesz podziękowania to wybrane lub wskazane przez Ciebie logo będzie najbardziej eksponowane na naszej stronie internetowej. Może to być Twoje logo, może być inne lub może nie być go wcale. Możemy mówić o Tobie na początku i na końcu każdego nowego materiału video lub możemy dziękować Ci tylko anonimowo. Każdy z uczestników akcji angażuje się na miarę swoich możliwości, jedni wspierają ją finansowo drobnymi kwotami, inni aktywnie działają wykonując przeglądy, jeżdżąc do domów dziecka, przedszkoli i szkół, jeszcze inni projektują nam grafikę, ulotki, organizują akcje.... Ty możesz wspierać nas przekazując co miesiąc 100 000 PLN!

Dodatkowo możemy umieścić logo Twojej firmy (lub wskazane przez Ciebie) na zakupionej dzięki Twoim pieniądzom partii "naszych" szczoteczce z adnotacją "AKCJA WSPIERANA PRZEZ" lub "TA SZCZOTECZKA POWSTAŁA DZIĘKI" lub innym, który wspólnie ustalimy.

Bardzo Ci za to dziękujemy!🤍

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Smile Together

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.