Fundacja Smile Together

W Patronite od 08.04.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 248

Liczba Patronów: 810

Zostań Patronem
Kup na prezent
20 patronów
2 460 miesięcznie
233 425 łącznie
Fundacja Smile Together powstała z myślą o zdrowych uśmiechach dzieci. Pierwszy Cel fundacji to szczotka elektryczna/soniczna dla każdego dziecka. W każdym domu obok zwykłej miotły jest także odkurzacz, prawie wszyscy mamy smartfony a rewolucja technologiczna pominęła zdrowie zębów!

O Autorze

 Jako grupa lekarzy o pewnym statusie w środowisku medycznym, w związku z sukcesem jaki osiągnęliśmy, chcemy dać coś od siebie innym. Pierwszym krokiem uwiarygodnienia naszego przedsięwzięcia jest autorytet naszych nazwisk. Działając bez jakiegokolwiek wynagrodzenia i bez związania z konkretną marką czy gabinetem dentystycznym chcemy podzielić się swoimi doświadczeniami, odpowiedzieć na pytania, które Pacjenci nam zadają, a na które próżno szukać odpowiedzi w sieci.

 

Wiemy, że dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć najlepszą bezstronną platformę informacyjną dla Pacjentów. Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł rozmawiać ze swoim dentystą na zasadzie partnerskiej czując pełny komfort w relacji z nim. Chcemy, żeby mógł czuć się bezpiecznie widząc w zachowaniu lekarza prawdziwą troskę o swoje zdrowie. Platforma ta ma stanowić pomost między wiedzą medyczną a oczekiwaniami Pacjenta. Ma pokazać nowe kierunki rozwoju stomatologii, ma zmienić rynek usług dentystycznych przez zmianę oczekiwań Pacjentów i przez ciągłe podnoszenie poprzeczki stawianej lekarzom, niejako oddolnie doprowadzić do tego, żeby polska stomatologia była stawiana za wzór na całym świecie.

Fundacja Smile Together - Uśmiechnijmy Się Razem została zarejestrowana 8 lutego 2019r w KRS pod numerem 0000771189 a nadzór nad fundacją sprawuje Minister Zdrowia i Polityki Społecznej.

Jak możesz pomóc?

Wierzymy, że wesprzesz naszą akcję na różne sposoby i poczujesz wdzięczność.

Jednym z nich jest subskrybowanie naszego kanału na YouTube, powiedzenie o nas Twoim znajomym, jeszcze kolejnym wspieranie nas na platformie PATRONITE.

 Wszystkie środki zgromadzone dzięki działalności fundacji "SMILE TOGETHER – Uśmiechnijmy Się Razem" przekazujemy na to, żeby hasło wspólnego uśmiechu nie pozostało tylko pustym sloganem, ale żeby zmieniało Twój, mój i nasz świat.

Przede wszystkim chcemy, żeby nasze dzieci nie potrzebowały korzystać z naszych kwalifikacji.

 

Co udało się osiągnąć?

Drodzy Patroni, dzięki Waszej pomocy, w przeciągu ostatniego roku udało nam się:

 •  Przekazać szczoteczki soniczne dla Domów Dziecka w Krzydlinie Małej, Wałbrzychu, Kłodzku, Mławie, Legnicy, Jaworznie i w Strzyżowie

Tu możecie zobaczyć nasze działania!

 • Dostarczyć szczoteczki soniczne dla Szkoły Podstawowej nr 5 w Sosnowcu oraz do Stowarzyszenia Diabetyków we Wrocławiu.

Co jeszcze? 

Również Miasto Wrocław uznało, że działania Fundacji są na tyle skuteczne, że warto nimi objąć wszystkich pierwszoklasistów we Wrocławiu:) Fundacja zakupiła szczoteczki i zapewniła grawer imion - całą resztą zajmuje się Miasto Wrocław.

Fundacja zakupiła i przekazała Departamentowi Edukacji we Wrocławiu 5 961 sztuk szczoteczek. W związku z Wojną za naszą wschodnią granicą i jej skutkami po napływie dzieci z Ukrainy Miasto Wrocław dodatkowo kupiło kolejne 400 sztuk szczoteczek. Wszystkie one po odpowiedniej edukacji w szkołach zostaną rozdane w akcji „Szczoteczka soniczna dla Pierwszaka”– akcja zostanie przeprowadzona w ciągu 1-2 m-cy. Szczoteczki odebrane przez miasto w ostatecznej liczbie 5 960 sztuk dnia 28.03.2021. – tu zapowiedź w mediach - https://www.wroclaw.pl/portal/gabinety-dentystyczne-w-szkolach-szczoteczka-dla-pierwszaka

To nie koniec, to dopiero początek!

Jednak na tym nie kończą się nasze działania! W najbliższym czasie mamy zaplanowane kolejne cele, które pragniemy zrealizować. Są to między innymi:

 •  Potrzeby finansowe: ok. 380 000 zł na poczet zamówienia 10 tysięcy szczoteczek dla potrzebujących dzieci.
 • Potrzeby ludzkie: osoby do współpracy wolontariackiej w ramach pomocy przy propagowaniu akcji w mediach społecznościowych i docierania do jak największej liczby odbiorców z naszymi działaniami.
 • Ambasadorów Fundacji, którzy będą przekazywać informacje o działaniach Fundacji. W tym momencie naszymi Ambasadorami są między innymi: Marek Kamiński – polarnik, Monika Witkowska – zdobywczyni Korony Ziemi, Jasiek Mela – zdobywca dwóch biegunów czy znany psycholog Profesof Philip Zimbardo!  

 

Ze swojej strony możemy zagwarantować:

1. Uczciwą, długoterminową działalność z poczuciem satysfakcji dla każdego wolontariusza

2. Przeświadczenie, że nikt nie zarabia na pracy na rzecz fundacji – jedyne opłaty to zakup szczoteczek bez marży producenta i grawer imion.

3. Poczucie sensu w propagowaniu akcji 

 

CZY CHCESZ Z NAMI DAĆ ŚWIATU WIĘCEJ UŚMIECHU?

CZY LUBISZ POMAGAĆ?

WIERZYMY, ŻE TAK!

Do dzieła Patronie!!!   


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Walasek
Michał Walasek
Próg: 100 zł
Dagmara Nasulicz
Dagmara Nasulicz
Próg: 200 zł
Teresa Kedziora
Teresa Kedziora
Próg: 200 zł
Karol Gorzkowski
Karol Gorzkowski
Próg: 10 zł
Krzysztof Ziober
Krzysztof Ziober
Próg: 65 zł