Avatar użytkownika

Fundacja Smile Together

18
patronów
2 095 
miesięcznie
265 255 
łącznie
18
patronów
2 095 zł 265 255 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję Ci w imieniu każdego uśmiechniętego dziecka, które dzięki Twojemu wsparciu może się swobodnie uśmiechać!

🤍Twoja nagroda to świadomość, że dzięki Tobie świat staje się lepszym miejscem! Jeżeli chcesz, dziecko, które dzięki Twojemu wsparciu otrzyma własną szczoteczkę elektryczną/soniczną wyśle Ci podziękowanie za Twoje wsparcie - daj nam tylko znać!
30 zł miesięcznie
Bardzo Ci dziękuję, że dzięki Tobie i Twojej rezygnacji z dwóch kaw miesięcznie z modnej kawiarni sprawiasz, że co dwa miesiące możemy dostarczyć jedną szczoteczkę elektryczną dziecku, które nawet nie wie, jak bardzo jej potrzebuje.💙

Jeżeli chcesz, napisz do nas a podziękowanie od tego dziecka trafi bezpośrednio do Ciebie. Jeżeli producenci zachowają się tak, jak tego oczekujemy to w ciągu roku faktycznie zmienisz życie sześciu dzieciaków!

Dziękujemy!
65 zł miesięcznie
Co miesiąc jesteś bohaterem dla konkretnego dziecka! Gratulujemy i dziękujemy Ci!🤍

Tobie również ten konkretny chłopiec z domu dziecka lub potrzebująca dziewczynka może wysłać podziękowania. Napisz tylko, że tego chcesz!

Dzięki!
100 zł miesięcznie
Jeżeli chcesz wpłacać więcej niż 65 PLN miesięcznie a kwota 200 PLN jest dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem to ten próg jest stworzony specjalnie dla Ciebie! Twoje wielkie serce nie potrzebuje podziękowań, jednocześnie tak jak przy innych progach z nielimitowaną liczbą osób wspierających, otrzymasz podziękowania od dzieci, które będą się jeszcze szerzej i częściej uśmiechać właśnie dzięki Tobie!

A Ty będziesz mógł ten uśmiech przekazać dalej:) Tak trzymaj!
Bardzo Ci dziękujemy!💙

200 zł miesięcznie
To jest przedostatni próg z nieograniczoną liczbą patronów. Jest on skierowany do osób prywatnych, do takich wspaniałych darczyńców jak Ty, którzy z jednej strony mogą pozwolić sobie na miesięczne wsparcie akcji w kwocie 200 PLN jednocześnie jako rekompensatę uzyskując "JEDYNIE" szczery uśmiech dziecka i imienne podziękowania przez to dziecko stworzone!🤍

Jeżeli jesteś jednym z naszych Pacjentów (dentystów, którzy włączają się do akcji Smile Together) dodatkowo od swojego lekarza otrzymasz bezpośrednie podziękowania.

Z tego miejsca ja osobiście i wszyscy zaangażowani w tą akcję dziękujemy Ci z całego serca!
500 zł miesięcznie
To już ostatni próg z nieograniczoną liczbą patronów. Jest on skierowany do osób prywatnych lub firm, które nie oczekują umieszczenia swojego logo na naszej stronie www, do takich wspaniałych darczyńców jak Ty, którzy z jednej strony mogą pozwolić sobie na miesięczne wsparcie akcji w kwocie 500 PLN jednocześnie jako rekompensatę uzyskując "JEDYNIE" szczery uśmiech dziecka i imienne podziękowania przez to dziecko stworzone!💙

Jeżeli chcesz, napisz jaką rekompensatę chcesz uzyskać - czy chcesz umieścić nasze logo na swojej stronie www, czy chcesz otrzymać imienne podziękowania z domu dziecka a może chcesz powiedzieć o tym swojemu dentyście?

Jeżeli jesteś jednym z Pacjentów tych dentystów, którzy włączają się do akcji Smile Together, za tak hojne prywatne wsparcie od swojego lekarza otrzymasz bezpośrednie podziękowania!

Z tego miejsca ja osobiście i wszyscy zaangażowani w tą akcję dziękujemy Ci z całego serca!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
99 dostępnych miejsc
Dla średnich i dużych firm w kategorii budżetu reklamowego jeden tysiąc złotych miesięcznego wsparcia jest bardzo niewielką kwotą a może realnie zwiększyć ilość zadowolonych dzieci. Twojej firmie zaś zapewni partnerstwo z akcją potwierdzone umieszczeniem Twojego logo na naszej stronie głównej. Będziesz mógł również wykorzystać znak i logo Smile Together na swojej stronie internetowej. Ponadto jeżeli będziesz tylko chciał, otrzymasz podziękowania od dzieci!

Dziękujemy Ci!🤍
3000 zł miesięcznie
Wybierz 3000 zł
30 dostępnych miejsc
Jeżeli prowadzisz firmę średniej wielkości lub jesteś w stanie pozwolić sobie na comiesięczne wsparcie kwotą 3 tys. PLN to świetnie! Co prawda cała akcja nie polega na rewanżu i nigdy nie zdołamy odpłacić się Tobie w sposób materialny - wiemy też, że nie jest to główny powód Twojej decyzji. Mimo wszystko jeżeli będziesz chciał to umieścimy Twoje logo (lub wskazane przez Ciebie) w odpowiednim miejscu na naszej stronie www. Będziesz też mógł pokazać światu, jak wielkie masz serce i przypiąć nasze logo na swojej stronie internetowej.

W imieniu dzieciaków Dziękujemy Ci!💙
10000 zł miesięcznie
Wybierz 10000 zł
10 dostępnych miejsc
Być może dla Twojej firmy lub ze względu na Twoje możliwości finansowe kwota dziesięciu tysięcy złotych jest idealnym rozwiązaniem. Za tą kwotę będziemy w stanie dostarczyć szczoteczki całkiem sporej liczbie dzieci. Oczywiście Twoje logo zostanie umieszczone na naszej stronie internetowej na odpowiednio eksponowanym miejscu. Już teraz z całego serca Ci dziękujemy. Podziękują Ci również dzieci. Otrzymasz dokładną informację ilu dzieciom dzięki Tobie pomogliśmy, będziesz mógł wskazać konkretne miejsce, które chcesz, żebyśmy zaopatrzyli, będziesz również mógł (jeżeli będziesz chciał) współuczestniczyć w takiej akcji!

Dziękujemy Ci!🤍
33333 zł miesięcznie
Wybierz 33333 zł
3 dostępne miejsca
Jeżeli obok wielkiego serca posiadasz dużą firmę lub spore zasoby finansowe możesz chociażby w ograniczonym czasie (minimalnie przez 3 miesiące) wspierać fundację kwotą 33 333 PLN. Wtedy Twoje wsparcie wyniesie 100 000 PLN. Będziesz wtedy odpowiedzialny za 10% uśmiechów dzieci w stacjonarnych domach dziecka w Polsce! To jest już coś. Jeżeli będziesz chciał to będziemy wymieniać Ciebie lub Twoją firmę jako znamienitego darczyńcę (są tylko trzy miejsca!) w każdym nowym materiale video, jakie nagramy! Ponadto Twoje logo będzie na naszej stronie www zaraz po logo najhojniejszej instytucji - jeżeli ta będzie chciała się ujawnić! Niezależnie od Tego, podium naszej organizacji jest Twoje!

Gratulujemy i dziękujemy!💙
100000 zł miesięcznie
Wybierz 100000 zł
1 dostępne miejsce
To co robisz jest niewiarygodne! Dzięki Tobie dzieją się rzeczy, w które większość ludzi "o zdrowych zmysłach" nie wierzy! Właśnie dzięki Tobie do akcji włączają się gabinety stomatologiczne, higienistki, dentyści, samorządy lokalne, .... Właśnie dzięki temu, że niemożliwe okazało się realne! Jeżeli chcesz podziękowania to wybrane lub wskazane przez Ciebie logo będzie najbardziej eksponowane na naszej stronie internetowej. Może to być Twoje logo, może być inne lub może nie być go wcale. Możemy mówić o Tobie na początku i na końcu każdego nowego materiału video lub możemy dziękować Ci tylko anonimowo. Każdy z uczestników akcji angażuje się na miarę swoich możliwości, jedni wspierają ją finansowo drobnymi kwotami, inni aktywnie działają wykonując przeglądy, jeżdżąc do domów dziecka, przedszkoli i szkół, jeszcze inni projektują nam grafikę, ulotki, organizują akcje.... Ty możesz wspierać nas przekazując co miesiąc 100 000 PLN!

Dodatkowo możemy umieścić logo Twojej firmy (lub wskazane przez Ciebie) na zakupionej dzięki Twoim pieniądzom partii "naszych" szczoteczce z adnotacją "AKCJA WSPIERANA PRZEZ" lub "TA SZCZOTECZKA POWSTAŁA DZIĘKI" lub innym, który wspólnie ustalimy.

Bardzo Ci za to dziękujemy!🤍

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Smile Together w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Smile Together powstała z myślą o zdrowych uśmiechach dzieci. Pierwszy Cel fundacji to szczotka elektryczna/soniczna dla każdego dziecka. W każdym domu obok zwykłej miotły jest także odkurzacz, prawie wszyscy mamy smartfony a rewolucja technologiczna pominęła zdrowie zębów!

 Jako grupa lekarzy o pewnym statusie w środowisku medycznym, w związku z sukcesem jaki osiągnęliśmy, chcemy dać coś od siebie innym. Pierwszym krokiem uwiarygodnienia naszego przedsięwzięcia jest autorytet naszych nazwisk. Działając bez jakiegokolwiek wynagrodzenia i bez związania z konkretną marką czy gabinetem dentystycznym chcemy podzielić się swoimi doświadczeniami, odpowiedzieć na pytania, które Pacjenci nam zadają, a na które próżno szukać odpowiedzi w sieci.

 

Wiemy, że dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć najlepszą bezstronną platformę informacyjną dla Pacjentów. Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł rozmawiać ze swoim dentystą na zasadzie partnerskiej czując pełny komfort w relacji z nim. Chcemy, żeby mógł czuć się bezpiecznie widząc w zachowaniu lekarza prawdziwą troskę o swoje zdrowie. Platforma ta ma stanowić pomost między wiedzą medyczną a oczekiwaniami Pacjenta. Ma pokazać nowe kierunki rozwoju stomatologii, ma zmienić rynek usług dentystycznych przez zmianę oczekiwań Pacjentów i przez ciągłe podnoszenie poprzeczki stawianej lekarzom, niejako oddolnie doprowadzić do tego, żeby polska stomatologia była stawiana za wzór na całym świecie.

Fundacja Smile Together - Uśmiechnijmy Się Razem została zarejestrowana 8 lutego 2019r w KRS pod numerem 0000771189 a nadzór nad fundacją sprawuje Minister Zdrowia i Polityki Społecznej.

Jak możesz pomóc?

Wierzymy, że wesprzesz naszą akcję na różne sposoby i poczujesz wdzięczność.

Jednym z nich jest subskrybowanie naszego kanału na YouTube, powiedzenie o nas Twoim znajomym, jeszcze kolejnym wspieranie nas na platformie PATRONITE.

 Wszystkie środki zgromadzone dzięki działalności fundacji "SMILE TOGETHER – Uśmiechnijmy Się Razem" przekazujemy na to, żeby hasło wspólnego uśmiechu nie pozostało tylko pustym sloganem, ale żeby zmieniało Twój, mój i nasz świat.

Przede wszystkim chcemy, żeby nasze dzieci nie potrzebowały korzystać z naszych kwalifikacji.

 

Co udało się osiągnąć?

Drodzy Patroni, dzięki Waszej pomocy, w przeciągu ostatniego roku udało nam się:

  •  Przekazać szczoteczki soniczne dla Domów Dziecka w Krzydlinie Małej, Wałbrzychu, Kłodzku, Mławie, Legnicy, Jaworznie i w Strzyżowie

Tu możecie zobaczyć nasze działania!

  • Dostarczyć szczoteczki soniczne dla Szkoły Podstawowej nr 5 w Sosnowcu oraz do Stowarzyszenia Diabetyków we Wrocławiu.

Co jeszcze? 

Również Miasto Wrocław uznało, że działania Fundacji są na tyle skuteczne, że warto nimi objąć wszystkich pierwszoklasistów we Wrocławiu:) Fundacja zakupiła szczoteczki i zapewniła grawer imion - całą resztą zajmuje się Miasto Wrocław.

Fundacja zakupiła i przekazała Departamentowi Edukacji we Wrocławiu 5 961 sztuk szczoteczek. W związku z Wojną za naszą wschodnią granicą i jej skutkami po napływie dzieci z Ukrainy Miasto Wrocław dodatkowo kupiło kolejne 400 sztuk szczoteczek. Wszystkie one po odpowiedniej edukacji w szkołach zostaną rozdane w akcji „Szczoteczka soniczna dla Pierwszaka”– akcja zostanie przeprowadzona w ciągu 1-2 m-cy. Szczoteczki odebrane przez miasto w ostatecznej liczbie 5 960 sztuk dnia 28.03.2021. – tu zapowiedź w mediach - https://www.wroclaw.pl/portal/gabinety-dentystyczne-w-szkolach-szczoteczka-dla-pierwszaka

To nie koniec, to dopiero początek!

Jednak na tym nie kończą się nasze działania! W najbliższym czasie mamy zaplanowane kolejne cele, które pragniemy zrealizować. Są to między innymi:

  •  Potrzeby finansowe: ok. 380 000 zł na poczet zamówienia 10 tysięcy szczoteczek dla potrzebujących dzieci.
  • Potrzeby ludzkie: osoby do współpracy wolontariackiej w ramach pomocy przy propagowaniu akcji w mediach społecznościowych i docierania do jak największej liczby odbiorców z naszymi działaniami.
  • Ambasadorów Fundacji, którzy będą przekazywać informacje o działaniach Fundacji. W tym momencie naszymi Ambasadorami są między innymi: Marek Kamiński – polarnik, Monika Witkowska – zdobywczyni Korony Ziemi, Jasiek Mela – zdobywca dwóch biegunów czy znany psycholog Profesof Philip Zimbardo!  

 

Ze swojej strony możemy zagwarantować:

1. Uczciwą, długoterminową działalność z poczuciem satysfakcji dla każdego wolontariusza

2. Przeświadczenie, że nikt nie zarabia na pracy na rzecz fundacji – jedyne opłaty to zakup szczoteczek bez marży producenta i grawer imion.

3. Poczucie sensu w propagowaniu akcji 

 

CZY CHCESZ Z NAMI DAĆ ŚWIATU WIĘCEJ UŚMIECHU?

CZY LUBISZ POMAGAĆ?

WIERZYMY, ŻE TAK!

Do dzieła Patronie!!!   

Cele Autora

Zamówienie 10 tysięcy szczoteczek sonicznych dla potrzebujących dzieci🦷
  • 380 000 zł
  • 212 210 zł brakuje
44%
Naszym obecnym celem jest zebranie 380 tysięcy złotych na opłacenie zamówienia 10 tys. szczoteczek sonicznych. Po co tyle? Dla kogo? W ubiegłym roku w styczniu zamówiliśmy 6 000 szczoteczek - dotarły do Polski na przełomie lipca i sierpnia! Kolejne kilka miesięcy zajął grawer imion - 1 000 imion miesięcznie. Ostatnią partię szczoteczek miasto Wrocław odebrało w marcu 2022r. W związku z obecnością dzieci z Ukrainy Miasto Wrocław chce dokupić kolejne 400 szczoteczek - okazuje się, że Łucznik nie dysponuje taką ilością.

Jeżeli na poważnie chcemy, żeby miasta i gminy włączyły się w akcję i w kolejnych latach same finansowały zakupy szczoteczek to potrzebujemy dać gotowy wzór działania - cena przy zamówieniu hurtowym jest znacząco niższa. Ponadto Fundacja na fali zwiększonego zasięgu będzie mogła dotrzeć do potrzebujących dzieci, którym nikt nie kupi szczoteczki - domy dziecka, dzieci z upośledzeniem umysłowym, dzieci chore na choroby przewlekłe - w tym na cukrzycę… To są nasze zamierzenia - stąd w pierwszej kolejności potrzebujemy dostępu do szczoteczek po cenie dużo niższej niż rynkowa.

Z Waszą pomocą wierzymy, że cel uda się osiągnąć!💙🤍
Szczoteczka elektryczna dla każdego dziecka w stacjonarnym domu dziecka w Polsce🦷
  • 1 000 000 zł
  • 832 210 zł brakuje
16%
Zbierając tę kwotę, przy zaangażowaniu prywatnych gabinetów stomatologicznych, będziemy w stanie dostarczyć wraz z instruktażem i przeglądem "własną" szczoteczkę elektryczną dla każdego dziecka w stacjonarnym domu dziecka w Polsce i części dzieci w rodzinnych domach dziecka.

Ze względu na to, że do 8 roku życia dzieci nie mają odruchu nadgarstkowego i trudno jest im właściwie umyć zęby. Ponadto badania pokazują, że korzystając z ręcznej szczoteczki dzieci myją zęby średnio przez minutę, kiedy szczoteczka elektryczna/soniczna niejako wymusza przynajmniej dwuminutowe mycie zębów.

Szczoteczka dla domów dziecka z logo Smile Together będzie też spełniać odpowiednie kryteria:

1. Jeżeli weźmiemy pod uwagę liczbę dzieci w jednej placówce i wielkość łazienek to najlepszym rozwiązaniem wydaje się szczoteczka na akumulator ładowany w innym miejscu - czyli szczoteczka na akumulator bateryjny. Wtedy w łazience nie ma kabli, a wymiana akumulatorów dla wszystkich dzieci zajmuje najwyżej kilka minut.

2. Chcemy, żeby szczoteczki mogły być spersonalizowane - podpisane imieniem lub w specjalny sposób oznaczone.

3. Chcemy, żeby była różnica między szczoteczką dla chłopców i dziewczynek (kolor) jak również dla dzieci i młodzieży - wielkość główki.

Kiedy zęby będą czyste, będzie mniej próchnicy a co za tym idzie, będziemy mogli ją szybciej wyleczyć. Na pierwszym etapie celem jest jedynie zaopatrzenie w szczoteczki, natomiast leczenie i przeglądy będą się odbywały dzięki dobrej woli i zaangażowaniu prywatnych gabinetów dentystycznych. To dzięki Tobie (wsparcie finansowe) i prywatnym gabinetom (wsparcie merytoryczne i zawodowe) możemy przywrócić dzieciakom więcej radości!

Dziękujemy!!!💙🤍

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Smile Together już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Ziober
Krzysztof Ziober
30 zł
Dagmara Nasulicz
Dagmara Nasulicz
200 zł
Teresa Kedziora
Teresa Kedziora
200 zł
Karol Gorzkowski
Karol Gorzkowski
10 zł
Anonimowy patron
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.