1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

WOW! Jest mi naprawdę miło, że mam takiego hojnego patrona. Dziękuję bardzo.

Taka kwota pozwoli na zakup farb fluorescencyjnych i świecących w nocy. To magiczny element niektórych obrazów, malowanych przez dzieci na specjalne okazje. Magia na twarzy dziecka pojawia się wtedy, gdy za dnia maluje zwykły obraz i zabiera go do domu a wieczorem gdy zgasną w pokoju światła... na jego ustach pojawia się wielkie WOW! gdy elementy obrazu ożywają, świecąc w ciemności. To piękne i trudne do opisania zjawisko, ale dzieci to kochają.. Farby te są niestety dość drogie i kupuję je dość rzadko z uwagi na ograniczony budżet

W ramach podziękowania mogę namalować dla Ciebie obraz z użyciem takich właśnie farb, abyś sam przekonał się jaka magia się dzieje gdy takie farby znajdą się na obrazie.

600 zł miesięcznie

WOW! Witaj w gronie Mecenasów Projektu SprayArt 4Kids.

Kwota, którą wsparłeś mój projekt pozwoli na zorganizowanie warsztatów plenerowych w dowolnym miejscu na Śląsku. Nie tylko zdobędziemy niezbędne materiały ale pokryje ona koszty transportu, pamiątkowych dyplomów i upominków dla dzieci. Pozwoli także na pełne wyposażenie naszego warsztatu artystycznego.

W ramach podziękowania za tak szczególny i hojny gest otrzymasz ode mnie nie tylko cudowny obraz, ale i statuetkę Mecenasa Projektu po zakończeniu sezonu, kilka upominków z tym związanych i miejsce w loży Mecenasów podczas podsumowań sezonu. To zaszczytne miejsce dla ludzi, dzięki którym ten projekt tak szybko się rozwija i cieszę się, że znajdziesz się wśród nich.

Jesteś niesamowity! Dziękuję.

avatar

Nowy użytkownik

sprayart

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.