W Patronite od 28.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2575

Liczba Patronów: 2681

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
30 miesięcznie
150 łącznie

Zakup każdych 100 Arkuszy Papieru 300g Glossy

300 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

270 zł

brakuje

Papier używany do malowania obrazów metodą Spraypaintingu musi być gruby, mocny, o odpowiednim stopniu połysku. Może być nim także papier fotograficzny. Papier jest podstawowym elementem wyposażenia warsztatu, bez tego żaden obraz nie powstanie

Środki ochrony osobistej

600 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

570 zł

brakuje

Takie środki to podstawowa ochrona dzieci przed skutkami malowania zawierającą chemię farbą. To lateksowe rękawiczki, maseczki ochronne i okulary chroniące oczy przed oparami pryskanej farby. To także kilka ortalionowych elementów odzieży, które dzieci zakładają przystępując do malowania (kurtek, płaszczyków..) Żaden rodzic nie chciałby aby dziecko pomazało farbą swoje ubrania, staram się zatem nie dopuszczać do tego.

Zakup 100 farb w sprayu

1 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 470 zł

brakuje

Farba w Sprayu to obok papieru jedna z podstawowych rzeczy potrzebnych do namalowaniu obrazu. Farby nie są tanie, koszt jednej farby to ok 12.00 zł. Do namalowania wielokolorowego obrazu potrzeba od 3 do 6 kolorów. Łatwo więc wyliczyć jak wielu trzeba farb aby namalować jeden, kilka czy kilkanaście obrazów.

Paleta barw z której korzystam to około 20 kolorów + 3 kolory fluorescencyjne (potrójna cena) i 4 Kolory premium (złoto, chrom, brokat, metaliczny połysk) Osiągnięcie takiego celu pozwoli mi na zakup farb potrzebnych do zorganizowania 2 lub 3 warsztatów plenerowych, na których swoje obrazy namaluje około 50 dzieci.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marta Wilk Tabaka
Marta Wilk Tabaka
Próg: 30 zł