Avatar użytkownika

sprayart

0
patronów
0 
miesięcznie
180 
łącznie
0
patronów
0 zł 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

30 zł miesięcznie
Dziękuję, że dodajesz swoją cegiełkę aby wspierać rozwój mojego projektu. Małe szczęścia najbardziej cieszą..

Kwota, którą wsparłeś mój projekt to koszt materiałów do stworzenia jednego obrazu, o wymiarach 70x50cm, jaki maluje każde z dzieci uczestniczące w Warsztatach SprayArt 4Kids.

W ramach podziękowania i docenienia Twojego wkładu w mój projekt - wspomnę o Tobie zarówno w poście na facebooku, podsumującym każde z plenerowych warsztatów jak i na stronie internetowej www.sprayart.pl , gdzie zaglądają rodzice dzieci, które brały udział w warsztatach.
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
25 dostępnych miejsc
Cieszę się, że otrzymałem znaczne wsparcie z Twojej strony. Taka wpłata pozwoli dodatkowo wyposażyć nasz warsztat w kilka dodatkowych farb, którymi dzieci dekorują swoje obrazy (takie jak: chrom, barwy metaliczne, złote, brokatowe i craclowe)

W ramach podziękowania za takie wsparcie każdy obraz, który powstanie z użyciem farb premium będzie podpisany Twoim nickiem lub zdjęciem, z informacją o tym, że "tak dekorowany obraz powstał dzięki wsparciu mojego patrona .."

Dziękuję jeszcze raz :)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
WOW! Jest mi naprawdę miło, że mam takiego hojnego patrona. Dziękuję bardzo.

Taka kwota pozwoli na zakup farb fluorescencyjnych i świecących w nocy. To magiczny element niektórych obrazów, malowanych przez dzieci na specjalne okazje. Magia na twarzy dziecka pojawia się wtedy, gdy za dnia maluje zwykły obraz i zabiera go do domu a wieczorem gdy zgasną w pokoju światła... na jego ustach pojawia się wielkie WOW! gdy elementy obrazu ożywają, świecąc w ciemności. To piękne i trudne do opisania zjawisko, ale dzieci to kochają.. Farby te są niestety dość drogie i kupuję je dość rzadko z uwagi na ograniczony budżet

W ramach podziękowania mogę namalować dla Ciebie obraz z użyciem takich właśnie farb, abyś sam przekonał się jaka magia się dzieje gdy takie farby znajdą się na obrazie.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
5 dostępnych miejsc
Dziękuję za MEGA wsparcie!
Taka kwota to połowa kosztów plenerowej imprezy na której się pojawiam. Pozwala nie tylko na zakup podstawowych materiałów potrzebnych do malowania obrazów, ale także artykułów pomocniczych, takich jak środki ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki, odzież ochronna) czy materiałów transportowych dla namalowanych obrazów (płyty HDF).

W ramach podziękowania otrzymasz ode mnie wyjątkowy obraz, który nie tylko rozświetli i wzbogaci wnętrze Twojego salonu, ale i certyfikat Patrona Projektu i upominek projektu SprayArt 4Kids, który będzie przypominał ci, jak wiele udało się zrobić dzięki Twojemu wsparciu.
600 zł miesięcznie
Wybierz 600 zł
5 dostępnych miejsc
WOW! Witaj w gronie Mecenasów Projektu SprayArt 4Kids.

Kwota, którą wsparłeś mój projekt pozwoli na zorganizowanie warsztatów plenerowych w dowolnym miejscu na Śląsku. Nie tylko zdobędziemy niezbędne materiały ale pokryje ona koszty transportu, pamiątkowych dyplomów i upominków dla dzieci. Pozwoli także na pełne wyposażenie naszego warsztatu artystycznego.

W ramach podziękowania za tak szczególny i hojny gest otrzymasz ode mnie nie tylko cudowny obraz, ale i statuetkę Mecenasa Projektu po zakończeniu sezonu, kilka upominków z tym związanych i miejsce w loży Mecenasów podczas podsumowań sezonu. To zaszczytne miejsce dla ludzi, dzięki którym ten projekt tak szybko się rozwija i cieszę się, że znajdziesz się wśród nich.

Jesteś niesamowity! Dziękuję.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora sprayart w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Projekt SprayArt 4Kids to nic innego jak forma rozrywki plenerowej, przeznaczona dla dzieci, mająca na celu głównie dobrą zabawę i pobudzenie u nich talentów artystycznych. Projekt prowadzony jest pod kątem nauki, zabawy, pracy z dziećmi i ciekawego spędzenia czasu.

Cześć.
Nazywam się Maciek. mam 40 lat, i chciałbym przedstawić Wam Projekt SprayArt 4Kids.
Wymyśliłem innowacyjny i bezprecedensowy projekt artystycznej współpracy z dziećmi, poprzez tworzenie arcydzieł metodą spraypaintingu. Rok 2021 był dla mnie dużym zaskoczeniem, bo wystartowałem z pomysłem którego nikt nie znał - zaskoczenie ludzi, ich wsparcie i uczestnictwo w warsztatach przeszło moje oczekiwania. Już w lipcu otworzymy 2 Sezon naszej artystycznej przygody w Tychach i wszędzie tam. gdzie nas zaproszą.

Abyśmy mogli przejść efektywnie i obficie w ilość warsztatów i zajęć z dziećmi przez sezon - muszę znaleźć swoich mecenasów, dzięki pomocy którym zbiorę środki na materiały potrzebne do ich przeprowadzenia.

Najpierw jednak poznajcie SprayArt.

Projekt SprayArt 4Kids to nic innego jak forma rozrywki plenerowej, przeznaczona dla dzieci, mająca na celu głównie dobrą zabawę i pobudzenie u nich talentów artystycznych. Zapewne niejedno z Was w czasie wakacyjnego urlopu widziało ulicznych performerów tworzących niesamowite dzieła przy pomocy farby w sprayu - coś, co zawsze przyciąga uwagę turystów i zaciekawienie dzieci. ten projekt jest modyfikacją tego zjawiska, pod kątem nauki, zabawy, pracy z dziećmi i ciekawego spędzenia czasu.

Realizuje się go w formie przedstawień, opartych na początkowej nauce tworzenia obrazów, wykorzystania dostępnych materiałów i narzędzi oraz finalnemu tworzeniu obrazu pod okiem osoby prowadzącej.

Udział dziecka w takim przedstawieniu:

- Zaspokaja ciekawość, daje możliwość spróbowania własnych sił
- Rozbudza talent artystyczny, uczy postrzegania barw i tworzenia własnych kolorów i odcieni
- Daje dziecku możliwość realizacji własnych ambicji twórczych
- Jest ciekawą przygodą, z jaką dziecko na pewno wcześniej nie miało do czynienia

Bez względu na to, czy jest to impreza urodzinowa przy domu jednorodzinnym czy festyn osiedlowy - stoisko organizujemy plenerowo - na przestrzeni otwartej. Rozpoczynając pokaz przed wszystkimi chętnymi najpierw przeprowadzamy krótkie szkolenie, następnie każdy z osobna pod okiem i przy nadzorze osoby prowadzącej tworzy własną kompozycję graficzną, którą może zabrać ze sobą do domu. Wszystko odbywa się zachowując środki bezpieczeństwa i czystość dla otoczenia.

Stoisko plenerowe wyposażamy w:

- Stół malarski
- Spraye w pełnej gamie kolorystycznej
- Papier fotograficzny (lub Glossy) w różnych formatach
- Kształty i szablony do tworzenia elementów obrazu
- Środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, okulary)
- Ubranie ochronne dla "młodych malarzy", by nie pobrudzić się przy malowaniu
- Wszystkie inne niezbędne narzędzia służące do tworzenia artystycznego dzieła

Przed każdą imprezą pytamy o temat przewodni danego wydarzenia lub zainteresowania dzieci (obiekty, postaci z kreskówek itp..) co pozwala nam na wcześniejsze przygotowanie szablonów, dzięki którym na obrazie dodatkowo mogą znaleźć się ich ulubione postaci z bajek, bohaterowie lub elementy zgodne z celem imprezy.

Jeszcze więcej magii, jaką odkrywamy..

Na początku każdego przedstawienia skrupulatnie pokazujemy obecnym wszystkie techniki tworzenia kompozycji, objaśniamy jak działają szablony, co się stanie gdy użyjemy tego kształtu czy innego... Niesamowite jest to, jak szybko dzieci podłapują tę technikę, jak błyskawicznie w ich głowach tworzy się projekt, który chcą wykonać. Po zakończeniu imprezy wracają do domu z obrazami w ręku, rodzice wieszają im je w pokojach i codziennie przechodząc obok nich dumni są z tego, że ich pociechy to namalowały. Pochwalenie się takim obrazem przed kolegami czy koleżankami które je w domach odwiedzają jest czymś niesamowitym, wręcz elitarnym - bo możliwości na co dzień aby taki obraz namalować nie mają, czują się więc przez to wyjątkowi.

Nie tylko dzieci mogą uczestniczyć w naszych przedstawieniach - na każdej plenerowej imprezie Zapraszamy także dorosłych, by spróbowali swoich sił, by dali się ponieść fantazji i przelali to farbą na papier. Każdy z uczestników przeżywa własną przygodę artysty, i to jest w tym wszystkim magiczne, trudne do opisania a zarazem ciekawe.

Cele Autora

Zakup każdych 100 Arkuszy Papieru 300g Glossy
  • 300 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
0%
Papier używany do malowania obrazów metodą Spraypaintingu musi być gruby, mocny, o odpowiednim stopniu połysku. Może być nim także papier fotograficzny. Papier jest podstawowym elementem wyposażenia warsztatu, bez tego żaden obraz nie powstanie
Środki ochrony osobistej
  • 600 zł miesięcznie
  • 600 zł brakuje
0%
Takie środki to podstawowa ochrona dzieci przed skutkami malowania zawierającą chemię farbą. To lateksowe rękawiczki, maseczki ochronne i okulary chroniące oczy przed oparami pryskanej farby. To także kilka ortalionowych elementów odzieży, które dzieci zakładają przystępując do malowania (kurtek, płaszczyków..) Żaden rodzic nie chciałby aby dziecko pomazało farbą swoje ubrania, staram się zatem nie dopuszczać do tego.
Zakup 100 farb w sprayu
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Farba w Sprayu to obok papieru jedna z podstawowych rzeczy potrzebnych do namalowaniu obrazu. Farby nie są tanie, koszt jednej farby to ok 12.00 zł. Do namalowania wielokolorowego obrazu potrzeba od 3 do 6 kolorów. Łatwo więc wyliczyć jak wielu trzeba farb aby namalować jeden, kilka czy kilkanaście obrazów.

Paleta barw z której korzystam to około 20 kolorów + 3 kolory fluorescencyjne (potrójna cena) i 4 Kolory premium (złoto, chrom, brokat, metaliczny połysk) Osiągnięcie takiego celu pozwoli mi na zakup farb potrzebnych do zorganizowania 2 lub 3 warsztatów plenerowych, na których swoje obrazy namaluje około 50 dzieci.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora sprayart już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marta Wilk Tabaka
Marta Wilk Tabaka
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.