1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

1000 zł miesięcznie

PAKIET MECENASA STEEPED

🥳 Twoje wsparcie ma realny wpływ na rozwój chrześcijańskiej sztuki! Dzięki Tobie możemy tworzyć i rozwijać nasze projekty.

💽 Na powitanie wyślemy Ci pakiet wszystkich dotychczas wydanych przez nas albumów w wersji fizycznej!

🍝 Spotkajmy się! Chcielibyśmy Cię zaprosić na wspólny posiłek, czy kawę. Poznajmy się, porozmawiajmy o marzeniach jakie wkłada w nasze serca Bóg! Co dalej, jakie plany? To są tematy, które chcielibyśmy omówić osobiście z Tobą!

🎁 Dodatkowo wraz z premierami naszych muzycznych projektów będziesz otrzymywał prezent w wersji fizycznej. O szczegółach będziemy Cię informować na bieżąco.

📲 Zapraszamy Cię także do dołączenia do zamkniętej grupy facebookowej dla Patronów, na której dzielimy się przedpremierowo nadchodzącymi materiałami oraz publikujemy posty dedykowane tylko Patronom.

❤️ 

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

avatar

Nowy użytkownik

STEEPED

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.