W Patronite od 22.05.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 283

Liczba Patronów: 424

Zostań Patronem
Kup na prezent
38 patronów
1 699 miesięcznie
30 205 łącznie
Tworzymy projekty muzyczne, graficzne oraz podcasty nasączone (STEEPED) Bożą obecnością. Chcemy wspierać artystyczną działalność chrześcijan i poszerzać możliwości tworzenia i promowania muzyki w naszych środowiskach. Sprawdź nasz kanał na Youtube! https://bit.ly/2DVW547

O Autorze

STEEPED

Jesteśmy kolektywem młodych chrześcijańskich artystów. Tworzymy muzykę i grafikę, które opowiadają o Jezusie i rozwijają sztukę w kościele. Tworzymy nową muzykę, poruszamy ważne tematy w naszej kulturze, zrzeszamy, wydajemy i promujemy artystów chrześcijańskich z całej Polski oraz wspieramy osoby, które chcą rozpocząć działalność muzyczną.

Wierzymy, że polska kultura chrześcijańska dopiero się rozpędza i najlepsze jest przed nami. Widząc, jak wielu utalentowanych twórców mamy w Kościele pragniemy stworzyć platformę, która pozwoli nam wspólnie wejść na nowy poziom kreatywności!

Aby działać i rozwijać się zarówno jako muzycy, liderzy uwielbienia i twórcy materiałów wideo wciąż inwestujemy w sprzęt, czas w studiu, zapłatę dla naszych współpracowników, czy bilety dla naszych gości. Czy chcesz pomóc nam rozwijać STEEPED i całą posługę, jaką prowadzimy?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Justyna Pruszyńska
Justyna Pruszyńska
Próg: 12 zł
Maciej Więch
Maciej Więch
Próg: 30 zł
Kacper Gąsiorowski
Kacper Gąsiorowski
Próg: 50 zł
Marta Mikulska
Marta Mikulska
Próg: 20 zł
Ireneusz Wołochowicz
Ireneusz Wołochowicz
Próg: 12 zł
Wojtek Paja
Wojtek Paja
Próg: 20 zł