1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dycha co miesiąc to już poważne zobowiązanie - naprawdę dobry browarek (co najmniej "Atak Chmielu" od Pinty) albo Cappuccino (jeszcze bez ciastka). Doceniam taki gest, bo rzadko sobie pozwalam na takie frykasy. Za dychę należy się już coś więcej od przysłowiowego uścisku dłoni prezesa - przygotowując się do każdego odcinka zbieram materiały i wykonuję sporo fotografii, które nie są potem nigdzie publikowane. W moich zbiorach posiadam również sporo doskonałych zdjęć z sesji fotograficznych do poprzednich odcinków. Proponuję więc "Strzał w dziesiątkę" czyli dostęp do takich niepublikowanych materiałów i fotek w wysokiej jakości. Możesz te materiały wykorzystać w dowolnym celu - np. wydrukować i w postaci fotosu powiesić na ścianie w swojej pracowni - zawsze to milej się pracuje w otoczeniu zdjęć zabytkowych narzędzi stolarskich. Ja tak robię - co widać na moich filmach :-) Oczywiście każdy Dychacz trafi na Listę Patronów, która pojawi się w każdym nowym filmie.

20 zł miesięcznie

Dwie dyszki! O ja cię pierdykam - dziękować pięknie! To już kawa i ciacho (Murzynek z gałką lodów waniliowych) lub co istotniejsze - ładnych kilka litrów wachy w baku. Nie wiem co powiedzieć...tacy Patroni jak Ty zbliżają mnie do mojego wymarzonego celu - chcę zająć się produkowaniem fajnego i wartościowego kontentu na pełny etat. To oznacza, że filmy będą pojawiały się bardziej regularnie, będą wolne od lokowania produktów i jakość produkcji będzie się polepszać. Nie chodzi tylko o jakość audio-wizualną ale również o możliwość podróżowania w poszukiwaniu ciekawych, stolarskich historii, które będę mógł Wam opowiedzieć. W zamian za dwie dyszki otrzymasz dostęp do niepublikowanych fotek (the best of the best), wpis na Listę Patronów oraz specjalne podziękowanie pod koniec każdego nowego filmu. Niech Moc będzie z Tobą!

avatar

Nowy użytkownik

Łukasz Giergasz

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.