Łukasz Giergasz

W Patronite od 03.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 701

Liczba Patronów: 459

Zostań Patronem
33 patronów
500 miesięcznie
780 łącznie
Produkuję treści rozrywkowo-edukacyjne na temat rzemiosła i jego roli kiedyś, w teraźniejszości i w przyszłości. Odtwarzam zapomniane techniki. Przybliżam wymierające zawody. Wszystko to podlane delikatnie historycznym sosem i ciekawostkami z pogranicza humanizmu i technologii.

O Autorze

Moi Drodzy Kochani!

Dokładnie 13 Maja 2017 roku uploadowałem na mój Jutubowy kanał pierwszy film poświęcony swojej pasji - stolarstwu. Dzisiaj ten film jest ukryty (był po prostu kiepski - każdy kiedyś zaczynał), ale to był początek czegoś co z perspektywy ostatnich pięciu lat mogę nazwać pogłębiającym się szacunkiem do tradycji i do pracy tak w ogóle. Zaczynając swoją przygodę z drewnem, wiele lat temu (grubo zanim pomyślałem o nagrywaniu filmów), wydawało mi się, że stolarstwo to po prostu budowanie czegoś z ostruganych desek. Dzisiaj wiem, że stolarka była brakującym klockiem w mojej układance, która bez niej jest stosem rozsypanych na stole puzzli. Moje filmy łączą w sobie wszystkie moje zamiłowania - ciekawość świata, gawędziarstwo historyczne, prawdy uniwersalne, fotografię nieruchomą (tylko RAW!) i tę ruchomą (24 fps!). Moje produkcje są dostępne za darmo na kanale https://www.youtube.com/c/ŁukaszGiergasz5m2

Na dzień dzisiejszy zaufało mi ponad 15 tysięcy osób - bo tyle dostałem od Was dowodów zaufania w postaci subskrybcji. Dziękuję Wam za to serdecznie!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Radosław Wąs
Radosław Wąs
Próg: 20 zł
Jarosław Jasiński
Jarosław Jasiński
Próg: 5 zł
Szymon Szeliga
Szymon Szeliga
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Wojciech Szulc
Wojciech Szulc
Próg: 20 zł
Pawel Gotlib
Pawel Gotlib
Próg: 10 zł