1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Jesteś miłośniczką sztuki! Witaj w klubie!

Cieszymy się ogromnie, że podoba Ci się nasz pomysł i chcesz go wspierać. Bardzo dziękujemy! Postaramy się być dla Ciebie łączniczkami ze światem sztuki, z artystkami i artystami. Dzięki Tobie możemy działać i organizować dla również dla Ciebie m.in.: podcasty i wydarzenia edukacyjne; spotkania z kolekcjonerkami, które opowiedzą Ci o swoich fascynacjach i indywidualnym podejściu do kolekcjonowania lub inwestowania; wspólne wyjścia na wystawy z komentarzem ekspertek; spotkania z artystkami i artystami oraz innymi osobami, które sprawią, że świat sztuki Cię wciągnie.

Zapraszamy Cię również do zamkniętej, klubowej grupy na Facebooku, gdzie spotkasz inne kobiety wrażliwe na sztukę i dzięki której będziesz na bieżąco z naszymi wydarzeniami :) To ważne bo na wydarzeniach obowiązują ograniczenia liczba miejsc.

Do zobaczenia w klubie!

25 zł miesięcznie

Jesteś miłośniczką sztuki!
Bardzo dziękujemy za to, że podoba Ci się nasz pomysł i chcesz go wspierać! A wspierając nas dajesz nam znać, że sztuka Cię przyciąga i chcesz dowiedzieć się więcej. To bardzo nas cieszy! :)

Postaramy się być dla Ciebie łączniczkami ze światem sztuki, z artystkami i artystami. Dzięki Tobie możemy działać i – również dla Ciebie - organizować m.in.: podcasty i wydarzenia edukacyjne; spotkania z kolekcjonerkami (które opowiedzą Ci o swoich fascynacjach i indywidualnym podejściu do kolekcjonowania lub inwestowania); wspólne inspirujące wypady na wystawy (zawsze z towarzyszącym komentarzem ekspertek); spotkania z artystkami i artystami oraz innymi osobami ze świata sztuki, które sprawią, że ten świat Cię wciągnie :)

Zapraszamy Cię również do zamkniętej, klubowej grupy na Facebooku, gdzie spotkasz inne kobiety wrażliwe na sztukę i dzięki której będziesz na bieżąco z naszymi wydarzeniami :) To ważne bo na wydarzeniach obowiązują ograniczenia liczba miejsc.
Dodatkowo, na wszystkie płatne wydarzenia otrzymujesz od tego momentu 20% zniżki.

Serdecznie witamy Cię w klubie!

100 zł miesięcznie

Czy jest w Tobie kolekcjonerka sztuki? My myślimy, że tak!
Wybierając ten próg wspierania nas, nie tylko dajesz nam znać, że jesteś miłośniczką sztuki, ale również, że chcesz zostać kolekcjonerką!

Cieszymy się ogromnie nie tylko z tego, że podoba Ci się nasz pomysł i chcesz go wspierać, ale również z tego, że deklarujesz, że pragniesz otaczać się dziełami sztuki. Postaramy się być dla Ciebie łączniczkami ze światem sztuki, z artystkami i artystami, ale również będziemy Twoimi przewodniczkami po rynku sztuki. Niezależnie od tego czy myśl o kolekcjonowaniu dyktuje Ci Twoja wrażliwość, czy również chęć inwestycji, pomożemy Ci poczuć się pewnie na rynku sztuki i wybrać dzieła, które spełnią Twoje oczekiwania. Uzyskujesz więc dodatkowo 5% zniżki na dzieła sztuki z oferty Galerii Strefa A.

Dzięki Tobie możemy działać i – również dla Ciebie - organizować m.in.: podcasty i wydarzenia edukacyjne; spotkania z kolekcjonerkami, które opowiedzą Ci o swoich fascynacjach i indywidualnym podejściu do kolekcjonowania lub inwestowania; wspólne inspirujące wypady na wystawy (zawsze z towarzyszącym komentarzem ekspertek); spotkania z artystkami i artystami oraz innymi osobami ze świata sztuki, które sprawią, że ten świat Cię wciągnie :)

Otrzymasz od nas wszystko to co pozostałe miłośniczki sztuki, czyli: dostęp do zamkniętej, klubowej grupy na Facebooku, gdzie spotkasz inne kobiety wrażliwe na sztukę i pierwsza dowiesz się planowanych wydarzeniach
Od tego momentu masz również 50% zniżki na wszystkie płatne wydarzenia w ramach klubu.

Witamy serdecznie i do zobaczenia!


avatar

Nowy użytkownik

Strefa kolekcjonowania

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.