Avatar użytkownika

Strefa kolekcjonowania

0
patronów
0 
miesięcznie
60 
łącznie
0
patronów
0 zł 60 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jesteś miłośniczką sztuki! Witaj w klubie!

Cieszymy się ogromnie, że podoba Ci się nasz pomysł i chcesz go wspierać. Bardzo dziękujemy! Postaramy się być dla Ciebie łączniczkami ze światem sztuki, z artystkami i artystami. Dzięki Tobie możemy działać i organizować dla również dla Ciebie m.in.: podcasty i wydarzenia edukacyjne; spotkania z kolekcjonerkami, które opowiedzą Ci o swoich fascynacjach i indywidualnym podejściu do kolekcjonowania lub inwestowania; wspólne wyjścia na wystawy z komentarzem ekspertek; spotkania z artystkami i artystami oraz innymi osobami, które sprawią, że świat sztuki Cię wciągnie.

Zapraszamy Cię również do zamkniętej, klubowej grupy na Facebooku, gdzie spotkasz inne kobiety wrażliwe na sztukę i dzięki której będziesz na bieżąco z naszymi wydarzeniami :) To ważne bo na wydarzeniach obowiązują ograniczenia liczba miejsc.

Do zobaczenia w klubie!
25 zł miesięcznie
Jesteś miłośniczką sztuki!
Bardzo dziękujemy za to, że podoba Ci się nasz pomysł i chcesz go wspierać! A wspierając nas dajesz nam znać, że sztuka Cię przyciąga i chcesz dowiedzieć się więcej. To bardzo nas cieszy! :)

Postaramy się być dla Ciebie łączniczkami ze światem sztuki, z artystkami i artystami. Dzięki Tobie możemy działać i – również dla Ciebie - organizować m.in.: podcasty i wydarzenia edukacyjne; spotkania z kolekcjonerkami (które opowiedzą Ci o swoich fascynacjach i indywidualnym podejściu do kolekcjonowania lub inwestowania); wspólne inspirujące wypady na wystawy (zawsze z towarzyszącym komentarzem ekspertek); spotkania z artystkami i artystami oraz innymi osobami ze świata sztuki, które sprawią, że ten świat Cię wciągnie :)

Zapraszamy Cię również do zamkniętej, klubowej grupy na Facebooku, gdzie spotkasz inne kobiety wrażliwe na sztukę i dzięki której będziesz na bieżąco z naszymi wydarzeniami :) To ważne bo na wydarzeniach obowiązują ograniczenia liczba miejsc.
Dodatkowo, na wszystkie płatne wydarzenia otrzymujesz od tego momentu 20% zniżki.

Serdecznie witamy Cię w klubie!

100 zł miesięcznie
Czy jest w Tobie kolekcjonerka sztuki? My myślimy, że tak!
Wybierając ten próg wspierania nas, nie tylko dajesz nam znać, że jesteś miłośniczką sztuki, ale również, że chcesz zostać kolekcjonerką!

Cieszymy się ogromnie nie tylko z tego, że podoba Ci się nasz pomysł i chcesz go wspierać, ale również z tego, że deklarujesz, że pragniesz otaczać się dziełami sztuki. Postaramy się być dla Ciebie łączniczkami ze światem sztuki, z artystkami i artystami, ale również będziemy Twoimi przewodniczkami po rynku sztuki. Niezależnie od tego czy myśl o kolekcjonowaniu dyktuje Ci Twoja wrażliwość, czy również chęć inwestycji, pomożemy Ci poczuć się pewnie na rynku sztuki i wybrać dzieła, które spełnią Twoje oczekiwania. Uzyskujesz więc dodatkowo 5% zniżki na dzieła sztuki z oferty Galerii Strefa A.

Dzięki Tobie możemy działać i – również dla Ciebie - organizować m.in.: podcasty i wydarzenia edukacyjne; spotkania z kolekcjonerkami, które opowiedzą Ci o swoich fascynacjach i indywidualnym podejściu do kolekcjonowania lub inwestowania; wspólne inspirujące wypady na wystawy (zawsze z towarzyszącym komentarzem ekspertek); spotkania z artystkami i artystami oraz innymi osobami ze świata sztuki, które sprawią, że ten świat Cię wciągnie :)

Otrzymasz od nas wszystko to co pozostałe miłośniczki sztuki, czyli: dostęp do zamkniętej, klubowej grupy na Facebooku, gdzie spotkasz inne kobiety wrażliwe na sztukę i pierwsza dowiesz się planowanych wydarzeniach
Od tego momentu masz również 50% zniżki na wszystkie płatne wydarzenia w ramach klubu.

Witamy serdecznie i do zobaczenia!


Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Strefa kolekcjonowania w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Strefa kolekcjonowania" to miejsce, gdzie chcemy dzielić się z Wami - kobietami naszą pasją do sztuki. Jesteśmy kuratorkami, artystkami, miłośniczkami i kolekcjonerkami sztuki, marszandkami. Zapraszamy do kręgu :) : : Gosia & Ewa #krągkobiet #miłośniczkisztuki #kolekcjonerkisztuki

Witajcie!

"Strefa kolekcjonowania" to klub dla kobiet, które chcą otaczać się sztuką. To pomysł na klub towarzysko-edukacyjny, który rozwijał się w nas od dawna. Skrystalizował się jako krąg miłośniczek i kolekcjonerek sztuki!

Jeśli więc sztuka zajmuje ważne miejsce w Twoim życiu to dobrze trafiłaś. Jeśli pragniesz otaczać się sztuką i kiełkuje w Tobie myśl o kolekcjonowaniu sztuki, to jeszcze lepiej. Choć samo kolekcjonowanie sztuki nie jest oczywiście warunkiem wstępu. Chcemy przede wszystkich rozwijać z Wami wrażliwość na sztukę i dzielić się naszą miłością do niej. Chcemy być Waszymi łączniczkami ze światem sztuki, artystkami i artystami, pomóc Wam podążać za własnym gustem i fascynacjami. Chcemy też być Waszymi przewodniczkami po rynku sztuki, abyście mogły poczuć się na nim pewnie, aktywnie w nim uczestniczyć i dokonywać własnych wyborów.   

Poznajmy się!

Jesteśmy kuratorkami, artystkami, miłośniczkami i kolekcjonerkami sztuki, marszandkami. Prowadzimy wspólnie Galerię Strefa A. Zajmujemy się doradztwem w zakresie rynku sztuki, reprezentujemy artystki i artystów, produkujemy wydarzenia artystyczne oraz te na styku sztuki i biznesu. Pracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami oraz firmami. Wiemy jak znacząca może być rola sztuki w życiu każdej osoby.

Przy okazji każdego spotkania będziemy dostarczać Wam artystycznych przeżyć, dbać o inspirującą atmosferę i dobre towarzystwo. Zapraszamy więc do wspólnego kręgu miłośniczek i kolekcjonerek sztuki!

: : Gosia Błaszczyk & Ewa Pasternak-Kapera : :

 

Bądźcie na bieżąco - wszystkie informacje o klubie znajdziecie na stronie Galerii Strefa A - galeriastrefaa.pl

Tam znajdziecie nasz BLOG i aktualne informacje dotyczące planowanych spotkań klubu oraz wystaw i wydarzeń organizowanych przez Galerię Strefa A. Wszystkie wpływy z działalności Klubu oraz Galerii przeznaczamy na cele statutowe Fundacji Zona Art, w ramach której powstały i funkcjonują. 

: : 

W czerwcu zapraszamy Was na wystawę do Krakowa! Szczegóły wkrótce. 

: : 

Dotychczas można było nas spotkać na wydarzeniach w Krakowie:

24 marca 2022 na otwartym spotkaniu w Hevre opowiadałyśmy Wam  o klubie "Strefa kolekcjonowania", który stworzyłyśmy z myślą o miłośniczkach i kolekcjonerkach sztuki. Dziękujęmy Wam za to wprowadzające spotkanie - za miłą atmosferę i wspólną lampkę wina. To była okazja, żeby nas poznać i odpowiedzieć sobie na nasze pytanie: "Czy jest w Tobie kolekcjonerka sztuki?" oraz zarezerwować sobie miejsce na klubowe spotkania, rozpoczynające się w kwietniu. 
Odbyła się dyskusja z zaproszonymi gośćmi - Magdaleną Ujmą i Arturem Wabikiem - o rynku sztuki, sytuacji Artystek i Artystów, ale przede wszystkim o ekscytującej przygodzie, jaką jest kolekcjonowanie. ​
​​​Zaprezentowałyśmy Wam również inspirujący pokaz sztuki, a o spotkaniu możecie poczytać na blogu: https://galeriastrefaa.pl/2021/10/25/strefa-kolekcjonowania/

28 kwietnia 2022 odbyło się pierwsze zamknięte i biletowane spotkanie klubu miłośniczek i kolekcjonerek sztuki STREFA KOLEKCJONOWANIA, którego tematem przewodnim był KOMIKS. Było bardzo udane – konkretna wiedza o sztuce komiksu i o rynku, inspirujące przykłady, znakomite towarzystwo! Dziękujemy serdecznie Arturowi Wabikowi za wprowadzenie nas w świat Muzeum Komiksu ! więcej tutaj: https://galeriastrefaa.pl/2022/04/13/strefa-kolekcjonowania-pierwsze-spotkanie-klubu/

Polecamy Wam gorąco podsumowanie, które napisała dla Was Małgorzata Błaszczyk: https://galeriastrefaa.pl/2022/05/14/klub-milosniczek-i-kolekcjonerek-sztuki/?fbclid=IwAR0B2AdaN1Gr2b6iZ9EsaXWuOLIaeqZasnnO1ZIVWTNcD-VAL535fC1RXUI

 

O NAS:

Małgorzata Błaszczyk - menadżerka kultury, a przede wszystkim marszandka i miłośniczka sztuki współ-czesnej. Doświadczona mentorka w duchu idei slow management'u, wspierająca rozwój przedsiębiorczości wśród kobiet. Swoje pasje - sztukę oraz coaching - łączy dzięki takim inicjatywom jak fundacja Zona Art, której jest Prezeską, oraz galeria Strefa A. Wspiera młodych artystów, promuje oraz sprzedaje ich prace na rynku sztuki. Wyprodukowała szereg wystaw i inicjatyw kulturalnych w kraju i zagranicą. Doradza indywidualnie kolekcjonerkom i kolekcjonerom, a także instytucjom, które cenią rolę sztuki w relacji z biznesem.

: :

Ewa Pasternak-Kapera - artystka i kuratorka sztuki. Pracuje w technice kolażu. Porusza się najczęściej wokół pojęcia ekofeminizmu. Swój czas rozdziela pomiędzy twórczość artystyczną oraz pracę badawczą. Ukończyła fotografię na PWSFTviT w Łodzi oraz kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Koordynuje projekty, głównie wystawiennicze, w ramach sektora kultury. Prowadziła Fundację TA i Galerię Feministyczną. Członkini Rady Programowej Fundacji im. Zofii Rydet.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Strefa kolekcjonowania już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
adriana zimnowoda
adriana zimnowoda
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.