1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Władek Jagiełło, żarty się skończyły, ja tą stówkę w pompuję w sprzęt żeby Wam się jeszcze lepiej oglądało Sudecka Ostoję! Co za tą stówkę mogę Tobie dać? Prześlę specjalnie dla Ciebie gadżety typu czapka, kubek, szalik z logiem Sudecka Ostoja. Będziesz również mógł wziąć udział w organizowanej kilka razy w roku video konferencji na specjalnej platformie. Ja będę słuchał i odpowiadał na Wasze pytania, wymienimy się doświadczeniami i być może zrobimy materiał według Twojego pomysłu. Zapraszam Cię również za tą stówkę na strzelnice żeby wspólnie postrzelać z mojej broni, poznasz tajniki jak celnie strzelać, zabiorę Cię do mojego łowiska i pokażę Ci jak prowadzić prawidłowo gospodarkę łowiecką, jak tropić zwierzynę, gdzie jej szukać, możemy również umówić się w sklepie myśliwskim w którym podpowiem Ci co kupić, jak wydać mądrze pieniądze, żeby dwa razy nie kupować. Oczywiście wcześniej musimy się umówić na termin i uzgodnić szczegóły.

250 zł miesięcznie

dwie i pół stówki... niezła moneta, ale za to możesz się ze mną umówić i razem zapolujemy, pokażę Ci moje łowisko oraz to jak skutecznie polować. Będziesz również mógł wziąć udział w organizowanej kilka razy w roku video konferencji na specjalnej platformie. Ja będę słuchał i odpowiadał na Wasze pytania, wymienimy się doświadczeniami i być może zrobimy materiał według Twojego pomysłu. Zapraszam Cię również za tą stówkę na strzelnice żeby wspólnie postrzelać z mojej broni, poznasz tajniki jak celnie strzelać, zabiorę Cię do mojego łowiska i pokażę Ci jak prowadzić prawidłowo gospodarkę łowiecką, jak tropić zwierzynę, gdzie jej szukać, możemy również umówić się w sklepie myśliwskim w którym podpowiem Ci co kupić, jak wydać mądrze pieniądze, żeby dwa razy nie kupować.

Oczywiście wcześniej musimy się umówić na termin i uzgodnić szczegóły.

1000 zł miesięcznie

1K. koniec żartów :) dla mnie to dużo, a dla Ciebie... ale za to możesz się ze mną umówić i razem zapolujemy, pokażę Ci moje łowisko oraz to jak skutecznie polować. Będziesz również mógł wziąć udział w organizowanej kilka razy w roku video konferencji na specjalnej platformie. Ja będę słuchał i odpowiadał na Wasze pytania, wymienimy się doświadczeniami i być może zrobimy materiał według Twojego pomysłu. Zapraszam Cię również za tą stówkę na strzelnice żeby wspólnie postrzelać z mojej broni, poznasz tajniki jak celnie strzelać, zabiorę Cię do mojego łowiska i pokażę Ci jak prowadzić prawidłowo gospodarkę łowiecką, jak tropić zwierzynę, gdzie jej szukać, możemy również umówić się w sklepie myśliwskim w którym podpowiem Ci co kupić, jak wydać mądrze pieniądze, żeby dwa razy nie kupować.
jak już podejmiesz decyzje o takiej kasie to ja przyjadę z kamerą do Twojego łowiska, nagramy odcinek wspólnie, posiedzimy, pogadamy i zapolujemy.

Szczegóły oczywiście do dogadania.

avatar

Nowy użytkownik

Sudecka Ostoja

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.