Avatar użytkownika

Sudecka Ostoja

2
patronów
130 
miesięcznie
26 660 
łącznie
2
patronów
130 zł 26 660 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za dychę, każda dyszka zostanie zainwestowana w rozwój kanału.
30 zł miesięcznie
3 dyszki, to już fajny comiesięczny grosz na rozwój kanału. Ja od Ciebie mam 30 zeta co miesiąc, a Ty ode mnie otrzymasz kilka razy w roku jakiś gadżet, np smycz, czapeczkę lub kubek z logiem Sudecka Ostoja.
50 zł miesięcznie
Za 50 zeta można już sporo zrobić... ale możesz również należeć do grona elitarnego grona wspierających Sudecką Ostoję, W zamian za to otrzymasz, czapkę, szalik, komin, kubek lub inny gadżet w pierwszej kolejności zaraz po ich zrobieniu. Będziesz również mógł wziąć udział w organizowanej kilka razy w roku video konferencji na specjalnej platformie. Ja będę słuchał i odpowiadał na Wasze pytania, wymienimy się doświadczeniami i być może zrobimy materiał według Twojego pomysłu.
100 zł miesięcznie
Władek Jagiełło, żarty się skończyły, ja tą stówkę w pompuję w sprzęt żeby Wam się jeszcze lepiej oglądało Sudecka Ostoję! Co za tą stówkę mogę Tobie dać? Prześlę specjalnie dla Ciebie gadżety typu czapka, kubek, szalik z logiem Sudecka Ostoja. Będziesz również mógł wziąć udział w organizowanej kilka razy w roku video konferencji na specjalnej platformie. Ja będę słuchał i odpowiadał na Wasze pytania, wymienimy się doświadczeniami i być może zrobimy materiał według Twojego pomysłu. Zapraszam Cię również za tą stówkę na strzelnice żeby wspólnie postrzelać z mojej broni, poznasz tajniki jak celnie strzelać, zabiorę Cię do mojego łowiska i pokażę Ci jak prowadzić prawidłowo gospodarkę łowiecką, jak tropić zwierzynę, gdzie jej szukać, możemy również umówić się w sklepie myśliwskim w którym podpowiem Ci co kupić, jak wydać mądrze pieniądze, żeby dwa razy nie kupować. Oczywiście wcześniej musimy się umówić na termin i uzgodnić szczegóły.
250 zł miesięcznie
dwie i pół stówki... niezła moneta, ale za to możesz się ze mną umówić i razem zapolujemy, pokażę Ci moje łowisko oraz to jak skutecznie polować. Będziesz również mógł wziąć udział w organizowanej kilka razy w roku video konferencji na specjalnej platformie. Ja będę słuchał i odpowiadał na Wasze pytania, wymienimy się doświadczeniami i być może zrobimy materiał według Twojego pomysłu. Zapraszam Cię również za tą stówkę na strzelnice żeby wspólnie postrzelać z mojej broni, poznasz tajniki jak celnie strzelać, zabiorę Cię do mojego łowiska i pokażę Ci jak prowadzić prawidłowo gospodarkę łowiecką, jak tropić zwierzynę, gdzie jej szukać, możemy również umówić się w sklepie myśliwskim w którym podpowiem Ci co kupić, jak wydać mądrze pieniądze, żeby dwa razy nie kupować.

Oczywiście wcześniej musimy się umówić na termin i uzgodnić szczegóły.
1000 zł miesięcznie
1K. koniec żartów :) dla mnie to dużo, a dla Ciebie... ale za to możesz się ze mną umówić i razem zapolujemy, pokażę Ci moje łowisko oraz to jak skutecznie polować. Będziesz również mógł wziąć udział w organizowanej kilka razy w roku video konferencji na specjalnej platformie. Ja będę słuchał i odpowiadał na Wasze pytania, wymienimy się doświadczeniami i być może zrobimy materiał według Twojego pomysłu. Zapraszam Cię również za tą stówkę na strzelnice żeby wspólnie postrzelać z mojej broni, poznasz tajniki jak celnie strzelać, zabiorę Cię do mojego łowiska i pokażę Ci jak prowadzić prawidłowo gospodarkę łowiecką, jak tropić zwierzynę, gdzie jej szukać, możemy również umówić się w sklepie myśliwskim w którym podpowiem Ci co kupić, jak wydać mądrze pieniądze, żeby dwa razy nie kupować.
jak już podejmiesz decyzje o takiej kasie to ja przyjadę z kamerą do Twojego łowiska, nagramy odcinek wspólnie, posiedzimy, pogadamy i zapolujemy.

Szczegóły oczywiście do dogadania.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sudecka Ostoja w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Projekt Sudecka Ostoja ma za zadanie pokazać Wam prawdziwe nie tylko polskie łowiectwo.
Darz Bór Kamil

Sudecka Ostoja to kanał oraz strona na facebooku, która ma za zadanie pokazać prawdziwe łowiectwo, oraz pracę myśliwych na rzecz ochrony polskiej przyrody. Chcę również wskazać właściwą drogę nie tylko młodym adeptom sztuki myśliwskiej.

Co mnie skłoniło do prowadzenia videobloga oraz strony na fb, odpowiedź jest bardzo prosta, w obecnym czasie myśliwi są grupą społeczną najbardziej poniżaną oraz atakowaną zupełnie nie słusznie zarówno w mediach społecznościowych jak i poza siecią. Moja praca w internecie ma za zadanie pokazać, że łowiectwo a szczególnie my myśliwi wykonujemy SPOŁECZNIE ogrom pracy na rzecz polskie przyrody i polskiego rolnictwa. To dzięki 130 000 myśliwych możemy jeszcze podziwiać w polskiej kniei czy w polskich lasach takie gatunki jak kuropatwa, bażant, zając, cietrzew, głuszec czy ryś. To właśnie dzięki nam możesz mieć również otwarty dostęp do najzdrowszego mięsa jakim jest dziczyzna. Pamiętaj mięso nie rośnie na półce w supermarkecie!

Darz Bór Kamil

Cele Autora

Rozwój kanału
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 870 zł brakuje
1%
cel... raczej nieustanna praca do tworzenia coraz lepszych filmów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sudecka Ostoja już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Emilian Kozłowski
Emilian Kozłowski
30 zł
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
100 zł
Dawid Lasiński
Dawid Lasiński
50 zł
Adam Kosowski
Adam Kosowski
100 zł
Tomasz Polorski
Tomasz Polorski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.