1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

200 zł miesięcznie

❤️️❤️️️❤️❤️️❤️️❤️️ Jesteś prawdziwym Mecenasem kanału.

🌎 Kłaniam Ci się z radością, ale też z wielkim wzruszeniem.

200 zł to ogromna kwota i nigdy nie sądziłem, że komuś, poza mną, może aż tak bardzo zależeć na rozwoju kanału i dzieleniu się na nim opowieściami o świecie.

Robię te filmy po to, by inni ludzie mogli poznać różne niezwykłe historie. Te historie wpłynęły lub nadal wpływają na świat, w którym wszyscy żyjemy. Tak naprawdę, w każdej z tych opowieści można też dostrzec fragment siebie, fragment jakiejś większej całości.

Chciałbym, by dzięki tym filmom, można było nie tylko lepiej poznać świat, ale też usiąść i zastanowić się nad tym wszystkim, co nas otacza. Bo świat jest fascynujący, świat jest zagadką. I oczywiście - świat wciąga.

DZIĘKUJĘ CI NAJMOCNIEJ, JAK SIĘ DA! ❤️️ JESTEM CI PRZEOGROMNIE WDZIĘCZNY ZA TWOJE DOBRE SERCE I BARDZO KONKRETNĄ POMOC.

✔️ Twoje imię i nazwisko będzie wyróżnione w filmie w sekcji Patronów Specjalnych (chyba, że wolisz pozostać anonimowy - daj wtedy znać na swiatwciaga@gmail.com).

avatar

Nowy użytkownik

ŚWIAT WCIĄGA - Wojciech Piestrak

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.