1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Trylogia
Tolkien, Sienkiewicz, Dumas – stworzenie trylogii to poważne zadanie. Aby zabrać się za nie, potrzebne jest doświadczenie, umiejętności i talent.
Twoje wsparcie znacznie ułatwi nam pracę nad publikowaniem kolejnych książek. Zawsze mamy w zanadrzu kilka dobrych tytułów – nierzadko mało znanych autorów – którzy czekają na moment, w którym znają się środki na wydanie ich książki. Kto wie, może dzięki Twojemu wsparciu światło dzienne ujrzy wybitny tom wierszy lub wspaniała powieść.
Nagroda: Pod koniec roku otrzymasz od nas trzy książki (możesz je wybrać spośród wszystkich tytułów wydanych przez KIT Stowarzyszenie Żywych Poetów). Otrzymasz od nas również specjalne podziękowania, które opublikujemy na Facebooku i naszej stronie internetowej. Ponadto w książce, którą wydamy dzięki Twojemu wsparciu, na stronie z listą darczyńców pojawi się Twoje imię i nazwisko lub nickname.

200 zł miesięcznie

Epopeja
Poemat opiewający w podniosłej formie bohaterów narodowych lub utwór przedstawiający obraz społeczeństwa w przełomowych momentach historycznych. Trudno wyobrazić sobie gatunek bardziej podniosły i dotykający równie ważnych spraw. Epopeja to absoluty wierzchołek literackich działań.
Twoje wsparcie realnie zmieni działania prowadzone przez naszą organizację. Mając przy sobie tak hojnych mecenasów, możemy spokojnie realizować bieżące zadania i snuć ambitne plany na przyszłość.
Nagroda: Pod koniec roku otrzymasz od nas trzy książki (możesz je wybrać spośród wszystkich tytułów wydanych przez KIT Stowarzyszenie Żywych Poetów). Otrzymasz od nas również specjalne podziękowania, które opublikujemy na Facebooku i naszej stronie internetowej. Ponadto w książce, którą wydamy dzięki Twojemu wsparciu, na stronie z listą darczyńców pojawi się Twoje imię i nazwisko lub nickname. Dodatkowo zaprosimy Cię na kolejną edycję Konfrontacji Literackich „Syfon" i opłacimy noclegi, abyś mógł się razem z nami bawić podczas naszego festiwalu. Do Twojej dyspozycji oddamy też przewodnika, który oprowadzi Cię po naszym pięknym mieście.

avatar

Nowy użytkownik

Stowarzyszenie Żywych Poetów

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.