1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

KIEROWNIK ZAMIESZANIA!

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Jesteś fantastyczny! Twoje wsparcie to naprawdę dużo dla mnie! Kierownik zamieszania to dla nas ważna osoba, która sprawi, że moja pasja do pisania zostanie urzeczywistniona i dzięki takim osobom, jak TY właśnie, będę mógł częściej pracować nad blogiem, fanpage na Facebooku czy nagrać film na naszym kanale YouTube. Jednak to nie wszystko. Jeśli chcesz zostać kierownikiem zamieszania, oczywiście Twoje imię i nazwisko pojawi się w wybranych przez Ciebie postach na Facebooku lub gdzie będziesz chcieć. Otrzymasz ode mnie również specjalny list ze specjalnymi podziękowaniami oraz certyfikat Kierownika Zamieszania, który wyślę do Ciebie pocztą, abyś wiedział, że doceniam Twoje wsparcie i dzięki Tobie mogę urzeczywistnić moje marzenie o stworzeniu wspaniałej grupy odbiorców.

Oczywiście, jeżeli chcesz pozostać anonimowym patronem, nie ma sprawy. Po prostu powiedz mi o tym, a ja umieszczę Cię jako anonimową osobę, która wspiera Tata i Dziecko :)

100 zł miesięcznie

LIDER WŚRÓD FANÓW!

LIDER WŚRÓD FANÓW

Jesteś liderem wśród fanów! Twoje wsparcie to naprawdę wspaniała rzecz! Jesteś nie tylko liderem wśród fanów, ale również osobą, która urzeczywistnia moje marzenie i przyczynia się do stworzenia nowej inicjatywy. Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł rozpocząć pracę nad moimi autorskimi książeczkami i bajkami dla dzieci. To nie żart! One już czekają na realizację! A Ty będziesz mógł zostać wymieniony w książeczce jako jeden z fundatorów. Oczywiście jeśli osiągnę swój cel, dzięki któremu opublikuję swoją pierwszą książeczkę dla dzieci, Ty otrzymasz jeden z pierwszych egzemplarzy z moją własnoręczną dedykacją!

To jednak nie wszystko! Otrzymasz ode mnie również certyfikat Lidera Wśród Fanów, który wyślę do Ciebie osobiście pocztą, abyś wiedział, że Twoje wsparcie to naprawdę coś dużego. Coś co pozwoli spełnić przynajmniej część moich celów, które możesz zobaczyć na moim profilu. Mam nadzieję, że Twoje wsparcie będzie tym, które pomoże je wszystkie osiągnąć! Wierzę w to bardzo!

200 zł miesięcznie

TATA / MAMA DYREKTOR

MAMA / TATA DYREKTOR

Parenting to moja przygoda, która dla mnie jest czymś fascynującym i niesamowitym. Twoje wsparcie będzie nie tylko urzeczywistnieniem marzeń i celów, które mam zamiar osiągnąć. To również cegiełka, dzięki której będę mógł wydawać książki i bajki dla dzieci, ale nie tylko. W swojej głowie posiadam również cel stworzenia pierwszych gier dla rodziców i dzieci. Gier, jakich jeszcze nie widział Świat parentingu! Mam nadzieję, że dzięki Tobie właśnie, będę mógł stworzyć pierwszą grę parentingową własnego autorstwa!

Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł spełnić bardzo szubko swoje cele, a Ty otrzymasz ode mnie certyfikat mamy lub taty dyrektora wspierającego Tata i Dziecko. Certyfikat wyślę do Ciebie osobiście pocztą, a jeśli uda mi się osiągnąć moje cele, które myślę, że są naprawdę ważne, otrzymasz ode mnie również książeczkę, bajkę lub grę planszową mojego autorstwa z osobistą dedykacją! Bardzo doceniam Twoje wsparcie, dlatego mam nadzieję, że takie prezenty przypadną Ci do gustu! Jeżeli chcesz wspomnę również o Tobie na blogu, fanpage lub gdzie będziesz chcieć, że jesteś naszym patronem :) To da się zrobić! Naprawdę ;)

500 zł miesięcznie

MINISTER EDUKACJI

MINISTER EDUKACJI

Zostając naszym patronem i wspierając nas tak bardzo, staniesz się Ministrem Edukacji wydawnictwa Tata i Dziecko ;) Twoje wsparcie jest kluczowym elementem osiągnięcia naszego podstawowego celu - stworzenia wydawnictwa i zbudowania marki, dzięki której Tata i Dziecko to nie tylko blog, ale również wydawnictwo, które będzie opracowywało bajki, książeczki dla dzieci i edukacyjne gry planszowe dla dzieci i rodziców. To naprawdę ogromne przedsięwzięcie, które potrzebuje dużego wsparcia. Mamy jednak nadzieję, że nasze nagrody wynagrodzą Ci Twoje wsparcie!
Jeżeli uda nam się zrealizować nasze cele i zbudujemy nasze wydawnictwo, otrzymasz od nas:
- Certyfikat Ministra Edukacji Tata i Dziecko
- książeczkę / bajkę dla dzieci
- grę planszową

Wszystkie bajery, które dla Ciebie przygotujemy, wyślę dla Ciebie pocztą ze specjalną dedykacją. ode mnie!

avatar

Nowy użytkownik

Tata i Dziecko

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.