Tata i Dziecko

W Patronite od 26.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

PROMOCJA JEDNEGO POSTU NA FACEBOOKU NA JEDEN DZIEŃ!

10 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 zł

brakuje

Osiągnięcie pierwszego celu, to dla nas już możliwość promowania jednego, popularnego postu na jeden dzień. To niewielka kwota, ale dla nas to już początek czegoś naprawdę fajnego! Dołącz do nas :)

BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE I ZAUFANIE :)

PROMOCJA JEDNEGO POSTU NA FACEBOOKU NA DWA DNI!

20 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 zł

brakuje

Wiem, że osiągnięcie tego celu pozwoli nam na promowanie jednego, popularnego postu w miesiącu na 1 dzień, dzięki czemu będziemy mogli dotrzeć do większej widowni :) To dla nas bardzo ważne bo chcemy budować naprawdę fajną społeczność parentingową! Dołącz do nas i TY!

TO JUŻ COŚ DOBREGO! DZIĘKI WIELKIE ZA WSPARCIE!

PROMOCJA BLOGA NA INSTAGRAMIE I FACEBOOKU!

50 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

50 zł

brakuje

Cel nie jest wielki, ale pozwoli mi na promocję mojego fanpage na Instagramie i Facebooku i powiększanie zasięgu bloga wśród rodziców. Zarówno tych świeżo upieczonych i doświadczonych w boju wojowników :)

Za tą kwotę, będę mógł wypromować jeden, wybrany post w miesiącu. Post, który osiągnął największą popularność wśród rodziców! :) Osiągnięcie tego celu, jest bardzo ważne! Jeżeli chcesz nam pomóc i wspomóc naszą promocję bloga i nie tylko, po prostu dołącz do Patronów i wspomóż nas już dziś! :)

JUŻ DZISIAJ MOŻEMY BUDOWAĆ NAPRAWDĘ FAJNĄ SPOŁECZNOŚĆ! DZIĘKI ZA TWOJE WSPARCIE!

DODATKOWE WPISY NA FANPAGE TATA I DZIECKO!

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na dodanie jeszcze większej ilości ciekawych informacji, filmików, memów i wpisów, które znajdę dla Was w internecie. Dzięki wsparciu poświęcę więcej czasu na research ciekawych materiałów parentingowych i nie tylko! :)

CHCESZ WIĘCEJ? ZOSTAŃ PATRONEM I POZWÓL MI OSIĄGNĄĆ TEN CEL, A NA PEWNO OTRZYMASZ ODE MNIE WIĘCEJ NA FACEBOOKU!

CO NAJMNIEJ JEDEN WPIS NA BLOGU!

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Jeżeli osiągniemy ten cel obiecuję, że każdego miesiąca na blogu pojawi się przynajmniej jeden, pojemny artykuł, który będzie poruszał bardzo istotne problemy parentingowe oraz moje przemyślenia na dany temat. Dodatkowo podziękuję Wam oficjalnie za Wasze wsparcie na fanpage na Facebooku.

TEN CEL JEST TAK ZASZCZYTNY, JAK PARENTING! DOŁĄCZ DO PATRONÓW, A NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ GDY BĘDZIESZ MÓGŁ / MOGŁA PRZECZYTAĆ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW NA TATA I DZIECKO!

TATA! NIE MA BATA! - REGULARNIE DODAJESZ TEKSTY i RUSZASZ Z YOUTUBE!

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Moi drodzy, jeśli uda nam się osiągnąć ten cel, to nie ma bata na Mariolę! Będziecie dostawać ode mnie świeże posty i wpisy na blogu! Jednak to nie koniec atrakcji. Obiecuję, że otworzę kanał na YouTube i zacznę publikować filmy z moimi przemyśleniami na temat parentingu! Dajcie się ponieść i spróbujcie nas wesprzeć!

TO NIE ŻART! MOJA MORDKA MOŻE SIĘ POJAWIĆ NA YOUTUBE! TO NIE BĘDZIE PROFESJONALNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY, ALE NIE OD RAZU RZYM ZBUDOWANO! DOŁĄCZ DO PATRONÓW I ROZPOCZNIJMY NAGRYWANIE :D

Zostań Patronem
Kup na prezent