1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Bardzo dziękujemy, że wybrałeś ten próg jako swój wkład w rozwój naszego Teatru. Naprawdę robisz różnicę :)

W ramach podziękowań za comiesięczne wspieranie taką kwotą chcielibyśmy zaproponować Ci wszystko to, co oferujemy w poprzednich progach, a ponadto:

🎭 wymienienie Cię (imienne!) w podziękowaniach dla Patronów w kolejnych wydaniach naszego "Kulturalnika Łódzkiego",
🎭 ekskluzywny album z autografem Kamila Maćkowiaka zawierający archiwalne zdjęcia i płytę DVD z telewizyjną rejestracją spektaklu "Niżyński",
🎭 plakat wybranego spektaklu z autografami twórców,
🎭 spersonalizowane grafiki informujące o tym, że jesteś naszym Patronem.

Ponadto, po sześciu miesiącach wpłat, z wielką radością podziękujemy Ci zaproszeniem na galę zakończenia sezonu teatralnego, na którym wręczymy Ci imienny certyfikat Patrona.

250 zł miesięcznie

Wow! Dziękujemy, że rozważasz comiesięczne wspieranie naszego Teatru tą kwotą. To oznacza, że nadajemy na tych samych falach i rozwój teatru niezależnego jest dla nas tak samo ważny :)

W ramach podziękowań za wsparcie chcielibyśmy zaproponować Ci wszystko to, co w niższych progach, a ponadto:
🎭 już po dwóch wpłatach raz w miesiącu w będziemy umieszczać Twoje nazwisko na planszy Patronów wyświetlanej przed naszymi spektaklami,
🎭 po trzech miesiącach wpłat zostaniesz zaproszony na widownię podczas prób generalnych przed premierami...
🎭 ... a także na organizowane w Fundacji spotkania zamknięte z Kamilem oraz członkami ekipy, w których będziemy chcieli dzielić się z Tobą naszymi planami teatralnymi oraz poznać Twoje zdanie na ich temat.

avatar

Nowy użytkownik

Teatr Kamila Maćkowiaka

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.