1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

25 zł miesięcznie

Dziękujemy Ci za to zobowiązanie! Jesteś prawdziwym człowiekiem teatru. Rozumiesz jego specyfikę i potrzeby, a los polskiej sztuki współczesnej i zamiłowanie do klasyki teatralnej są dla Ciebie ważnymi, życiowymi aspektami. To dla nas niezwykle cenne, że pośród naszych Patronów są tak pozytywni i świadomi ludzie!
Taką odpowiedzialna i świadomą postawę Człowieka Teatru warto jest docenić.
Dlatego też - oprócz możliwości skorzystania z bonusu z pierwszego progu - oferujemy Tobie (stosownie wydrukowany i oprawiony) certyfikat "Nasz Człowiek" *)
podpisany przez Zespół Teatru. Oprócz tego - dostęp do materiałów foto/video z tzw. backstage'u. czyli życia naszego Teatru od kulis.
Zapraszamy Cię do naszej teatralnej Rodziny!

*) po wpłatach przez minimum 3 miesiące

100 zł miesięcznie

W ciągu sezonu artystycznego (wrzesień-czerwiec) jesteśmy w stanie wypuścić na scenę maksymalnie dwa nowe spektakle.
Pomyśl - Twoje roczne wsparcie dla nas umożliwi nam opłacenie autorskiej muzyki do przedstawienia, pracę scenografa/kostiumografa lub konsultacje choreograficzne - bądź inne, warsztatowo istotne zajęcia dla aktorów naszego Zespołu w procesie powstawania spektaklu.
Trudno nie docenić tak głębokiego zaangażowania!
Dlatego - poza oczywistym udziałem w życiu Rodziny Teatru YETA - oferujemy Ci Srebrną Odznakę Mecenasa Teatru Yeta oraz możliwość zgłaszania propozycji repertuarowych*) (pamiętaj o opłatach licencyjnych i prawach autorskich. Jesteśmy legalistami, więc "na dziko" pracować na tekstach licencyjnych, a nie opłaconych - np zbyt drogich - pracować nie będziemy). Co więcej - Twoje nazwisko lub nazwa/logo Twojej Firmy może znaleźć się (jeśli wyrazisz na to zgodę) w naszych materiałach promocyjnych (zakładka "Patroni" na naszej stronie www, w mediach społecznościowych i na plakatach/programach do naszych spektakli

*) po sześciu miesiącach regularnych wpłat w wysokości 100 złotych miesięcznie.

200 zł miesięcznie

Przyznaj się - zawsze chciałeś mieć swój teatr? Jesteś na najlepszej drodze do realizacji tego planu! Jesteś integralną częścią Rodziny Teatru YETA, nosisz w klapie Złotą Odznakę "Mecenasa Teatru YETA" - i możesz zgłaszać propozycje repertuarowe do kolejnych realizacji Zespołu*)
Co więcej - otrzymujesz pakiet pięciu 2-osobowych zaproszeń na premiery Teatru oraz 2-osobowy voucher na wolny wstęp na wszelkie spektakle Teatru w jego rodzimej lokalizacji oraz "na gościnnych występach".
Co więcej - grupa Patronów z Twojego poziomu (maksymalnie 5 osób) stanowić będzie Radę Programową Teatru YETA, a więc ciało proponujące jego drogę artystycznego rozwoju: dobór repertuaru, udział w przeglądach/festiwalach teatralnych, udział w warsztatach twórczych i podnoszących poziom profesjonalnego przygotowania Zespołu (warsztaty fizyczne, wokalne, rytmiczne, psychologia postaci, interakcje i improwizacje sceniczne, biały śpiew, choreografa etc.).

*) po trzech miesiącach regularnych wpłat w kwocie 200 zł miesięcznie

avatar

Nowy użytkownik

Teatr YETA

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.