1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Wspólna kawa

Jak mawiał agent Dale Cooper z "Miasteczka Twin Peaks" - "this is a damn fine cup of coffee". Jeśli kawa, to tylko cholernie mocna, bez mleka, tak czarna, że aż granatowa. Jaką pijesz Ty? Każdy wybór uszanuję tak długo, jak będziemy prowadzili pasjonujące dyskusje ;) Ja z Tobą, Ty ze mną i całą resztą osób kochających modę - w głęboki, szczery sposób. od treści kanału, po tematy osobiste. Gdzie? W najbardziej przyjaznym i dostępnym miejscu - na zamkniętej facebookowej grupie.

Co zyskujesz?

• Możliwość bezpośredniej rozmowy ze mną na zamkniętej grupie facebookowej - od pytań dotyczących odcinka, po rekomendacje filmu na wieczór.
• Raz na jakiś czas będziemy mogli porozmawiać na żywo, dzięki live'om!
• Bezpośrednią możliwość wpływania na tematy odcinków dzięki głosowaniom.

100 zł miesięcznie

Przyjacielska rozmowa

Lubię rozmawiać. Lubię słuchać - patrzeć w oczy i przekrzywiać głowę z zainteresowaniem. Snuć długie opowieści, ale przy tym żywiołowo reagować na to, co ma do powiedzenia rozmówca. Wierzę, że z gęstego splotu rozmów rodzą się najciekawsze pomysły, krystalizują inspiracje i wypływa wzajemna nauka. Jestem przede wszystkim ciekawa ludzi - ciekawa Ciebie i tego, co masz do powiedzenia.

Chcesz rozmawiać o modzie? Świetnie, to będzie genialna dyskusja. O aktualnych trendach? To na pewno zaowocuje wnikliwą analizą. O sobie? Nie ma nic bardziej pasjonującego, niż ludzkie historie. O mnie? Chętnie dam się lepiej poznać.

Co zyskujesz?

Możliwość przyjacielskiej rozmowy z teoretycznie obcą, ale jednak znajomą osobą. To nie tylko okazja do lepszego poznania siebie nawzajem, ale również dowiedzenia się więcej, chłonięcia inspiracji i poszerzenia wiedzy na temat swojej pasji. Porozmawiamy jak starzy znajomi - Skype będzie służył nam za gwarną kawiarnię, gdzie prowadzi się najlepsze rozmowy.

* Ten próg zawiera w sobie opcje ze wszystkich poprzednich!

avatar

Nowy użytkownik

Freakery

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.