Avatar użytkownika

Freakery

4
patronów
70 
miesięcznie
13 260 
łącznie
4
patronów
70 zł 13 260 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Serwus!

Jesteśmy na najlepszej drodze, aby poznać się lepiej! Skoro zostałeś moim Patronem, nie przepuszczę okazji, aby Ci podziękować i zamieć z Tobą paru słów, jeśli kiedyś się szczęśliwie spotkamy. Uwaga - mój słowotok może zająć dobrą chwilę ;)

Co zyskujesz?

Najszczerszą wdzięczność i szansę wymienienia się spostrzeżeniami odnośnie filmów na żywo.
10 zł miesięcznie
Wspólna kawa

Jak mawiał agent Dale Cooper z "Miasteczka Twin Peaks" - "this is a damn fine cup of coffee". Jeśli kawa, to tylko cholernie mocna, bez mleka, tak czarna, że aż granatowa. Jaką pijesz Ty? Każdy wybór uszanuję tak długo, jak będziemy prowadzili pasjonujące dyskusje ;) Ja z Tobą, Ty ze mną i całą resztą osób kochających modę - w głęboki, szczery sposób. od treści kanału, po tematy osobiste. Gdzie? W najbardziej przyjaznym i dostępnym miejscu - na zamkniętej facebookowej grupie.

Co zyskujesz?

• Możliwość bezpośredniej rozmowy ze mną na zamkniętej grupie facebookowej - od pytań dotyczących odcinka, po rekomendacje filmu na wieczór.
• Raz na jakiś czas będziemy mogli porozmawiać na żywo, dzięki live'om!
• Bezpośrednią możliwość wpływania na tematy odcinków dzięki głosowaniom.
30 zł miesięcznie
Napisy końcowe

Wchodzimy już na poważny etap naszej znajomości - wszak taka kwota to nie przelewki! Wiesz, że uwielbiam uciekać w świat filmów, szczególnie tych z przeszłości. Napisy początkowe przyprawiają mnie o gęsią skórkę...czas, żeby końcowe wywołały uśmiech na Twojej twarzy. Nie oznaczają końca - wręcz przeciwnie! Początek lepszej drogi dla kanału.

Co zyskujesz?

Twoje imię pojawi się w planszach końcowych odcinka - na liście oficjalnych, wielce szanownych Patronów Freakery, mających realny wpływ na kształt kanału.

* Ten próg zawiera w sobie opcje ze wszystkich poprzednich!
50 zł miesięcznie
Porządki w szafie

Historia mody wpływa na nas każdego dnia - podświadomie decydujemy się na wybory utrwalone w popkulturze, lub wpojone jako dobre w określonym kontekście. Najciekawszym elementem jest jednak własna interpretacja - oddająca nasz charakter, naszą historię i nasze fascynacje.

Co zyskujesz?

Możliwość stworzenia przeze mnie stylizacji specjalnie dla Ciebie. W zależności od Twoich potrzeb, dokonam dla Ciebie analizy historycznej i zaproponuję strój z epoki, lub wręcz przeciwnie - wysłucham tego, co Cię inspiruje i odwołam się bezpośrednio do aktualnych ofert sklepów, sugerując coś idealnie pasującego do Ciebie.

* Ten próg zawiera w sobie opcje ze wszystkich poprzednich!
100 zł miesięcznie
Przyjacielska rozmowa

Lubię rozmawiać. Lubię słuchać - patrzeć w oczy i przekrzywiać głowę z zainteresowaniem. Snuć długie opowieści, ale przy tym żywiołowo reagować na to, co ma do powiedzenia rozmówca. Wierzę, że z gęstego splotu rozmów rodzą się najciekawsze pomysły, krystalizują inspiracje i wypływa wzajemna nauka. Jestem przede wszystkim ciekawa ludzi - ciekawa Ciebie i tego, co masz do powiedzenia.

Chcesz rozmawiać o modzie? Świetnie, to będzie genialna dyskusja. O aktualnych trendach? To na pewno zaowocuje wnikliwą analizą. O sobie? Nie ma nic bardziej pasjonującego, niż ludzkie historie. O mnie? Chętnie dam się lepiej poznać.

Co zyskujesz?

Możliwość przyjacielskiej rozmowy z teoretycznie obcą, ale jednak znajomą osobą. To nie tylko okazja do lepszego poznania siebie nawzajem, ale również dowiedzenia się więcej, chłonięcia inspiracji i poszerzenia wiedzy na temat swojej pasji. Porozmawiamy jak starzy znajomi - Skype będzie służył nam za gwarną kawiarnię, gdzie prowadzi się najlepsze rozmowy.

* Ten próg zawiera w sobie opcje ze wszystkich poprzednich!
250 zł miesięcznie
Kreator mody

Stajesz się ważną częścią zespołu Freakery . Twoje zaangażowanie objawia się w aktywnym udziale w procesie powstawania odcinka. Wielcy kreatorzy mody, czerpiąc zewsząd inspiracje, urządzają często kreatywne burze mózgów - pełne rozmów, dzieł sztuki, skrawków materiału i radosnego, twórczego podekscytowania. W efekcie powstaje coś niezwykłego, unikalna kreacja, która jest swoistym upamiętnieniem pracy i wzajemnego wsparcia wielu osób.

Co zyskujesz?

Możliwość wyboru tematu kolejnego odcinka związanego z treściami na kanale, zaproponowania odpowiednich materiałów i tego, czego jeszcze brakuje na kanale.

* Ten próg zawiera w sobie opcje ze wszystkich poprzednich!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Freakery w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Freakery to historia kobiecej mody - udowodnienie, że moda jest lustrem, w którym odbijają się nasze potrzeby i pragnienia. To dowód na zmiany w społeczeństwie i forma sztuki - odcinki są analizą współczesnych trendów w szerszym kontekście. To projektanci, ikony mody i kultowe elementy garderoby.

Freakery powstało z tęsknoty za pięknem i z chęci nadania głębszego znaczenia temu, co - czy tego chcemy czy nie - dotyczy każdego. O czym mowa? O modzie, która prócz bycia pięknym zbytkiem, potrafi być manifestem, rewolucją i zwierciadłem społeczeństwa.

Kanał przede wszystkim skupia się na historii opowiedzianej przez ubrania, które nabierają zupełnie innego znaczenia w szerszym, fascynującym kontekście. 

Freakery ma na celu zachęcić do zatrzymania się na chwilę w dobie fast fashion, aby  zrozumieć i docenić długą drogę, którą przebyły codzienne przedmioty, a przy tym uświadomić, jakie wydarzenia miały na bezpośredni wpływ na ich obecną formę. 

To również historia wielkich projektantów, kultowych kreacji, niezbędnych kosmetyków i...nas samych. 

Wypełniona marzeniami i strzępami tekstów - gdzie słowa z zadyszką gonią przecinki - głowa Joanny. Absolwentki filologii angielskiej, bezlitosnej pożeraczki filmów i książek, która swoje serce oddała modzie. 

Kanał uznawany jest przez widzów za wyjątkowe miejsce na polskiej scenie YouTube ze względu na unikatową treść, świetnej jakości materiały i rzetelny research. Odbiorcy doceniają Freakery za spójny przekaz i prawdziwą pasję - od merytorycznych filmów, po świetnie zredagowane teksty na blogu, na oryginalnych zdjęciach z poetyckimi opisami na Instagramie kończąc.

Ponieważ nie ma limitu jeśli chodzi o rozwijanie pasji, która stanowi podpałkę dla życia. Swoją działalność traktuję jak partnerską rozmowę z gronem zaangażowanych, wymagających i ciekawych odbiorców. Chciałabym własnie z nimi - właśnie z WAMI - wymiernie współtworzyć kanał, rozwijać go o te elementy, które trudno byłoby mi zorganizować samodzielnie w codziennym pędzie. 

Patronite pozwoli mi mocniej skupić się na częstszym nagrywaniu nowych odcinków, przeradzając powoli pasję w sposób życia.

Najważniejsze cele dla kanału przy wsparciu Patronite:

  • Stworzenie nowego formatu polegającego na krótkich odcinkach prezentujących sylwetki osób, które trzęsą polskim światem mody
  • Częstsze tworzenie lookbooków w kontekście historycznym, co wydaje się być jednym z ulubionych formatów odbiorców
  • Wyjście z treścią poza granice Polski poprzez realizowanie formatu o modzie w danym kraju oraz rzetelne tłumaczenia 

 

Cele Autora

Pudrowanie Freakery
  • 250 zł miesięcznie
  • 180 zł brakuje
28%
Lubię piękno. Ot, krótkie stwierdzenie nawiązujące nieco do tematyki kanału. Uwielbiam karmić oczy tym, co barokowo rozbuchane i kleinowsko minimalistyczne. Tym, co kolorowe i tym, co przypomina jedynie śnieżny krajobraz. Dzięki temu wsparciu mogę porządnie zadbać o podstawowe potrzeby kanału, żeby dawać Wam najlepszą możliwą jakość.

Co to oznacza? Między innymi:

- Utrzymanie sprzętu
- Dostęp do archiwów z muzyką
- Zakup materiałów potrzebnych do realizacji odcinka (książki/filmy/czasopisma)
- Subskrypcja zagranicznych baz artykułów
Modowa ekspansja
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 430 zł brakuje
4%
Tworząc Freakery pragnęłam przede wszystkim dać wyraz swojej pasji i stworzyć unikalne miejsce dla osób kochających modę, dostarczając treści nieobecnych na polskim YouTube. Formuła kanału jest jednak dużo bardziej elastyczna, a świat mody to również historie opowiadane przez innych - takie, którym chcę się przyglądać i je dla Was odkrywać.

Co mam na myśli?

Chciałabym, żeby na kanale pojawiła się nowa seria odcinków - dokumentalnych, prezentujących ciekawe sylwetki ze świata mody w przekroju od projektantów mody, po designerów i blogerów. Chciałabym przekazać głos ciekawym postaciom, zajrzeć za kulisy i zadać nurtujące mnie pytania, tym razem stając po drugiej stronie kamery.

Na co przeznaczę środki?

Przede wszystkim na prozaiczną rzecz, jak koszty podróży. Oczywiście doza zdobytych dzięki nim inspiracji - bezcenna.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Freakery już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marta Chmiel
Marta Chmiel
30 zł
Anna Doczekalska
Anna Doczekalska
30 zł
Agnieszka Tylak
Agnieszka Tylak
10 zł
Julia Krawiec
Julia Krawiec
10 zł
Katarzyna Bojko
Katarzyna Bojko
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.