1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

300 zł miesięcznie

Mecenasie Wagi Ciężkiej - aż trudne do uwierzenia, jak bardzo we mnie inwestujesz!

Twoja pomoc jest nieoceniona. Gdybyśmy wszyscy byli ślimakami, Twoja muszla byłaby najbardziej zakręcona!

Każdego miesiąca na moim profilu na FB i Instagramie znajdziesz się wśród osób, którym dziękuję za wsparcie! Opublikuję też na profilu pytanie, które zechcesz mi zadać wraz z wydumaną i przekombinowaną odpowiedzią! Chętnie prześlę Tobie moją książkę z autografem :)

Jeśli zażyczysz sobie umieszczę Cię w jednym z moich tekstów jako bohatera drugoplanowego. (Niestety nie mogę zagwarantować w jakim tekście się znajdziesz ani kiedy. Pamiętaj, że zależy to od wielu czynników - charakteru tekstu, świata i bohaterów, jacy się tam pojawiają).

Ponieważ jesteś Mecenasem Wagi Ciężkiej oferuję Ci możliwość wglądu, a nawet współuczestniczenia w mojej pracy. Chętnie opowiem Ci nad czym aktualnie pracuję, prześlę próbki nieukończonych tekstów, a jeśli zechcesz to chętnie o nich pogadam i wysłucham Twoich wskazówek.

avatar

Nowy użytkownik

Tomasz Kaczmarek

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.