1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

65 zł miesięcznie

Dziękuję za wsparcie. kwota 65 zł jest już bardzo wysoką sumą pieniędzy. Wszyscy darczyńcy z tego pułapu będą wymieniani na karcie społeczność przy okazji prezentowania przeze mnie zakupionych rzeczy z pieniędzy uzbieranych w Patronite (można sobie jednak zastrzec anonimowość). Osoby wspierające mój kanał taką kwotą będą mieć możliwość kontaktu ze mną poprzez mail oraz dołączą do specjalnej zamkniętej grupy na Facebooku, w której wspólnie będziemy się komunikować, wyrażać swoje opinie, prezentować pomysły związane z rozwojem mojego kanału i strony internetowej oraz pomagać grupowiczom w ich problemach akwarystycznych. Patroni z progu 65 zł będą mieć możliwość także indywidualnego kontaktu ze mną przez messenger - pisząc ze mną na czacie w grupie patronów w wybrane dni, które będą wcześniej wyznaczane i ogłaszane na karcie społeczność. Takie pogawędki będą odbywały się raz lub dwa razy w miesiącu najczęściej w weekend. Patroni z tego pułapu będą mieć także możliwość zgłaszania tematów do nowych filmów.

100 zł miesięcznie

Dziękuję za wsparcie. Kwota 100 zł jest dla mojego kanału potężnym wsparciem finansowym. Wszyscy darczyńcy z tego pułapu będą wymieniani na karcie społeczność przy okazji prezentowania przez mnie zakupionych rzeczy z pieniędzy uzbieranych w Patronite (można sobie jednak zastrzec anonimowość). Osoby te będą mieć możliwość kontaktu ze mną poprzez mail oraz dołączą do specjalnej zamkniętej grupy na Facebooku, w której wspólnie będziemy się komunikować, wyrażać swoje opinie, prezentować pomysły związane z rozwojem mojego kanału i strony internetowej oraz pomagać grupowiczom w ich problemach akwarystycznych.
Patroni z progu 100 zł będą mieć również możliwość kontaktu ze mną na messengerze w postaci czatu w wybrane dni w gronie najwyższych Patronów, które będą wcześniej wyznaczane i ogłaszane na karcie społeczność. Takie pogawędki będą odbywały się raz lub dwa razy w miesiącu najczęściej w weekend. Patroni z tego pułapu będą mieć także możliwość zgłaszania tematów do nowych filmów. Będę służył takim osobom swoimi radami i zapoznam się z prowadzonymi przez nich akwariami. W przyszłości takie osoby będą otrzymywać okazyjnie ode mnie także gadżety związane z akwarystyką, jak np. t-shirt z logo kanału. Posiadając rozległe kontakty w świecie akwarystyki jestem w stanie także takim patronom służyć swoją wieloraką pomocą akwarystyczną. Wszyscy Patroni z pułapu 100 zł będą mieć największy wpływ na budowanie marki Tommy Aquario.

avatar

Nowy użytkownik

Tommy Aquario

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.