Tommy Aquario

W Patronite od 24.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 532

liczba Patronów: 643

5 patronów
170 zł miesięcznie
370 zł łącznie

Zakup gimbala

500 zł

74%

osiągnięto

130 zł

brakuje

Ta inwestycja pozwoli mi na nagrywania materiałów z lepszą stabilizacja obrazu. Z góry dziękuję za wsparcie.

serwis i optymalizacja strony internetowej

1 200 zł

30%

osiągnięto

830 zł

brakuje

Swoją stronę internetową sam tworzę i rozbudowuję, czasami metodami prób i błędów. Nie wszystko chodzi na niej płynnie, niektóre sekcje są niezbyt ergonomiczne, nie wszystko jest tam tak zaprojektowane jakbym sobie tego życzył. Nie potrafię idealnie zoptymalizować tej witryny i rozbudować jej o niektóre dodatkowe opcje - jak funkcja szukania artykułów na stronie, stworzenie dodatkowych sekcji. Po za tym artykuły nie są odpowiednio sformatowane. Niestety nie jestem osobą biegłą z informatyki. Zatem konieczne jest opłacenie serwisu i zlecenie tych czynności profesjonaliście.

Kamerka sportowa

1 500 zł

24%

osiągnięto

1 130 zł

brakuje

Kolejna inwestycja to zakup kamerki sportowej wraz z akcesoriami do kręcenia podwodnych biotopów. Jest to zakup niezbędny w celu dalszego rozwoju mojego kanału akwarystycznego. Z góry dziękuję za wsparcie.

kamera do nagrywania

2 500 zł

14%

osiągnięto

2 130 zł

brakuje

Myślę, że mało kto z Was uwierzy w to, że wszystkie swoje filmy nagrywam telefonem. Inwestycja w kamerę jest w niedługim czasie praktycznie koniecznością dla mnie. Z góry dziekuję za wsparcie.

stworzenie około 10 odcinkowej serii o rafie koralowej

5 000 zł

7%

osiągnięto

4 630 zł

brakuje

Jest to cel, którego realizacja będzie sporym wyzwaniem. Ponieważ posiadam umiejętności sprawnego amatorskiego nurkowania z potocznie zwaną rurką - więc jestem w stanie stworzyć ciekawą serię filmów pseudo-dokumentalnych, prezentujących podwodne życie na rafach. Kwota 5000 zł to 50 % kosztów, które musiałbym ponieść na taką wyprawę, wliczając w to przeloty, zakwaterowanie, także kupno dodatkowego sprzętu, jak np. kombinezonu, liny, chwytaki oraz zakup dodatkowego dysku twardego, opłacenie kosztów ubezpieczeń, opłacenie łodzi i asystenta asekurującego mnie na powierzchni podczas nurkowania i czuwającego nad moim bezpieczeństwem itd. Oczywiście ten cel może być zrealizowany tylko przy wcześniejszym zakupie podwodnej kamerki sportowej. Z góry dziękuję za wsparcie.

Zestaw statywów

250 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zakup kilku statywów do nagrywania materiałów video, które pozwolą poprawić jakość oferowanych przeze mnie filmów. Z góry dziękuje za wpłaty.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni