Avatar użytkownika

Tommy Aquario

0
patronów
0 
miesięcznie
1 930 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 930 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuje za wsparcie. Kwota 10 zł pozwala już stać się Tobie - osobą budującą i rozwijającą mój kanał. Wszyscy moi patroni będą mieć możliwość kontaktu mailowego ze mną.
20 zł miesięcznie
Dziękuje za wsparcie. Kwota 20 zł jest już sporym wsparciem dla mojego kanału. Patroni z tego pułapu będą mieć możliwość kontaktu mailowego ze mną.
30 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie. Kwota 30 zł jest już dość mocnym wsparciem dla mojego kanału i strony internetowej. Wszyscy darczyńcy z tego pułapu będą wymieniani przy okazji prezentowania przez mnie zakupionych rzeczy z Patronite na karcie społeczność (można sobie jednak zastrzec anonimowość). Po za tym ci Patroni będą mieć możliwość kontaktu mailowego ze mną.
40 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie. Kwota 40 zł pozwala już mi na finansowanie konkretnych inwestycji związanych z moim kanałem. Wszyscy darczyńcy z tego pułapu będą wymieniani przy okazji prezentowania przez mnie zakupionych rzeczy z Patronite na karcie społeczność (można sobie jednak zastrzec anonimowość) . Po za tym ci Patroni będą mieć możliwość kontaktu mailowego ze mną.
50 zł miesięcznie
Dziękuje za wsparcie. Kwota 50 zł to bardzo duże wsparcie dla mojego kanału. Wszyscy darczyńcy z tego pułapu będą zawsze wymieniani przy okazji prezentowania przez mnie zakupionych rzeczy z Patronite na karcie społeczność (można sobie jednak zastrzec anonimowość). Po za tym ci Patroni będą mieć możliwość kontaktu mailowego ze mną oraz dołączą do specjalnej zamkniętej grupy na Facebooku, w której wspólnie będziemy się komunikować, wyrażać swoje opinie, prezentować pomysły związane z rozwojem mojego kanału i strony internetowej oraz pomagać grupowiczom w ich problemach akwarystycznych.
65 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie. kwota 65 zł jest już bardzo wysoką sumą pieniędzy. Wszyscy darczyńcy z tego pułapu będą wymieniani na karcie społeczność przy okazji prezentowania przeze mnie zakupionych rzeczy z pieniędzy uzbieranych w Patronite (można sobie jednak zastrzec anonimowość). Osoby wspierające mój kanał taką kwotą będą mieć możliwość kontaktu ze mną poprzez mail oraz dołączą do specjalnej zamkniętej grupy na Facebooku, w której wspólnie będziemy się komunikować, wyrażać swoje opinie, prezentować pomysły związane z rozwojem mojego kanału i strony internetowej oraz pomagać grupowiczom w ich problemach akwarystycznych. Patroni z progu 65 zł będą mieć możliwość także indywidualnego kontaktu ze mną przez messenger - pisząc ze mną na czacie w grupie patronów w wybrane dni, które będą wcześniej wyznaczane i ogłaszane na karcie społeczność. Takie pogawędki będą odbywały się raz lub dwa razy w miesiącu najczęściej w weekend. Patroni z tego pułapu będą mieć także możliwość zgłaszania tematów do nowych filmów.
100 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie. Kwota 100 zł jest dla mojego kanału potężnym wsparciem finansowym. Wszyscy darczyńcy z tego pułapu będą wymieniani na karcie społeczność przy okazji prezentowania przez mnie zakupionych rzeczy z pieniędzy uzbieranych w Patronite (można sobie jednak zastrzec anonimowość). Osoby te będą mieć możliwość kontaktu ze mną poprzez mail oraz dołączą do specjalnej zamkniętej grupy na Facebooku, w której wspólnie będziemy się komunikować, wyrażać swoje opinie, prezentować pomysły związane z rozwojem mojego kanału i strony internetowej oraz pomagać grupowiczom w ich problemach akwarystycznych.
Patroni z progu 100 zł będą mieć również możliwość kontaktu ze mną na messengerze w postaci czatu w wybrane dni w gronie najwyższych Patronów, które będą wcześniej wyznaczane i ogłaszane na karcie społeczność. Takie pogawędki będą odbywały się raz lub dwa razy w miesiącu najczęściej w weekend. Patroni z tego pułapu będą mieć także możliwość zgłaszania tematów do nowych filmów. Będę służył takim osobom swoimi radami i zapoznam się z prowadzonymi przez nich akwariami. W przyszłości takie osoby będą otrzymywać okazyjnie ode mnie także gadżety związane z akwarystyką, jak np. t-shirt z logo kanału. Posiadając rozległe kontakty w świecie akwarystyki jestem w stanie także takim patronom służyć swoją wieloraką pomocą akwarystyczną. Wszyscy Patroni z pułapu 100 zł będą mieć największy wpływ na budowanie marki Tommy Aquario.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tommy Aquario w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tommy Aquario to kanał na YouTube poświęcony szeroko rozumianej akwarystyce.

Witam. Prowadzę od 2015 roku kanał akwarystyczny na YouTube o nazwie Tommy Aquario, który powstał z myślą o akwarystach i dla akwarystów.  Nie ograniczam się do wąskiej  tematyki, moje filmy poruszają  wszystkie zagadnienia związane z akwarystyką  słodkowodną i  morską. Tworzę filmy poradnikowe, omawiam konkretne gatunki ryb, roślin i zwierząt akwarystycznych, testuję sprzęty akwarystyczne, wyrażam swoje opinie, włączam się w różne akcje z dziedziny akwarystyki, propaguję działania związane z ochroną przyrody.  Ponadto odwiedzam różne kraje, a w zasadzie akweny wodne i nagrywam materiały wideo z tych miejsc  w celu pokazywania widzom ciekawych biotopów. Prowadzę także stronę akwarystyczną www.tommyaquario.pl  (link - https://www.tommyaquario.pl), na której publikuję własne  artykuły akwarystyczne.

Aktualnie mój  kanał  znajduje  się  na  liście  10 najpopularniejszych kanałów  o  tematyce  akwarystycznej  na YouTube.  Jest to efekt docenienia prezentowanych przeze mnie treści przez widzów - akwarystów. 

Główny cel mojego kanału to pomoc w zdobywaniu wiedzy nie tylko osobom początkującym w hobby  akwarystycznym, ale także i osobom doświadczonym.  Kanał ma obecnie wyznaczone trzy podstawowe cele:

1.  Wzrost poziomu wiedzy u akwarystów,  a w szczególności edukowanie najmłodszych  akwarystów  (dzieci)

2.  Podnoszenie świadomości ochrony przyrody, zwłaszcza z zakresu ochrony środowiska wodnego 

3.  Budowanie  własnej marki - Tommy Aquario na rynku akwarystyki w Polsce.

Zapraszam do odwiedzenia głównej strony kanału:

https://www.youtube.com/channel/UCwbogxtFOwluZCf0yJ0srQg/featured

A oto kilka przykładowych filmów:

https://www.youtube.com/watch?v=gO65OUgjZ0g&t=197s

https://www.youtube.com/watch?v=A6gTPF2_N2Y

https://www.youtube.com/watch?v=HCyzJoT062k

 

Cele Autora

kamera do nagrywania
 • 2 500 zł
 • 570 zł brakuje
77%
Myślę, że mało kto z Was uwierzy w to, że wszystkie swoje filmy nagrywam telefonem. Inwestycja w kamerę jest w niedługim czasie praktycznie koniecznością dla mnie. Z góry dziekuję za wsparcie.
stworzenie około 10 odcinkowej serii o rafie koralowej
 • 5 000 zł
 • 3 070 zł brakuje
38%
Jest to cel, którego realizacja będzie sporym wyzwaniem. Ponieważ posiadam umiejętności sprawnego amatorskiego nurkowania z potocznie zwaną rurką - więc jestem w stanie stworzyć ciekawą serię filmów pseudo-dokumentalnych, prezentujących podwodne życie na rafach. Kwota 5000 zł to 50 % kosztów, które musiałbym ponieść na taką wyprawę, wliczając w to przeloty, zakwaterowanie, także kupno dodatkowego sprzętu, jak np. kombinezonu, liny, chwytaki oraz zakup dodatkowego dysku twardego, opłacenie kosztów ubezpieczeń, opłacenie łodzi i asystenta asekurującego mnie na powierzchni podczas nurkowania i czuwającego nad moim bezpieczeństwem itd. Oczywiście ten cel może być zrealizowany tylko przy wcześniejszym zakupie podwodnej kamerki sportowej. Z góry dziękuję za wsparcie.
Zestaw statywów
 • 250 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Zakup kilku statywów do nagrywania materiałów video, które pozwolą poprawić jakość oferowanych przeze mnie filmów. Z góry dziękuje za wpłaty.
Zakup gimbala
 • 500 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Ta inwestycja pozwoli mi na nagrywania materiałów z lepszą stabilizacja obrazu. Z góry dziękuję za wsparcie.
serwis i optymalizacja strony internetowej
 • 1 200 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Swoją stronę internetową sam tworzę i rozbudowuję, czasami metodami prób i błędów. Nie wszystko chodzi na niej płynnie, niektóre sekcje są niezbyt ergonomiczne, nie wszystko jest tam tak zaprojektowane jakbym sobie tego życzył. Nie potrafię idealnie zoptymalizować tej witryny i rozbudować jej o niektóre dodatkowe opcje - jak funkcja szukania artykułów na stronie, stworzenie dodatkowych sekcji. Po za tym artykuły nie są odpowiednio sformatowane. Niestety nie jestem osobą biegłą z informatyki. Zatem konieczne jest opłacenie serwisu i zlecenie tych czynności profesjonaliście.
Kamerka sportowa
 • 1 500 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Kolejna inwestycja to zakup kamerki sportowej wraz z akcesoriami do kręcenia podwodnych biotopów. Jest to zakup niezbędny w celu dalszego rozwoju mojego kanału akwarystycznego. Z góry dziękuję za wsparcie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tommy Aquario już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Artur Wolniczak
Artur Wolniczak
20 zł
Bartosz Paszewski
Bartosz Paszewski
100 zł
Mateusz Błoch
Mateusz Błoch
20 zł
Łukasz Jasik
Łukasz Jasik
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.