1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

Zostań moją cegłą

5zł to niewiele. Tak samo jak pojedyncza cegła to niewiele w porównaniu z całym domem. A co jeśli chcę zbudować coś wielkości Bazyliki Mariackiej w Gdańsku?(to największy ceglany kościół świata) Cóż, zgadnijcie czego potrzebuję - cegieł! Może się wydawać, że taka kwota nie wpłynie na moją przyszłość, ale pomnożona wiele razy staje się potężną siłą napędową. Dlatego jeśli wahasz się czy zostać moim patronem to wiedz, że twoja cegiełka jest mi bardzo, bardzo potrzebna.

Wszyscy moi patroni pojawią się w napisach końcowych moich filmów oraz dołączą do grupy dla patronów na Facebooku, w której wrzucam filmiki zza kulis i materiały nie publikowane nigdzie indziej.

W końcu wszyscy patroni to jedna wielka rodzina! (Pamiętaj by napisać do mnie, lub poprosić o dołączenie do grupy Trip Hunter Patroni)

20 zł miesięcznie

Ach ty przedsiębiorco!

Łał! Jeśli zdecydowałeś się zostać moim patronem i podarować mi aż 20zł miesięcznie to już naprawdę dużo dla mnie znaczy. Bycie czyimś patronem jest trochę jak inwestycja na giełdzie, każdy może stać się współwłaścicielem małej części swojej ulubionej firmy, jednak różnica jest taka, że tu zamiast pieniędzy dostajesz w zamian poczucie, że przyczyniłeś się do czyjegoś sukcesu, lub byłeś współtwórcą czegoś dużego. Kto wie, może taka inwestycja w czyjąś przyszłość też kiedyś się zwróci i to z dużym procentem.

Za tak dużą pomoc, dostaniesz oficjalny dyplom z twoim imieniem od kanału Trip Hunter. Dyplom wyślę w wersji elektronicznej, a ty go sobie wydrukujesz i powiesisz, gdzie zechcesz.

(plus nagrody z poprzednich progów)

100 zł miesięcznie

Zostań Gwiazdą!!!

W końcu mieszkam w Hollywood. Mam trochę znajomości… No dobra, żart.
100 zł to już nie jest zwykła pomoc, to jest poświęcenie, które zasługuje na wyjątkową nagrodę.
Po pierwsze, możesz wysłać mi 15 sekundowy filmik, który pojawi się na końcu jednego z moich odcinków. Pozdrów znajomych, wyraź swoją opinię o świecie, powiedz co tylko zechcesz występując przed tysiącami moich widzów. Jest tylko jedna zasada: Zero reklam i polityki! (Wyjątek na progu 200zł)

Po drugie, dostaniesz swoją gwiazdę na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd! Na jednej z pustych gwiazd ułożę twoje imię z wyciętych liter na wzór oryginału i zrobię sobie z nią zdjęcie, które następnie otrzymasz w emailu.

(Plus nagrody z poprzednich progów)

200 zł miesięcznie

Spełniasz moje marzenia!

Jest to dla mnie znak, że gdzieś tam, po drugiej stronie ekranu jest osoba, która chce dać z siebie maximum, żeby zobaczyć jak moje marzenia spełniają się dzięki niej. Obok takiej osoby nie mogę przejść obojętnie. Wręcz przeciwnie, chcę cię poznać!
Za tak ogromną pomoc chcę ci podarować najcenniejszą rzecz jaką mam - mój czas.

Do wyboru masz dwie nagrody: Możemy pogadać na Skypie tak długo jak będziesz chciał, lub mogę stworzyć specjalny filmik z dedykacją dla ciebie lub dla wskazanej przez ciebie osoby.

Oprócz tego, w 15 sekundowym filmiku, który opublikuję w moim odcinku (nagroda z progu 100 zł) możesz zamieścić dowolną reklamę. Czy to twojej firmy, twojego produktu czy kanału na YouTube, ale wciąż zero polityki!

(Plus nagrody z poprzednich progów)

avatar

Nowy użytkownik

Trip Hunter / Piotr Niemczewski

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.