Trip Hunter / Piotr Niemczewski

W Patronite od 25.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 91

Liczba Patronów: 114

Zostań Patronem
150 patronów
4 885 miesięcznie

Porządna kamera dla youtubera!

15 000 zł

15%

osiągnięto

12 615 zł

brakuje

Kamera to dla mnie coś więcej niż trochę elektroniki i szkła. To moja prawa ręka, urządzenie, którym komunikuję się ze światem, i którym ten świat Wam pokazuję, ale przede wszystkim narzędzie do budowania mojej filmowej kariery w Los Angeles.
To wszystko straciłem wraz z zepsuciem się mojego Lumixa G80 podczas pobytu w Dominikanie.
Ten aparat, kupiony 4 lata temu, praktycznie stworzył cały mój kanał i tydzień w tydzień przez 4 lata ciężko pracował, żeby dostarczyć wam nowy kontent. Wykończyła go wilgotność, morska woda i sól. Moja prawa ręka została odcięta i straciłem możliwość tworzenia kolejnych filmów.
Kupując nową kamerę, nie chcę po prostu wrócić do tej samej jakości sprzed 4 lat. Chcę zainwestować w sprzęt, który nie tylko pozwoli mi na nagrywanie porządnie wyglądających vlogów, ale też posłuży do realizacji projektów filmowych i zleceń, nad którymi pracuję poza YouTubem.
W dzisiejszych czasach różnica między jakością i profesjonalizmem programów telewizyjnych, a tego co oglądamy na YouTube staje się coraz mniejsza. Z właściwym sprzętem i moim zapleczem filmowym, wierzę, że mogę tę różnicę praktycznie wyeliminować, a wy będziecie mogli cieszyć się moimi vlogami tak samo, jak cieszycie się ulubionym serialem na Netflixie.
Ta kwota pokryje zakup kamery oraz obiektywu potrzebnych mi do kontynuacji mojego kanału z odrobiną filmowego profesjonalizmu.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Artur Sascha Kluska
Artur Sascha Kluska
Próg: 5 zł
Adam Barcicki
Adam Barcicki
Próg: 20 zł
Dariusz Balicki
Dariusz Balicki
Próg: 50 zł
Mateusz Sniadkowski
Mateusz Sniadkowski
Próg: 10 zł
AleksandraMysiak
AleksandraMysiak
Próg: 10 zł
Sławek Ziętara
Sławek Ziętara
Próg: 20 zł