1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

25 zł miesięcznie

NAPĘD SURVIVALOWY! Patronat w tym progu stanowi realne przyspieszenie, które pozwoli mi sięgnąć po kolejne doświadczenia. Dzięki Twojej pomocy będę mógł się nimi dzielić, zatem dziękuję Ci w imieniu własnym oraz w imieniu widzów naszego kanału!
Patronom progu II proponuję nie tylko umieszczenie w Galerii Patronów na stronie UNIVERSAL SURVIVAL, ale również udział w dorocznym spotkaniu on-line w formule zamkniętej.
Spotkanie organizowane będzie raz do roku, najpewniej w okresie jesieni lub wczesnej zimy. Uczestniczyć w nim będą Patroni progów II, III oraz IV.
Podczas spotkania on-line trwającego 3 godziny będziemy mogli wspólnie przeanalizować nurtujące widzów zagadnienia, które zaprezentowane zostały na naszym kanale YouTube. Każdy z uczestników spotkania będzie mógł zadać pytanie lub jedynie przysłuchiwać się ów prelekcji. Liczę, że w założonym czasie zdołam odpowiedzieć na wszystkie pytania :)
Spotkanie będzie zatem posiadało charakter merytoryczny, ale znając życie i fantazję osób zadających pytania wiem, że będzie ono równie śmieszne i pozytywne w przekazie.

50 zł miesięcznie

KONKRET ROBOTA! To dla mnie duża pomoc, która przekłada się na konkretne możliwości pracy terenowej, także w ramach projektów wymagających bardziej skomplikowanych przygotowań.
Patronie - bardzo dziękuję za Twoje wsparcie, które zdejmuje z moich barków wiele logistycznych trosk!
W ramach podzięki (poza opisanymi dla progów 1 i 2 umieszczeniem Cię w Galerii Patronów oraz udziałem w dorocznym "live`ie" grupowym), proponuję ponadto indywidualne spotkanie on-line, w którym będziemy mogli we dwóch (lub też we dwoje) porozmawiać na dowolnie wybrany przez Ciebie temat w czasie około 1,5h. Możliwe, że porozmawiamy o naszych dotychczasowych wyprawach i zakulisowych przygodach, a może będzie to rozmowa o Twoich przygotowaniach do własnych przygód, w których mógłbym Ci służyć poradą i informacją. Ty zdecydujesz :) Grunt to prawidłowa koordynacja w naszych kalendarzach, aby znaleźć odpowiadający nam termin.

100 zł miesięcznie

TAK TWORZY SIĘ HISTORIĘ! Zaawansowany rozwój survivalowy oraz bezcenne doświadczenia z odległych krain to moje życiowe powołanie. Wsparcie jakiego mi udzielasz w tym progu pozwala na faktyczne rozwinięcie skrzydeł i skupienie się przez dłuższy czas na złożonych i czasochłonnych wyprawach. Jest to zasadnicze wsparcie, które bardzo doceniam i za które serdecznie Ci dziękuję!
Patroni w tym progu "skazani" są na istną kumulację korzyści opisanych we wszystkich poprzednich pułapach :) Czeka Cię zatem:
- wyeksponowanie z imienia i nazwiska (lub pseudonimu jeżeli wolisz) w Galerii Patronów na naszej stronie,
- możliwość udziału w 3-godzinnym zamkniętym, grupowym spotkaniu on-line o charakterze merytorycznym, w którym referować będę rozmaite szczegóły z dotychczasowych wypraw,
- zaproszenie do indywidualnego 1,5 godzinnego spotkania on-line, które poświęcimy najbardziej interesującym Cię tematom (możliwe że tym, które dotyczyć mają Twoich własnych przygód oraz survivalowych treningów). Grunt to dograć wspólny termin by móc spokojnie porozmawiać on-line,
- no i bonus najważniejszy, zarezerwowany wyłącznie dla Patronów progu IV: udział w sobotnio-niedzielnym biwaku w naszym leśnym obozowisku. Biwak realizowany będzie najpewniej w okresie późnej jesieni lub wczesnej zimy, w pobliżu Olsztyna na Warmii. Jego założeniem jest wspólne i relaksacyjne spędzenie czasu w lesie, wraz z wieczornym ogniskiem oraz noclegiem. Stanowi to świetną okazję do rozmów oraz bliższego poznania się, podczas którego można porozmawiać na dowolny temat lub choćby wspólnie przemyśleć takie zagadnienia jak przyszłe wyprawy i filmowe produkcje.

avatar

Nowy użytkownik

UNIVERSAL SURVIVAL

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.