Avatar użytkownika

UNIVERSAL SURVIVAL

8
patronów
215 
miesięcznie
845 
łącznie
8
patronów
215 zł 845 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
DOBRY POCZĄTEK! Wsparcie tylko z pozoru niewielkie. Dla mnie to ważna cegiełka dająca szansę na dalszy rozwój. Serdecznie dziękuję!
Jako symboliczny wyraz wdzięczności zamieszczę Twoje imię i nazwisko (lub pseudonim jeżeli wolisz), w specjalnej Galerii Patronów na stronie UNIVERSAL SURVIVAL.
25 zł miesięcznie
NAPĘD SURVIVALOWY! Patronat w tym progu stanowi realne przyspieszenie, które pozwoli mi sięgnąć po kolejne doświadczenia. Dzięki Twojej pomocy będę mógł się nimi dzielić, zatem dziękuję Ci w imieniu własnym oraz w imieniu widzów naszego kanału!
Patronom progu II proponuję nie tylko umieszczenie w Galerii Patronów na stronie UNIVERSAL SURVIVAL, ale również udział w dorocznym spotkaniu on-line w formule zamkniętej.
Spotkanie organizowane będzie raz do roku, najpewniej w okresie jesieni lub wczesnej zimy. Uczestniczyć w nim będą Patroni progów II, III oraz IV.
Podczas spotkania on-line trwającego 3 godziny będziemy mogli wspólnie przeanalizować nurtujące widzów zagadnienia, które zaprezentowane zostały na naszym kanale YouTube. Każdy z uczestników spotkania będzie mógł zadać pytanie lub jedynie przysłuchiwać się ów prelekcji. Liczę, że w założonym czasie zdołam odpowiedzieć na wszystkie pytania :)
Spotkanie będzie zatem posiadało charakter merytoryczny, ale znając życie i fantazję osób zadających pytania wiem, że będzie ono równie śmieszne i pozytywne w przekazie.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
15 dostępnych miejsc
KONKRET ROBOTA! To dla mnie duża pomoc, która przekłada się na konkretne możliwości pracy terenowej, także w ramach projektów wymagających bardziej skomplikowanych przygotowań.
Patronie - bardzo dziękuję za Twoje wsparcie, które zdejmuje z moich barków wiele logistycznych trosk!
W ramach podzięki (poza opisanymi dla progów 1 i 2 umieszczeniem Cię w Galerii Patronów oraz udziałem w dorocznym "live`ie" grupowym), proponuję ponadto indywidualne spotkanie on-line, w którym będziemy mogli we dwóch (lub też we dwoje) porozmawiać na dowolnie wybrany przez Ciebie temat w czasie około 1,5h. Możliwe, że porozmawiamy o naszych dotychczasowych wyprawach i zakulisowych przygodach, a może będzie to rozmowa o Twoich przygotowaniach do własnych przygód, w których mógłbym Ci służyć poradą i informacją. Ty zdecydujesz :) Grunt to prawidłowa koordynacja w naszych kalendarzach, aby znaleźć odpowiadający nam termin.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
14 dostępnych miejsc
TAK TWORZY SIĘ HISTORIĘ! Zaawansowany rozwój survivalowy oraz bezcenne doświadczenia z odległych krain to moje życiowe powołanie. Wsparcie jakiego mi udzielasz w tym progu pozwala na faktyczne rozwinięcie skrzydeł i skupienie się przez dłuższy czas na złożonych i czasochłonnych wyprawach. Jest to zasadnicze wsparcie, które bardzo doceniam i za które serdecznie Ci dziękuję!
Patroni w tym progu "skazani" są na istną kumulację korzyści opisanych we wszystkich poprzednich pułapach :) Czeka Cię zatem:
- wyeksponowanie z imienia i nazwiska (lub pseudonimu jeżeli wolisz) w Galerii Patronów na naszej stronie,
- możliwość udziału w 3-godzinnym zamkniętym, grupowym spotkaniu on-line o charakterze merytorycznym, w którym referować będę rozmaite szczegóły z dotychczasowych wypraw,
- zaproszenie do indywidualnego 1,5 godzinnego spotkania on-line, które poświęcimy najbardziej interesującym Cię tematom (możliwe że tym, które dotyczyć mają Twoich własnych przygód oraz survivalowych treningów). Grunt to dograć wspólny termin by móc spokojnie porozmawiać on-line,
- no i bonus najważniejszy, zarezerwowany wyłącznie dla Patronów progu IV: udział w sobotnio-niedzielnym biwaku w naszym leśnym obozowisku. Biwak realizowany będzie najpewniej w okresie późnej jesieni lub wczesnej zimy, w pobliżu Olsztyna na Warmii. Jego założeniem jest wspólne i relaksacyjne spędzenie czasu w lesie, wraz z wieczornym ogniskiem oraz noclegiem. Stanowi to świetną okazję do rozmów oraz bliższego poznania się, podczas którego można porozmawiać na dowolny temat lub choćby wspólnie przemyśleć takie zagadnienia jak przyszłe wyprawy i filmowe produkcje.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora UNIVERSAL SURVIVAL w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jako instruktorzy UNIVERSAL SURVIVAL od 2013 roku przeżywamy ekstremalne przygody w różnych zakątkach świata, by uczciwie relacjonować ich przebieg na YouTube oraz nauczać w trakcie kursów tego, czego sami doświadczyliśmy na własnej skórze.

Od 10 lat prowadzę szkołę UNIVERSAL SURVIVAL. Jako jedyni w Polsce instruktorzy survivalu regularnie poddajemy się wyzwaniom związanym z udziałem w ekstremalnych wyprawach.

Każda z nich wiąże się z doświadczaniem presji rozmaitych deficytów, a niekiedy również zagrożeń ze strony Przyrody oraz pułapek własnego umysłu. Doświadczamy ich po to, aby stale rozwijać się w swojej profesji, tym samym aby móc nauczać sztuki przetrwania w oparciu o realną praktykę oraz próbę zrozumienia aspektów psychologii survivalu.

Z każdej z wypraw publikujemy na YouTube relacje filmowe, aby przybliżyć szerszej widowni ideę sztuki przetrwania opartej na przygodzie, jak i na pokorze oraz poszanowaniu środowiska. Zdaniem naszych fanów, wartość produkowanych przez nas filmów tkwi w ich autentyczności oraz uczciwym przekazie, z którego można wydobyć wartość merytoryczną, zarówno dzięki naszym sukcesom, jak i uczciwym ukazywaniu błędów oraz ludzkich ograniczeń.

Dla każdej z wypraw precyzyjnie określamy założenia logistyczne, które rzutują na możliwość zabrania określonego rodzaju i ilości sprzętu oraz zapasów. Komplety wyposażenia są w stopniu znacznym zminimalizowane, a niekiedy również zabieramy sprzęt improwizowany (jak choćby własnoręcznie wykonane buty, plecak lub kompas słoneczny w trakcie II wyprawy na Syberię w roku 2014 lub własnoręcznie zbudowaną łódź z gałęzi i bannera reklamowego na spływ Wisłą w 2021 r.). Nasze zapasy żywności są zwykle skrajnie ograniczone lub wręcz zerowe.

Niektóre z wypraw osadzone były w konwencji historycznej; np. wyprawa "Z łagrów Kołymy" z roku 2017 z dalekich zakątków Syberii lub wyprawa "Traditional bushcraft expedition" z Idaho 2019. Nietypowym przykład konwencji była dwutygodniowa przygoda zrealizowana w roku 2022 na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, czyli wyprawa w stylu części 1. filmu "Rambo".

Jeżeli chcesz poznać więcej naszych przygód, serdecznie zapraszam do odwiedzi naszego kanału YouTube i rzucenia okiem zarówno na najnowsze produkcje, jak i na starsze playlisty publikowane od 2013 roku: https://www.youtube.com/@UniversalSurvivalPl/videos

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora UNIVERSAL SURVIVAL już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Radosław Skrzypczak
Radosław Skrzypczak
25 zł
Anonimowy patron
10 zł
Marcin Pośpiech
Marcin Pośpiech
10 zł
bartosz kujawa
bartosz kujawa
25 zł
Adam Gomulski
Adam Gomulski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.