1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

PRZYJACIEL FUNDACJI


Zbyt długo działałem sam. Nie zamierzam już popełniać tego błędu - wspierając w tym progu, stajesz się Przyjacielem Fundacji! i dołączasz do grona osób, które wspierają naszą misję!

Twoje wsparcie to szansa na pomoc zupełnie nowym pacjentom - masz zatem nie tylko moją dozgonną wdzięczność, ale chciałbym Cię również wynagrodzić:

Każdy Patron z tego (i wyższych) progów otrzyma zaproszenie do zamkniętej Grupy na Facebooku, gdzie:

• podzielę się planami i projektami na najbliższą przyszłość

• zobaczycie dodatkowe, niepublikowane nigdzie indziej nagrania i filmy

• będziemy mogli poznać się i porozmawiać!

• wytłumaczę tajniki mojej pracy

• zdradzę nieco tajemnic sprzętowo-technologicznych

• będę na bieżąco relacjonował wyjazdy/sesje/spotkania, realizowane dzięki pomocy Patronów!

100 zł miesięcznie

MECENAS

Dziękuję!

Twoje zaufanie i wsparcie są dla mnie dowodem, że warto zmieniać świat na lepsze. Udowadniasz, że to, co robię ma sens - i że warto rozwijać cały projekt, pomagając dzieciakom, osobom niepełnosprawnym, seniorom... Dajesz siłę nie tylko im, ale również mnie samemu - a uwierz, czasem bardzo jej potrzebuję.

Pamiętasz pewnie, jak mecenasi wspierali sztukę czy literaturę - dziś Ty możesz zyskać to zaszczytne miano i wziąć pod swoje skrzydła cała Fundację i wszystkie jej działania...

Każdy Patron z tego progu zyskuje tytuł MECENASA i pod tym tytułem zostanie wpisany w specjalnej sekcji na stronie Virtual Dream!

Raz w miesiącu podziękuję wszystkim Patronom z tego progu w specjalnym, dedykowanym poście Facebookowym. Jeśli nie wybierzesz opcji patronatu anonimowego, z przyjemnością wymienię Cię z imienia i nazwiska!

*przysługują Ci nagrody ze wszystkich poprzednich progów

avatar

Nowy użytkownik

Virtual Dream - Piotr Łój

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.