Avatar użytkownika

Virtual Dream - Piotr Łój

455
patronów
10 780 
miesięcznie
1 061 695 
łącznie
455
patronów
10 780 zł 1 061 695 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
CEGIEŁKA

Bardzo Ci dziękuję! Każda pięciozłotówka jest ważna, każda oznacza jeden uśmiech więcej, każda jest paliwem napędowym naszej misji!
10 zł miesięcznie
PRZYJACIEL FUNDACJI


Zbyt długo działałem sam. Nie zamierzam już popełniać tego błędu - wspierając w tym progu, stajesz się Przyjacielem Fundacji! i dołączasz do grona osób, które wspierają naszą misję!

Twoje wsparcie to szansa na pomoc zupełnie nowym pacjentom - masz zatem nie tylko moją dozgonną wdzięczność, ale chciałbym Cię również wynagrodzić:

Każdy Patron z tego (i wyższych) progów otrzyma zaproszenie do zamkniętej Grupy na Facebooku, gdzie:

• podzielę się planami i projektami na najbliższą przyszłość

• zobaczycie dodatkowe, niepublikowane nigdzie indziej nagrania i filmy

• będziemy mogli poznać się i porozmawiać!

• wytłumaczę tajniki mojej pracy

• zdradzę nieco tajemnic sprzętowo-technologicznych

• będę na bieżąco relacjonował wyjazdy/sesje/spotkania, realizowane dzięki pomocy Patronów!
20 zł miesięcznie
BLISKI PRZYJACIEL FUNDACJI!

To specyficzny próg. Nie ma tu dodatkowej nagrody. Jest jedynie moja podwójna wdzięczność - i dwa razy większe możliwości niesienia pomocy!

*przysługują Ci oczywiście nagrody z progu 10 zł
30 zł miesięcznie
To nowy próg dodatkowy stworzony dla wsparcia i stworzenia siatki bezpieczeństwa która pomoże przetrwać rok 2023 - nastawiony na ostatnią, największą inwestycję stabilizującą Fundację na długie lata do przodu oraz unizależnienie się naszej inicjatywy od darowizn.
50 zł miesięcznie
HONOROWY
WSPÓŁPRACOWNIK FUNDACJI


Wiesz już, że przez długi czas próbowałem działać jako jednoosobowa fundacja. To już przeszłość - by móc zdziałać znacznie więcej, potrzebuję Twojego wsparcia, potrzebuję każdego z Was! Nie mogę odwdzięczyć się wymyślnymi gadżetami, koszulkami czy innymi nagrodami, bo każdą złotówkę chcę przeznaczyć na pomoc pacjentom - ale zdecydowanie mogę włączyć wirtualnie wszystkich Patronów z tego progu do grona Honorowych Współpracowników Fundacji!

Od dziś tworzymy zespół! Dlatego też:

Imię i nazwisko/nick Patrona znajdzie się w specjalnej sekcji:

"Honorowi Współpracownicy Fundacji"

na stronie http://virtual-dream.org!

*przysługują Ci nagrody ze wszystkich poprzednich progów
70 zł miesięcznie
To nowy próg dodatkowy stworzony dla wsparcia i stworzenia siatki bezpieczeństwa która pomoże przetrwać rok 2023 - nastawiony na ostatnią, największą inwestycję stabilizującą Fundację na długie lata do przodu oraz unizależnienie się naszej inicjatywy od darowizn.
100 zł miesięcznie
MECENAS

Dziękuję!

Twoje zaufanie i wsparcie są dla mnie dowodem, że warto zmieniać świat na lepsze. Udowadniasz, że to, co robię ma sens - i że warto rozwijać cały projekt, pomagając dzieciakom, osobom niepełnosprawnym, seniorom... Dajesz siłę nie tylko im, ale również mnie samemu - a uwierz, czasem bardzo jej potrzebuję.

Pamiętasz pewnie, jak mecenasi wspierali sztukę czy literaturę - dziś Ty możesz zyskać to zaszczytne miano i wziąć pod swoje skrzydła cała Fundację i wszystkie jej działania...

Każdy Patron z tego progu zyskuje tytuł MECENASA i pod tym tytułem zostanie wpisany w specjalnej sekcji na stronie Virtual Dream!

Raz w miesiącu podziękuję wszystkim Patronom z tego progu w specjalnym, dedykowanym poście Facebookowym. Jeśli nie wybierzesz opcji patronatu anonimowego, z przyjemnością wymienię Cię z imienia i nazwiska!

*przysługują Ci nagrody ze wszystkich poprzednich progów
150 zł miesięcznie
To nowy próg dodatkowy, Mecenasowo-Pro-Mecenasowy....stworzony dla wsparcia i stworzenia siatki bezpieczeństwa która pomoże przetrwać rok 2023 - nastawiony na ostatnią, największą inwestycję stabilizującą Fundację na długie lata do przodu oraz unizależnienie się naszej inicjatywy od darowizn.

200 zł miesięcznie
Pro-Mecenas

To próg utowrzony z powodu zapytań o jego dostępność:)) Przysługują mu wszystkie benefity Mecenasa oraz poprzednich progów + oczywiście podwójna wdzięczność!
300 zł miesięcznie
To nowy próg dodatkowy, Mecenasowo-Kapitański....stworzony dla wsparcia i stworzenia siatki bezpieczeństwa która pomoże przetrwać rok 2023 - nastawiony na ostatnią, największą inwestycję stabilizującą Fundację na długie lata do przodu oraz unizależnienie się naszej inicjatywy od darowizn.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
KAPITAN!

Jak przystało na kapitana, musisz zdecydować, jaki kierunek obierzemy - nagroda w tym progu będzie wyjątkowa:

Patron będzie mógł zdecydować i wskazać, w jakiej placówce/szpitalu mam pojawić się ze sprzętem VR - by przenieść pacjentów w świat marzeń!

Oczywiście realizacja tego progu zależy od ustaleń z dyrekcją placówki, która musi przystać na podobne rozwiązanie :)

*nagroda przysługuje przy wsparciu minimum trzymiesięcznym

*przysługują Ci nagrody ze wszystkich poprzednich progów
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
5 dostępnych miejsc
CUDOTWÓRCA

Ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś mógłby wspierać comiesięczną kwotą o TAKIEJ wysokości...Jeśli jednak znajdą się takie osoby, odwdzięczę się osobistym spotkaniem - zabiorę również sprzęt, żeby Patron sam mógł poczuć to, co czują wszyscy pacjenci VRowej terapii!

Spotkamy się, z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania, zdradzę nieco tajników mojej pracy...i przede wszystkim: serdecznie, z całego serca Ci podziękuję!

*nagroda przysługuje przy wsparciu minimum trzymiesięcznym

*przysługują Ci nagrody ze wszystkich poprzednich progów
2000 zł miesięcznie
Próg najwyższy, stworzony dla gigantycznie niewyobrazalnego wsparcia i stworzenia siatki bezpieczeństwa która pomoże przetrwać rok 2023 - nastawiony na ostatnią, największą inwestycję stabilizującą Fundację na długie lata do przodu oraz unizależnienie się naszej inicjatywy od darowizn.
8000 zł miesięcznie
bo wiecej sie nie da na patronajcie ustawić.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Virtual Dream - Piotr Łój w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem założycielem Fundacji Virtual Dream, w której jednoosobowo, za pomocą Wirtualnej Rzeczywistości, spełniam marzenia dziecięcych wojowników chorych na raka oraz leżących w hospicjach. Dzięki VR mogę przynieść im świat zewnętrzny do szpitalnego łóżka oraz spełnić najskrytsze marzenia.

Poniżej przeczytasz o najnowszych projektach oraz o pełnej idei Virtual Dream :)

Jednorazowe darowizny od firm i osób prywatnych można również przesyłać na konto Fundacji:

mBank: 

90 1140 2004 0000 3802 7742 0776

Fundacja Virtual Dream

KRS 0000659219

NIP 6443523987

Podsumowanie roku 2022 w 90 sekund!

 

Marzenie dla Kacperka - podarowane gogle i wirtualna podróż nad morze.

Wirtualny przejazd NAJWIĘKSZĄ ciężarówką lodowcową na świecie!!

Wulkan dla wszystkich. 3 miesiące pracy zamknięte. 

Marzenie Ægir'a - Zipline! Nowe filmy do bazy danych!

Marzenia z Islandii do wszystkich gogli VR!


Kolorowanki do szpitali - projekt sfinansowany przez PFR.

Podsumowanie kryzysowych działań anty-covidowych.

Przynosimy Warszawę dla 104 letniej Pani Weroniki!

Podsumowanie pierwszego roku z patronami!:

Michał Szafrański - Finansowy Ninja, O Piotrze:

 

Ja:

Cześć, mam na imię Piotrek.

Przynoszę świat zewnętrzny wszystkim, którzy nie mogą do niego wyjść.

Zajmuję się nowymi technologiami, przede wszystkim wirtualną rzeczywistością. Poszukuję ich potencjału do poprawy jakości życia i wyrównania szans tym, którzy znaleźli się trudnych życiowo sytuacjach; ale badam również zagrożenia tych technologii i destrukcyjny wpływ na ludzi. Produkuję filmy w technologii VR360.

Od 2010 prowadzę swoją jednoosobową działalność  Lojke.pl - zajmowałem się  w niej kreacją graficzną, montażem i produkcją filmów oraz kampanii w mediach społecznościowych. Organizowałem także serię "DigUp StartUp" - eventów, w których wraz z USPTC (Polsko Amerykańską Radą Współpracy) wysyłaliśmy zwycięzców do Doliny Krzemowej.

Po kilku latach uświadomiłem sobie, że świat biznesunie absolutnie nie jest mój. Nie ma w nim miejsca na człowieka... i dla dobra tej wypowiedzi, zakończę ten temat już tutaj ;) 
Od ponad 7 lat staram się iść  już tylko w kierunku mojej misji - pomocy potrzebującym dzięki technologii. Misji nienastawionej na zysk, samofinansowanej.

Misja:

Jestem założycielem Fundacji Virtual Dream, w której jednoosobowo, za pomocą Wirtualnej Rzeczywistości, spełniam marzenia dziecięcych wojowników chorych na raka oraz leżących w hospicjach. Dzięki VR mogę przynieść im świat zewnętrzny do szpitalnego łóżka oraz spełnić najskrytsze marzenia: zabawy ze szczeniakami, nurkowania z delfinami, podróży w kosmos, powrotu do domu i swojego pokoju, spotkania na żywo z kolegami z klasy, czy świątecznej wyprawy dookoła świata ze Św. Mikołajem :)

Chociaż pracuję społecznie od końca 2013 roku, Fundację założyłem w 2017, w celu poszukiwania wsparcia rządowego, sektora prywatnego i międzynarodowej stabilizacji długoterminowymi współpracami, a także aplikacjami do grantów, rządowych, naukowych i ngo-sowych.

Wspieram również osoby sparaliżowane i niepełnosprawne w innowacyjnych neuro-rehabilitacjach ze wsparciem wirtualnej rzeczywistości. VR daje możliwość zwizualizowania ich upragnionego celu. Dzięki VR360 i postprodukcji jestem w stanie pokazać osobie sparaliżowanej jak samodzielnie porusza kończynami, lub wstaje z wózka inwalidzkiego, aby ponownie albo po raz pierwszy w życiu spojrzeć innym ludziom w oczy z tej samej perspektywy.

Wsparcie neuroplastyczności za pomoą technologii immersyjnej, to w momenie obecnym przełom w historii nauki i medycyny.

Doświadczenie:

Podczas tej wieloletniej, samotnej i jednoosobowej wędrówki nawiązałem współpracę z ONZ, gdzie zaproszono mnie dwukrotnie do prowadzenia wykładów oraz szkoleń z innowacji w służbie organizacji humanitarnych.

Konsultowałem współpracę i ruchy w kierunku nowych technologii w Międzynarodowym Komitecie Czerwonego Krzyża. Szkoliłem profesorów, lekarzy i wolontariuszy w szpitalach na całym świecie, m.in. w największej klinice na środkowych wschodzie - Sheba Medical Center w Tel Aviv, z którą współpracuję stale od 3 lat.

Jako specjalista "social impact" prowadziłem wykłady na największych konferencjach design'u i technologii w Waszyngtonie, Hong Kongu, Szanghaju, Genewie, Pradze, Lyon oraz w wielu miastach w Polsce.

Największym oficjalnym docenieniem mojej pracy była nominacja do nagrody VR Awards 2018 w kategorii "Social Impact". Moja jednoosobowa misja została wybrana spośród setek zgłoszeń z całego świata do ścisłej ósemki, obok projektów takich gigantów jak CNN czy The Guardian. To pozwala mi wierzyć, że - wbrew obiegowym opiniom - naprawdę można w pojedynkę zmieniać świat na lepsze, chociaż oczywiście nie jest łatwo.

Marzenia:

W 2019 dotarłem do momentu, w którym po latach pracy, nieudanych prób pozyskania stałego sponsora czy grantu i wyczerpującego samodzielnego finansowania działania fundacji poprzez nieregularnie realizowane projekty komercyjne (aby zarobić chociaż na kilka miesięcy dalszej działalności fundacji) - jestem po prostu, po ludzku zmęczony.

Moim marzeniem i  celem jest zbudowanie stabilnie finansowanego centrum rozwoju i badań najnowszych technologii pod kątem potencjału wspierania życia człowieka; jak również badanie ryzyka destruktywnego wpływu tych technologii na życie i relacje społeczne (depresja, eskapizm, uzależnienie od gier i pornografii, cyberbullying, substytuty realnych interakcji i relacji). Długofalowym efektem ma być wprowadzenie nowych elementów uświadamiania w systemie edukacji, modyfikacja i implementacja programów odwykowych oraz zapobiegania nowym uzależnieniom behawioralnym, oraz programów przeciwdziałania/zapobiegania uzależnieniom, depresji i samobójstwom.

W pierwszej kolejności planuję rozwinąć dwie autorskie aplikacje VR, które mogą dać szansę stabilnego i skalowalnego źródła funduszy dla Virtual Dream:

HeroTherapy:

Gra VR dla dzieciaków przechodzących przez sesje chemioterapii.

To połączenie świata rzeczywistego i wirtualnego, którego celem jest motywacja oraz  zmniejszenie negatywnego odbioru chemioterapii przez małych pacjentów. W grze wciąż widzą podłączoną do ciała kroplówkę z chemią, jednak tutaj - w wirtualnym świecie - realne odczucie pieczenia podczas wpływania leku do żyły zwizualizowane jest jako transformacja własnego ciała w niezwyciężonego superbohatera. Mały pacjent przeistacza się w posiadającego supermoce wojownika, lub maga. Wkracza w świat fantazji z kroplówką jako swoją amunicją i dzięki interakcji, unicestwia atakujące go komórki rakowe!

Na początku 2019 roku udało mi się dostać z ideą gry na warsztaty organizowane przez najlepszą uczelnię techniczną na świecie: MIT w Bostonie. Scenariusz został rozwinięty o aspekt multiplayer - gdzie dzieciaki z całego świata przechodzące w tym samym momencie przez sesję chemioterapii mogą wspólnie niszczyć komórki rakowe, aby odczuć, że nie są w tej walce osamotnione. Gamifikacja HeroTherapy pozwala również na rozwijanie swojego bohatera w trakcie sesji chemioterapii i powrót do "już silniejszego" profilu podczas kolejnych sesji.

 

POV VR player + VR rehabilitacja:

Autorskie aplikacje:

Odtwarzacz („Player”) standardowych filmów POV (nagranych z perspektywy oczu bohatera) dla gogli VR, który, dzięki innowacyjnym algorytmom, będzie pozwalał przetworzyć video nienagrane w technologii 360 stopni, na odczucie przestrzenne i immersyjne. Idea opracowana jest na podstawie informacji zwrotnych od sparaliżowanego Raphaela (którego poznaliście we wcześniejszym filmiku), który w ramach rehabilitacji ogląda również standardowe filmy nagrane z kajaków (white water).

Aplikacja VR dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz poddających się działaniom rehabilitacyjnym - ma sprawić, iż osoby mające problem z samodzielnym poruszaniem się będą mogły zobaczyć za pośrednictwem gogli VR swoje, samoistnie poruszające się, rehabilitowane kończyny (zadaniem aplikacji będzie ‘wycięcie’ w czasie rzeczywistym fizjoterapeuty poruszającego poszczególnymi częściami ciała chorego).

Empatia:

Wszystkie moje projekty oparte są na własnym doświadczeniu. Na osobistej wiedzy terapeutycznej i znajomości zagrożeń uzależnienia, wychodzenia z niego i prewencji. Znam również dobrze potrzebę odłączenia się od stresujących warunków i nierównej walki w salach onkologicznych, a także proces akceptacji odchodzenia najbliższej, najważniejszej osoby w hospicjum.

Poznając po raz pierwszy wirtualną rzeczywistość, od razu wiedziałem, gdzie może mieć najlepsze zastosowanie i gdzie jej potencjał do wprowadzenia ulgi i motywacji będzie najlepiej poprawiał jakość życia ludzi, którym los niesprawiedliwie ją odebrał.

Wiedziałem również jak silne, atrakcyjne i realne jest doznanie wirtualnej rzeczywistości dla kogoś, kto poszukuje ucieczki od problemów świata prawdziwego.

Na tych dwóch filarach zbudowałem swoją misję szukania potencjału i edukowania o zagrożeniach kierunków, w których rozwija się świat.

 

Patronite:

Zdaję sobie sprawę, że samotna droga nie jest efektywnym sposobem na zrobienie czegoś dużego. Na zbudowanie zagrody, zamku, czy miasta, które będzie dawało stabilne schronienie potrzebującym, a dodatkowo samo zapewniało sobie utrzymanie i rozwój.

Całkiem niedawno zrozumiałem także, że samotna wyprawa jest również decyzją opartą na strachu przed nieudźwignięciem odpowiedzialności za kogoś, kto będzie chciał mi pomóc. Za zatrudnionych ludzi, którym być może nie będę w stanie zapewnić stabilnego, godnego życia.

O ile ja mogę zaakceptować życie na granicy kosztów, odmówić sobie urlopu czy komfortu, to absolutnie nie mogę tego wymagać od osób, które mi zaufają i będą chciały  wspierać moją misję.

Najważniejszą jednak refleksją w ostatnim czasie było uświadomienie sobie, że czasem narzekam na brak wsparcia, jednocześnie nie dając innym możliwości udzielenia mi realnej pomocy.

To tak jakbym siedział w zalewanym wodą domu, za zamkniętymi na klucz drzwiami, krzycząc przez okno na ludzi, że nikt nie pomaga mi naprawić kranu. Oczywiście nie zapominam o tych, od których otrzymałem do tej pory pomoc - weszli jakimś cudem przez piwnicę, ale musieli się mocno natrudzić i dobrze to włamanie zaplanować ;) za co jestem im ogromnie wdzięczny.

Pełen obaw, ale również nadziei - proszę Was o wsparcie. Jeśli któraś z części mojej misji jest Ci bliska - dołącz do mnie w zespole "Virtual Dreamers" i zróbmy ją razem! :) Każda złotówka z Patronite będzie paliwem napędowym wszystkich działań, o których czytaliście powyżej. Każda złotówka pozwoli realnie pomóc kolejnemu dziecku, osobie niepełnosprawnej czy seniorowi.

Każda złotówka posłuży wprowadzeniu odrobiny uśmiechu i nadziei w codzienność osób, które ich wyjątkowo potrzebują.

Chciałbym jednocześnie podkreślić, że nie jestem w stanie dać czegoś w zamian za Wasze wsparcie oprócz mojej pracy dla kogoś innego. 
Nasze konto różni się od innych tym, że za wsparcie patronów - tworzę dla innych, nie dla patronów. Opisane progi są skonstruowane tak, żebym w idealnych warunkach dostępności wolnego czasu i siły, mógł Wam opowiedzieć więcej o mojej pracy i projektach które dzieki Wam tworzę; ale głównie polega to na dostępie do grupy facebookowej oraz informowania o nowyh raportach tworzonych raz na 2 tygodnie. 

Ogromnie dziękuję Wam za zaufanie i wspótworzenie naszej misji! 


UPDATE 2022: 

Obecnie posiadamy 45 rozdanych, ale ok. 30 używanych zestawów gogli VR w Polsce i na całym świecie! Przekłada się to na  srednio 2h uzycie gogli dziennie, czyli 720 godzin w roku.

To 43 200 minut ktore na 35 gogli dostarcza 1 512 000 minut usmiechu w roku!!

Przez 3 lata na patronite zebralismy 625 000 PLN, co oznacza ze Wasz 1 zł daje okolo 7.5 minut ulgi dzieciakom które nie mogą po nią sięgnąć do świata zewnętrzego! (w 2020 była to minuta za 1zł)

Jesli podczas pobytu w szpitalu mały pacjent srednio całościowo spędza godzinę w goglach, to w obecnie zbudowanej Fundacji i ilości sprzętu - jego całe wsparcie wirtualne kosztuje patronów 8zł :))))))) 

 

 

Islandia:

Wyjazd na Islandię rozpoczął się w sieprniu 2020 roku. Udało mi się tu zdobyć kontakty o dużym potencjale rozwoju międzynarodowego oraz zdobycia długoterminowych grantów pozwalających na osiągnięcie mojego celu głównego, czyli ustabilizowania działań i doprowadzenia do samofinansowania się Fundacji.

 

Marzę o możliwości wyjścia jedną nogą z pracy, w pewności, że to o zbudowałem do tej pory się nie zawali.

Marzę o odzyskaniu po tych wszystkich latach namiastki prywtnego życia i chwili czasu dla siebie nieobarczonego wyrzutami sumienia.

Marzę również o tym żeby moi patroni stali się dodatkowym źródłem finansowania, żebym MÓGŁ a nie MUSIAŁ otrzymywać to wsparcie od idywidualnych osób chcących dołączyć do naszej drodziny Virtual Dreamers. To jedyna opcja na zrównoważony związek między nami : ) Kiedy każdy może być sobą bez ogrniczeń ze strachu, że ktoś może odejść.

Po roku spędzonym na Islandii, wielu zawodach i nieudanych współpracach, w Czerwcu 2021 roku udało mi się w końcu zdobyć otwartość, zaufanie i finansowanie dla współpracy długoterminowej z fundacjami islandzkimi, grantami ministerstw i nastawianiem na rozwój globalny. 

 

Marzę, aby spełnionymi marzeniami, można było budować fundament do spełniania kolejnych...i kolejnych...i kolejnych. Każdemu, wszędzie.

Jeśli te marzenia są Ci bliskie, spełniajmy je razem!

 

Dziekuję za Twój czas..za Ciebie i kawałek Twojego życia zostawionego tutaj.
Piotr.

 

 

Cele Autora

Rok 2023 - inwestycje stabilizujące Fundację
  • 40 000 zł miesięcznie
  • 29 220 zł brakuje
26%
Rok 2023 chce poswiecic glownie na inwestycje i zbudowanie inicjatywy propagujacej turystyke dostepna i zrownowazona. Dostosowując domki, kampery i infrastrukture dla ulatwienia dostepu do natury turystom z niepełnosprawnościami nie tylko wirtualnie ale juz rowniez realnie. Edukować o śladzie jaki w naturze, pomóc równoważyć ten ślad, a docelowo stworzyć.

Rok 2023 nie bedzie różnił się od poprzednich w głównym działaniu fundacyjnym. Filmy i wirtualne marzenia nie przestaną być tworzone; ale priorytet działań oparty będzie o stabilizację finansową na długie lata do przodu. Więcej o planie opowiadam w raporcie nr.50 oraz 49. Pierwszym krokiem bedzie zakup ziemi na islandii. Docelowo wynajem turystyczny dostosowanyh pojazdów i miejsc ma przynieść stały dochód, którego duża część będzie finansowała międzynarodowe działania Fundacji...i tu potrzebuje Waszej pomocy jak nigdy wczesniej.

Podczas osiągania tego celu, jak i wszystkich poprzednich nie jestem w stanie obiecać Wam nic w zamian. Nic oprócz mojej pracy dla innych. Ten profil różni się od innych, ponieważ nie jestem twórcą który za wsparcie może zwrócić swoje dzieła.. moje trafiają do tych którzy ich potrzebują, a umożliwiacie to tylko i wyłącznie Wy :)

O moich działaniach miesięcznych, marzeniach, zaopatrzeniach, produkcjach filmowe - na jakie przkazywane jest Wasze wsparcie, można zawsze posłuchać w cyklu raportów patronowych umieszczonych w postach oraz YouTube.

Comiesięczne koszty bycia i tworzenia - te mentalne siatki bezpieczeństwa potrzebne do podjęcia tego dużego kroku; splecione będą z inwestycjami w grunty, dostosowywanie wynajmowanych przestrzeni do swobodnego dostępu oraz nieustanne pisanie aplikacji o dofinansowania EU oraz skandynawskie.

Mam ogromną nadzieję....taki jest plan; aby pod koniec roku 2023 ze spokojem stwierdzić, że sytuacja Fundacji jest już niezależna bezpośrednio od sytuacji patronów...i trwać tu z Wami bez pierwiastka strachu, a z czystą wdzięcznością i odbiorem czystej intencji jaką dostaje od Was.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Virtual Dream - Piotr Łój już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agata Andrzejewska
Agata Andrzejewska
30 zł
Anna Maria Lukasik
Anna Maria Lukasik
5 zł
Joanna Arent
Joanna Arent
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Magdalena  Maj-Piechowiak
Magdalena Maj-Piechowiak
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.