1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Członek Tajnej Grupy Casha

☕ Właśnie stawiasz mi kawę! Dziękuję bardzo. Często edytuję filmy po nocach i zdarza się, że następnego dnia taka kawa jest niezbędna, aby jakoś funkcjonować i ruszyć dalej!

- Dostęp do Super Tajnej Grupy „Patroni Casha” na Facebooku!
Z czym wiąże się przynależność do tego tajnego stowarzyszenia?

- LIVE NA ŻYWO! :P
Czyli nadawane na żywo, zakulisowe relacje z moich podróży, podczas których będziemy mogli sobie porozmawiać na spokojnie w wąskim gronie!

Współtworzenie kanału
Często pojawiają się w moim życiu dylematy związane z kierunkiem podróży, zakupem nowego sprzętu, tematyką vlogów, muzyką, tytułem czy inną miniaturką. Od teraz będziemy mieli miejsce, w którym będę mógł przedyskutować te tematy z najbardziej zaangażowanymi widzami, czyli Wami!

- Przedpremierowe filmy
Czasem zdarza się, że mam kilka filmów „w kolejce” do publikacji. W takiej sytuacji Patroni otrzymują przedpremierowy dostęp do filmów!

✉️ Szansa na pocztówkę
Przy wysyłce pocztówek, spośród Patronów tego progu, wybieram kilka osób, które otrzymają ode mnie pocztówkę z podróży!

- Najszybsza komunikacja
Moje skrzynki na mailu, IG i FB czasami bywają zalewane dziesiątkami, setkami wiadomości. W takich przypadkach grupa na FB będzie zdecydowanie najszybszą drogą komunikacji pomiędzy nami!

*Oczywiście należą Ci się również wyrazy wdzięczności z poprzednich progów!

30 zł miesięcznie

Kolekcjoner pocztówek Casha

Trzydzieści złotych – tyle właśnie kosztuje godzina tajskiego masażu. Temat jest bardzo bolesny, ale samo doświadczenie, jak i to jak się człowiek czuje po wszystkim, zdecydowanie jest warte każdego bólu. Dzięki!

- Pocztówki z podróży
Choć wiem, że to symboliczne, w ramach wyrażenia wdzięczności za Twoje wsparcie, z miłą chęcią wyślę Ci pocztówkę! Nie obiecuję, że będę wysyłał pocztówkę z każdej podróży, ale staram się to robić zawsze, gdy jestem w wyjątkowym miejscu i warunki na to pozwalają 😊

Wysyłałem Wam już pocztówki z USA, Meksyku, Australii, Wietnamu, Turcji. Skąd nadejdą kolejne? Tego jeszcze nie wiem, ale z pewnością Patroni dowiedzą się o tym pierwsi.

Miejsce na planszy końcowej
Ostatnie kilkanaście sekund każdego z moich vlogów chcę poświęcać na podkreślenie tego, jak wiele znaczy dla mnie Wasze wsparcie. Jeśli wyrazisz na to zgodę, w ramach podziękowania umieszczę tam Twoje imię/nazwisko lub pseudonim.

*Oczywiście należą Ci się również wyrazy wdzięczności z poprzednich progów!

100 zł miesięcznie

Kolekcjoner fotografii Casha

Stówa?! Mówi się, że jest to idealny dzienny budżet na ‘plecakowanie’ po Azji Południowo-Wschodniej na bogato. W tej kwocie można się zmieścić z dobrej jakości hostelem, przemieszczaniem się moto-taxi, zwiedzaniem, czterema dobrymi daniami… i jeszcze wieczorem na imprezę starczy. Fundujesz mi właśnie cały wypasiony dzień życia w podróży. Dziękuję!

- Fotografia
Fotograf ze mnie kiepski, ale dzięki Tobie będę miał dodatkową motywację do robienia lepszych zdjęć! Jeśli uda mi się ustrzelić coś ciekawego podczas wyprawy, przy realizacji wysyłki innych drobiazgów, z miłą chęcią wydrukuję Ci moje ulubione zdjęcie z ostatniej podróży!

*Oczywiście należą Ci się również wyrazy wdzięczności z poprzednich progów!

250 zł miesięcznie

ZŁOTY MIŚ KOLOROWY

250 złotych – właśnie tyle wynoszą miesięczne opłaty za program do edycji video, dostęp do muzyki, którą słyszycie w filmach oraz mały dysk w chmurze, na który wrzucam kopie zapasowe materiałów. Zafundowałeś właśnie miesiąc życia „Vloga Casha”! Dziękujemy. Ja i mój vlog :D

Wszyscy jesteście moimi Miśkami Kolorowymi, ale Ty jesteś Złotym Miśkiem Kolorowym! XD

Próbowałem, naprawdę próbowałem wymyślić coś, co mógłbym zaproponować w tym progu.
I nie wymyśliłem nic.

Wydaje mi się, że jeśli zdecydowałeś się na wspieranie mnie tak wysoką kwotą, to musisz naprawdę mocno we mnie wierzyć. Pewnie mocniej, niż nie raz ja wierzę w samego siebie. Dziękuję.

Pozostaje mi jedynie bardzo serdecznie Ci podziękować i zaoferować nagrody ze wszystkich poprzednich progów. Mam nadzieję, że wraz z rozwojem kanału pojawi się coś, co będę mógł Ci zaproponować za tak ogromne wsparcie.

Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele to dla mnie znaczy! Dziękuję!

*Oczywiście należą Ci się również wyrazy wdzięczności z poprzednich progów!

avatar

Nowy użytkownik

Cash

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.