1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

90 zł miesięcznie

MECENAS

Nie wiem, czy potrafię odwdzięczyć się w sposób porównywalny do Twojego wsparcia.. może tylko obietnicą, że Twoja inwestycja w mój rozwój przyniesie owoce, które nakarmią wielu potrzebujących. Nakarmią praktyką, która leczy głosy, a więc i dusze.

Posyłam pieśń nagraną specjalnie dla Ciebie, z życzeniem dobra i obfitości życia. Jeśli chcesz - poprowadzę dla Ciebie indywidualną godzinną lekcję mistrzowską (jeśli się da - w realu; jeśli nie - wirtualnie), umówmy się na to indywidualnie. Będziesz świadkiem wszystkich moich działań związanych z pracą nad głosem. Jeśli zagram koncert w pobliżu Twojego zamieszkania - będziesz jego honorowym gościem.

Oczywiście należą Ci się także wszystkie poprzednie nagrody.

Najpokorniej - dziękuję.

avatar

Nowy użytkownik

VoiceInProgress - Joanna Kurzyńska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.