VoiceInProgress - Joanna Kurzyńska

W Patronite od 24.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1824

Liczba Patronów: 1685

Zostań Patronem
3 patronów
42 miesięcznie
336 łącznie

Mistrzowski Kurs Nauczycielski metody Kristin Linklater "Freeing the Natural Voice"

30 000 zł

1%

osiągnięto

29 664 zł

brakuje

Rozwijam moje artystyczne i pedagogiczne doświadczenie praktykując w teatrze i na estradzie oraz szkoląc się na wielu warsztatach aktorskich, wokalnych, rozwojowych. Sama teraz wiele uczę i odnajduję w tym coś na kształt powołania..

W ostatnich latach mocno zgłębiałam metodę pracy z głosem skatalogowaną przez Kristin Linklater (prawdziwa mistrzyni, lat 84, wspaniała..) ucząc się także od niej samej. Nie mam wątpliwości, że ta praca ma sens i potrafi odmienić ludzkie życie (moje bardzo zmieniła! na lepsze). Zapragnęłam więc prawdziwie posiąść tę wiedzę i zapisać się na długi i drogi kurs, w którym Kristin osobiście uczy praktyków z całego świata jak posługiwać się jej metodą. Motywuje mnie do tego dodatkowo fakt, że w mojej pięknej ojczyźnie nie ma jeszcze pedagogów, którzy ów kurs ukończyli i stali się "Designated Linklater Teacher". To potrzebne, to dobre.
Niestety, Kristin zmarła w czerwcu 2020 roku. Pozostawiła jednak swoje dziedzictwo w rękach wspaniałych ludzi, świetnych pedagogów. I od nich, mimo braku obecności mistrzyni, będę się dalej uczyć.

Jestem w trakcie przygotowań do kursu (początek już w styczniu 2021..), ale jest okropnie drogi. Jeśli przy Waszym wsparciu uda mi się tam pojechać i uczyć się, odwdzięczę się wiedzą, praktyką, nauczaniem, pieśniami, słowem.. Wszystkim, gdzie głos ludzki wyraża się, komunikuje, brzmi. Pomogę Wam wszystkim dotknąć swego wnętrza poprzez pracę z głosem. I tym samym podarować sobie najbliższe i najszczególniejsze spotkanie.

--> Ta ogromna kwota zawiera w sobie czesne za kurs oraz koszt każdorazowego dostania się na Orkady (północne wyspy Szkocji), gdzie mieści się Kristin Linklater Voice Centre. Pomożecie?
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni