Avatar użytkownika

VoiceInProgress - Joanna Kurzyńska

0
patronów
0 
miesięcznie
1 120 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 120 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Wybierz 7 zł
1000 dostępnych miejsc
DZIĘ - KU - JĘ!!! Wysyłam w Twą stronę codzienne radosne westchnienie mojego głosu niosące dobrą energię i wolność. Grosz do grosza i będzie...
14 zł miesięcznie
Wybierz 14 zł
1000 dostępnych miejsc
WOW!!! Ślę do Ciebie całe ciepło mojego serca :)

Już teraz stajesz się współtowarzyszem mojej podróży po głos! Jak dobry przyjaciel, troskliwy rodzic, albo opiekun artystyczny. Twoje nazwisko/nick/cokolwiek zdecydujesz - znajdzie się na każdym filmie/materiałach promujących moją pracę. Wspomnę Cię na każdym kolejnym warsztacie, w którym wezmę udział/który poprowadzę.

Niech głos będzie z Tobą!
21 zł miesięcznie
Wybierz 21 zł
1000 dostępnych miejsc
Ojej, to bardzo wiele. Rumienię się na samą myśl o Twojej hojności..

Należą Ci się wszystkie pozostałe nagrody, oraz..

W związku z tym zapraszam na prywatną stronę na Facebooku, gdzie możemy spokojnie porozmawiać, powymieniać się doświadczeniami, umówić na konferencję na ZOOMie, zorganizować spotkanie wokół pieśni, podzielić się prywatnymi materiałami dotyczącymi pracy z głosem. Chętnie zaproszę Cię do współtworzenia społeczności VoiceInProgress. Miejsca bezpiecznego i pogodnego, z którego każdy może czerpać to, czego mu potrzeba.

Bardzo bym chciała osobiście podziękować za Twoje wsparcie, kiedy tylko nadarzy się okazja!
45 zł miesięcznie
Wybierz 45 zł
1000 dostępnych miejsc
ZŁOTY PATRON

W tej sytuacji mogę Ci serdecznie pogratulować - osiągnięcie tytułu Złotego Patrona Voice In Progress to nie lada wyróżnienie..

Należą Ci się wszystkie poprzednie nagrody, ale też z przyjemnością zaproszę Cię na kawę (realną lub wirtualną), by porozmawiać o Twoim głosie, o tym czego Ci potrzeba, czego oczekujesz od pracy z głosem, albo czego chcesz się jeszcze dowiedzieć. Twoje wsparcie pozwoli mi być w tej dziedzinie jeszcze lepszą specjalistką!

90 zł miesięcznie
Wybierz 90 zł
100 dostępnych miejsc
MECENAS

Nie wiem, czy potrafię odwdzięczyć się w sposób porównywalny do Twojego wsparcia.. może tylko obietnicą, że Twoja inwestycja w mój rozwój przyniesie owoce, które nakarmią wielu potrzebujących. Nakarmią praktyką, która leczy głosy, a więc i dusze.

Posyłam pieśń nagraną specjalnie dla Ciebie, z życzeniem dobra i obfitości życia. Jeśli chcesz - poprowadzę dla Ciebie indywidualną godzinną lekcję mistrzowską (jeśli się da - w realu; jeśli nie - wirtualnie), umówmy się na to indywidualnie. Będziesz świadkiem wszystkich moich działań związanych z pracą nad głosem. Jeśli zagram koncert w pobliżu Twojego zamieszkania - będziesz jego honorowym gościem.

Oczywiście należą Ci się także wszystkie poprzednie nagrody.

Najpokorniej - dziękuję.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora VoiceInProgress - Joanna Kurzyńska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem muzykiem, aktorką, pedagogiem głosu, performerką. Spędzam moje zawodowe życie na sali treningowej Instytutu im. J. Grotowskiego, w Młodzieżowej Akademii Musicalowej szkoląc małych i dużych czym jest teatr, jeżdżąc po świecie ucząc i uczestnicząc w warsztatach odkrywania naturalnego głosu.

Jestem skrzypaczką, ale zawsze marzyłam o teatrze. Co z tego wyszło? Jako aktorka często pracuję z instrumentem, nauczam aktorstwa, pracuję z ludźmi nad ich głosami (w mowie, śpiewie, codzienności), reżyseruję spektakle, sporadycznie daję koncerty, pasjonują mnie tradycyjne pieśni wielogłosowe. 

Z powodu pandemii koronawirusa postanowiłam założyć profil na PATRONITE szukając możliwego wsparcia w tych, którym bezpośrednio będę mogła się za nie odwdzięczyć.

Na swojej drodze, od dzieciństwa spędzonego w teatrze, przez szkołę muzyczną i studia, po bardzo różnorodną pracę zawodową spotkałam wielu nauczycieli śpiewu. Niewielu potrafiło zająć się moim głosem tak, aby respektować także moją osobowość. Dopiero kilka lat temu spotkałam tych, którzy wyjaśnili na czym polega praca z głosem i że jest to niekończąca się droga poznawania samego siebie. I ewentualnie gdzieś w tym wszystkim można też nauczyć się pięknie śpiewać.

Średnio interesuje mnie "ładnie". Pięknie - to co innego. Zawiera w sobie prawdę, wolność, odwagę, pracę, historię. Tego staram się uczyć siebie. Tego staram się uczyć wszystkich, którzy przychodzą do mnie by zająć się ich głosami.

By dobrze i mądrze zająć się głosem potrzeba czasu. Nie trochę - całkiem dużo. Czas jest tym wymiarem, którego nie oszuka się w pracy z głosem. Żadne drogi na skróty, tricki czy super skuteczne metody nauki, techniki nie dadzą pożądanego efektu, jeśli nie podaruje się im czasu.

Jako artystka, ale też nauczyciel potrzebuję czasu, by zgłębiać głos, by dawać mu dojrzewać. Dlatego zwracam się o pomoc do patronów. Jeśli dzięki Wam będę mogła mniej szarpać się z codziennością, by zarabiać pieniądze na przeżycie, będę mogła poświęcić czas na coś, co poprawia jakość życia. Nie tylko moją, ale wszystkich, z którymi będę się dzielić moim doświadczeniem. Świadkami tego będą moi wszyscy uczniowie, widzowie, słuchacze, współtwórcy i współpracownicy. A także Ci, dla których uda się stworzyć przestrzeń spotkania, wymiany doświadczeń, w realu i w internecie przy pomocy tych wszystkich narzędzi, które dają nam obecne czasy.

Spotkacie mnie w:

Młodzieżowej Akademii Musicalowej - www.mam-musical.pl

Instytucie im. Jerzego Grotowskiego w Studiu Kokyu i moim autorskim Voice In Progress - http://grotowski-institute.art.pl/projekty/studio-voice-in-progress/

Voice In Progress:

Zespole SUTARI:

 

Jeśli chcecie się ode mnie uczyć, zapraszam na warsztaty w Instytucie im. J. Grotowskiego, Młodzieżowej Akademii Musicalowej, 11Dom. Taniec - Ruch - Rozwój oraz podczas lekcji indywidualnych.

Do zobaczenia na wspólnej drodze!

 

Cele Autora

Mistrzowski Kurs Nauczycielski metody Kristin Linklater "Freeing the Natural Voice"
  • 30 000 zł
  • 28 880 zł brakuje
3%
Rozwijam moje artystyczne i pedagogiczne doświadczenie praktykując w teatrze i na estradzie oraz szkoląc się na wielu warsztatach aktorskich, wokalnych, rozwojowych. Sama teraz wiele uczę i odnajduję w tym coś na kształt powołania..

W ostatnich latach mocno zgłębiałam metodę pracy z głosem skatalogowaną przez Kristin Linklater (prawdziwa mistrzyni, lat 84, wspaniała..) ucząc się także od niej samej. Nie mam wątpliwości, że ta praca ma sens i potrafi odmienić ludzkie życie (moje bardzo zmieniła! na lepsze). Zapragnęłam więc prawdziwie posiąść tę wiedzę i zapisać się na długi i drogi kurs, w którym Kristin osobiście uczy praktyków z całego świata jak posługiwać się jej metodą. Motywuje mnie do tego dodatkowo fakt, że w mojej pięknej ojczyźnie nie ma jeszcze pedagogów, którzy ów kurs ukończyli i stali się "Designated Linklater Teacher". To potrzebne, to dobre.
Niestety, Kristin zmarła w czerwcu 2020 roku. Pozostawiła jednak swoje dziedzictwo w rękach wspaniałych ludzi, świetnych pedagogów. I od nich, mimo braku obecności mistrzyni, będę się dalej uczyć.

Jestem w trakcie przygotowań do kursu (początek już w styczniu 2021..), ale jest okropnie drogi. Jeśli przy Waszym wsparciu uda mi się tam pojechać i uczyć się, odwdzięczę się wiedzą, praktyką, nauczaniem, pieśniami, słowem.. Wszystkim, gdzie głos ludzki wyraża się, komunikuje, brzmi. Pomogę Wam wszystkim dotknąć swego wnętrza poprzez pracę z głosem. I tym samym podarować sobie najbliższe i najszczególniejsze spotkanie.

--> Ta ogromna kwota zawiera w sobie czesne za kurs oraz koszt każdorazowego dostania się na Orkady (północne wyspy Szkocji), gdzie mieści się Kristin Linklater Voice Centre. Pomożecie?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora VoiceInProgress - Joanna Kurzyńska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Abramowicz
Tomasz Abramowicz
7 zł
MAŁGORZATA KWASEK
MAŁGORZATA KWASEK
21 zł
Mustafa Dinç
Mustafa Dinç
7 zł
Asteniusz Myśliwiec
Asteniusz Myśliwiec
14 zł
Danuta Jankowska-Ogorek
Danuta Jankowska-Ogorek
14 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.