VoiceInProgress - Joanna Kurzyńska

W Patronite od 24.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2991

Liczba Patronów: 2861

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
21 miesięcznie
924 łącznie

Mistrzowski Kurs Nauczycielski metody Kristin Linklater "Freeing the Natural Voice"

30 000 zł

3%

osiągnięto

29 076 zł

brakuje

Rozwijam moje artystyczne i pedagogiczne doświadczenie praktykując w teatrze i na estradzie oraz szkoląc się na wielu warsztatach aktorskich, wokalnych, rozwojowych. Sama teraz wiele uczę i odnajduję w tym coś na kształt powołania..

W ostatnich latach mocno zgłębiałam metodę pracy z głosem skatalogowaną przez Kristin Linklater (prawdziwa mistrzyni, lat 84, wspaniała..) ucząc się także od niej samej. Nie mam wątpliwości, że ta praca ma sens i potrafi odmienić ludzkie życie (moje bardzo zmieniła! na lepsze). Zapragnęłam więc prawdziwie posiąść tę wiedzę i zapisać się na długi i drogi kurs, w którym Kristin osobiście uczy praktyków z całego świata jak posługiwać się jej metodą. Motywuje mnie do tego dodatkowo fakt, że w mojej pięknej ojczyźnie nie ma jeszcze pedagogów, którzy ów kurs ukończyli i stali się "Designated Linklater Teacher". To potrzebne, to dobre.
Niestety, Kristin zmarła w czerwcu 2020 roku. Pozostawiła jednak swoje dziedzictwo w rękach wspaniałych ludzi, świetnych pedagogów. I od nich, mimo braku obecności mistrzyni, będę się dalej uczyć.

Jestem w trakcie przygotowań do kursu (początek już w styczniu 2021..), ale jest okropnie drogi. Jeśli przy Waszym wsparciu uda mi się tam pojechać i uczyć się, odwdzięczę się wiedzą, praktyką, nauczaniem, pieśniami, słowem.. Wszystkim, gdzie głos ludzki wyraża się, komunikuje, brzmi. Pomogę Wam wszystkim dotknąć swego wnętrza poprzez pracę z głosem. I tym samym podarować sobie najbliższe i najszczególniejsze spotkanie.

--> Ta ogromna kwota zawiera w sobie czesne za kurs oraz koszt każdorazowego dostania się na Orkady (północne wyspy Szkocji), gdzie mieści się Kristin Linklater Voice Centre. Pomożecie?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
MAŁGORZATA KWASEK
MAŁGORZATA KWASEK
Próg: 21 zł
Mustafa Dinç
Mustafa Dinç
Próg: 7 zł
Asteniusz Myśliwiec
Asteniusz Myśliwiec
Próg: 14 zł
Danuta Jankowska-Ogorek
Danuta Jankowska-Ogorek
Próg: 14 zł
Magdalena Kochańska
Magdalena Kochańska
Próg: 14 zł