1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

79 zł miesięcznie

Łowca czarownic
Zaglądasz wszędzie, aby odnaleźć chociaż najmniejsze ślady herezji i nie zawahasz się zaryzykować czystości własnej duszy gdy jest to konieczne i za to Imperium jest ci wdzięczne!

Na tym progu wsparcia otrzymasz:
- Przywileje z powyższych progów
- Dostęp do “Lochów Inkwizycji” - czyli prywatnego kanału na naszym Discordzie gdzie będziemy się dzielić temat kolejnych odcinków “Rozmów o Starym Świecie”. Dzięki temu będziecie mogli zadać nam pytania, lub podrzucić źródła, czy pomysły zanim jeszcze nagramy odcinek.
- Dostęp do notatek MG na podstawie których prowadzimy sesje, czyli zarys scenariusza, statystyki przeciwników, inne ścieżki fabularne, etc
- Jednorazowo: Możesz stworzyć BN’a który pojawi się na naszej sesji.
(Szczegóły do uzgodnienia z MG, z wiadomych powodów ciężko może być umieścić Ogra na przyjęciu u hrabiny, chociaż kto wie co uda się nam wymyślić?)
W wypadku wątpliwości prosimy o wcześniejszy kontakt z MG (FB, Patronite, e-mail, etc.)

- Stos na potencjalnego heretyka należy usypać samemu, lub w gronie przyjaciół

99 zł miesięcznie

Książe Elektor
Los Imperium spoczywa na barkach garstki tobie podobnych tytanów, prostym ludziom nigdy nie będzie dane zrozumieć twoich problemów, motywacji i decyzji.

Na tym progu wsparcia otrzymasz:
- Przywileje z powyższych progów
- Dostęp do kwartalnego zjazdu elektorskiego w towarzystwie pozostałych książąt elektorów gdzie dyskutowane będą sprawy tyczące się przyszłości Imperium.
(Czyli kwartalny Live Stream z nami)
- Jednorazowo: Wybór tematu odcinka “Rozmowy o Starym Świece”.
(Temat jest do uzgodnienia, wiadomo że tyczyć się musi WFRP, ale nie o wszystkim będziemy w stanie nagrać sensowny odcinek)
W wypadku wątpliwości prosimy o wcześniejszy kontakt (FB, Patronite, e-mail, etc.)

- To jaką prowincję sobie wybierzesz zależy tylko od ciebie, ale nie wiadomo czy ktoś inny nie będzie sobie próbował rościć praw do twojego dziedzictwa!

199 zł miesięcznie

Imperator
Pierwszy ponad wszystkim, pomazaniec Sigmara (Ulryka? Taala?), bijące serce Imperium i zbawca całej ludzkości!

Niestety Imperatorowi nie możemy już nic zaoferować, ponieważ z racji prawa boskiego wszystko w Imperium i tak już do niego należy. Jednak jeżeli to Jego Imperatorskiej Mości nie przeszkadza, to z chęcią porozmawiamy o Imperatorskich planach erpegowych, pomysłach i wizjach, starając się rozjaśnić tę piękną wizję jaką Imperator raczył przed nami roztoczyć.

Na tym progu wsparcia otrzymasz:
- Przywileje z powyższych progów
- Pomoc Wernera i Ruperta w twoim projekcie RPG, z chęcią pogadam, przeczytamy i poradzimy na tyle, na ile potrafimy
- Odpowiadamy na twoje jedno pytanie w którymś z odcinków, lepiej żeby pytanie tyczyło się Warhammera, ponieważ możemy odpowiadać nieszczerze, lub błędnie ;)
- Stworzymy krótkie nagranie audio które może się przydać na sesji, lub jako budzik, czy jeszcze coś innego

avatar

Nowy użytkownik

W cieniu Imperium

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.