W cieniu Imperium

W Patronite od 14.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 596

Liczba Patronów: 629

Zostań Patronem
22 patronów
638 miesięcznie
3 114 łącznie
W cieniu Imperium to cotygodniowy podcast dla fanów Starego Świata, czyli Warhammerowy głos w twoim domu!

O Autorze

RPGowy podcast dedykowany Warhammerowi, co tydzień rozmawiamy o różnych aspektach młotkowego uniwersum, publikujemy własne sesje, a na naszym blogu pojawiają się scenariusze, opisy sesji, opowiadania, rozszerzenia zasad i wiele innych ciekawostek dla fanów Starego Świata.

Na naszym kanale YouTube znajdziecie:

  • Podcast w formie rozmowy o różnych interesujących nas aspektach młotkowego świata:
  • Zapisy z naszych sesji do kampanii Wewnętrzny Wróg WFRP 4e na Roll 20:
  • Serię recenzji z oficjalnych dodatków do czwartej edycji, które już rozegraliśmy i chcemy podzielić się naszymi wrażeniami i opiniami na ich temat:

Dodatkowo staramy się zapewnić wam możliwie najciekawsze materiały związane z Warhammerem, zarówno tłumacząc oryginalne prace twórców WFRP 4e:

Jak również tworząc własne treści:

Zatem zapraszamy wszystkich fanów, zarówno Starego Świata, jak i innych fantasy i RPGów, mamy nadzieję, że z najdziecie u nas coś dla siebie.

Jednocześnie jeżeli podoba się wam to co robimy to to wasze wsparcie w postaci kilku szylingów z pewnością pomoże trwać nam w wiernej służbie w cieniach Imperium ;)

Chwała Imperium!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marcin Czarnecki
Marcin Czarnecki
Próg: 199 zł
Maciej Tyrała
Maciej Tyrała
Próg: 19 zł
Mefisto
Mefisto
Próg: 39 zł
Borys
Borys
Próg: 19 zł
Adam Par
Adam Par
Próg: 9 zł
ZBajgniew
ZBajgniew
Próg: 99 zł