1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

250 zł miesięcznie

Nagrody do wyboru

Dzięki Twojemu wsparciu możemy kontynuować zaczęte dzieło i naszą misję ogrodnictwa bez chemii, zdrowego odżywiania, pysznych przepisów i dzielić się naszą wiedzą, a przede wszystkim doświadczeniem z naszymi Czytelnikami i Widzami. Dziękujemy za Twój wielki gest!

Czekają na Ciebie nagrody z progu 5, 10, 25 i 50 zł
+ do wyboru dwie z poniższych nagród, które własnoręcznie przygotowujemy:
- duży zestaw nasion kolekcjonerskich, pochodzących z naszych upraw*,
- zestaw 5 sadzonek warzyw i/lub owoców z naszych upraw*,
- duża paczka inspirującej herbaty naszej autorskiej kompozycji, której większość składników pochodzi z naszych upraw*,
- zestaw 3 różnych słoików przetworów z warzyw i/lub owoców z naszego ogrodu*.

*Dostępność powyższych nagród zależy od pory roku oraz innych czynników, dlatego prosimy wcześniej o skonsultowanie z nami Twojego wyboru. Na pewno sprawimy, że będziesz zadowolony.

1000 zł miesięcznie

Dla firm i osób prywatnych

Jeśli masz firmę/biznes, który jest etyczny i zgodny z wyznawanymi przez nas zasadami - zapraszamy do współpracy. Wesprzesz nasz projekt cegiełką i jednocześnie wypromujesz swój produkt/usługę w naszych mediach.
Napisz do nas wiadomość prywatną lub e-mail, a dogadamy szczegóły.

Jeśli jesteś osobą prywatną i chcesz nas wesprzeć tą lub większą cegiełką - jesteś dla nas jak SUPERBOHATER! Regularne wsparcie o tej wysokości pozwoli nam nie tylko kontynuować projekt, ale również zainwestować, np. w znacznie lepszy sprzęt nagraniowy. DZIĘKUJEMY! Chcemy również odwdzięczyć się:

Czekają na Ciebie nagrody ze wszystkich progów*
+
ZAPRASZAMY CIĘ DO NAS na wieś! Na cały dzień!* Poznamy się, zobaczysz nasze siedlisko, pozwiedzasz ogród, może nawet razem pozrywamy borówki, czy pomidory. Oczywiście zapraszamy Cię również na wiejski obiad, który sami ugotujemy. Do tego czeka na Ciebie jeszcze kilka niespodzianek, z których część zabierzesz ze sobą do domu.

*Oczywiście wszystkie szczegóły, terminy, itp. ustalimy w czasie rozmowy telefonicznej.

avatar

Nowy użytkownik

Wiejskie Inspiracje

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.