Avatar użytkownika

Wiejskie Inspiracje

1
patron
60 
miesięcznie
2 095 
łącznie
1
patron
60 zł 2 095 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dołączyłeś do grona Patronów

Każda pomoc liczy się dla nas, dlatego za każdą, choćby tę najdrobniejszą dziękujemy. Być może nie możesz wspomóc nas większą kwotą, ale pomimo tego nie ominąłeś nas obojętnie i doceniłeś naszą pracę. W takim przypadku to naprawdę gest serca.
Dziękujemy! Jesteś naszym Patronem.

Nagrody:
- Dostęp do tajnej grupy FB dla Patronów, na której Patroni mogą rozmawiać z nami i między sobą mniej oficjalnie oraz mieć realny wpływ na tematykę artykułów i filmów.
10 zł miesięcznie
Witaj w zacnym gronie!

Cegiełka rośnie! Nasza wdzięczność również! Za Twoją pomoc, chcielibyśmy się odwdzięczyć dodatkowymi bonusami.

Nagrody:
- Dostęp do tajnej grupy FB dla Patronów, na której Patroni mogą rozmawiać z nami i między sobą mniej oficjalnie oraz mieć realny wpływ na tematykę artykułów i filmów (wyślij nam link do swojego profilu FB na kontakt@wiejskieinspiracje.pl).
- Zdjęcia, których nikt jeszcze nie widział (przez grupę FB).
- Filmy wyłącznie dla Patronów (przez grupę FB).
- Umieszczenie na liście Patronów na naszym blogu i filmach (jeśli nie wyrażasz na to zgody - poinformuj nas na kontakt@wiejskieinspiracje.pl).
25 zł miesięcznie
Dzięki za to, co robisz!

To już coraz większa cegiełka... Chyba musisz nas trochę lubić ;) Serducho się nam raduje za takie wsparcie. Ogromnie z serca dziękujemy.

Czekają na Ciebie nagrody z progu 10 zł
+
priorytetowe odpowiedzi na Twoje maile, komentarze na YT i grupie Patronów na FB.
60 zł miesięcznie
Zaskakujesz nas!

Ogromnie z serca dziękujemy, że zdecydowałeś się wesprzeć nas taką kwotą. To wsparcie przybliży nas do osiągnięcia celów.

Czekają na Ciebie nagrody z progu 10 i 25 zł
+
Otrzymasz wcześniejszy dostęp do nowych filmów, które będziesz mógł obejrzeć przedpremierowo (linki do filmów otrzymasz na adres e-mail).
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
100 dostępnych miejsc
Zawrót głowy!

To już naprawdę spore wsparcie. Stąd oprócz tego, że ogromnie Tobie z serca dziękujemy, chcielibyśmy również nagrodzić Cię rzeczowo. Pozwolisz?

Czekają na Ciebie nagrody z progu 10, 25 i 50 zł
+
List z podziękowaniem i niespodzianką
Wyślemy do Ciebie list z osobistym podziękowaniem + zestaw gadżetów Wiejskich Inspiracji (pamiętaj - na kontakt@wiejskieinspiracje.pl wyślij nam swój adres pocztowy).
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
100 dostępnych miejsc
Istne szaleństwo!

Bardzo DZIĘKUJEMY za Twoje wsparcie! Mamy tutaj dla Ciebie kolejną ciekawą niespodziankę.

Czekają na Ciebie nagrody z progu 10, 25, 50 i 100 zł
+
Torba na zakupy WIEJSKIE INSPIRACJE
Do listu z podziękowaniami i gadżetami dorzucamy torbę zakupową z logo WIEJSKIE INSPIRACJE (pamiętaj - na kontakt@wiejskieinspiracje.pl wyślij nam swój adres pocztowy).
200 zł miesięcznie
TO JUŻ SZOK!!!

Jesteśmy naprawdę w szoku. Takie wsparcie robi wrażenie. Dziękujemy za Twój wielki gest!

Czekają na Ciebie nagrody z progu 10, 25, 60, 100 i 150 zł
+ koszulka z logo WIEJSKIE INSPIRACJE (pamiętaj - na kontakt@wiejskieinspiracje.pl wyślij nam swój adres pocztowy oraz podaj rozmiar koszulki - damska/męska, S, M, L, XL, XXL).
1000 zł miesięcznie
Dla firm i osób prywatnych

Jeśli masz firmę/biznes, który jest etyczny i zgodny z wyznawanymi przez nas zasadami - zapraszamy do współpracy. Wesprzesz nasz projekt cegiełką i jednocześnie wypromujesz swój produkt/usługę w naszych mediach.
Napisz do nas wiadomość prywatną lub e-mail na kontakt@wiejskieinspiracje.pl, a dogadamy szczegóły.

Jeśli jesteś osobą prywatną i chcesz nas wesprzeć tą lub większą cegiełką - jesteś dla nas jak SUPERBOHATER! Regularne wsparcie o tej wysokości pozwoli nam nie tylko kontynuować projekt, ale również zainwestować, np. w znacznie lepszy sprzęt nagraniowy. DZIĘKUJEMY! Chcemy również odwdzięczyć się:

Czekają na Ciebie nagrody ze wszystkich progów + dodatkowe niespodzianki
+ chętnie podziękujemy Ci i porozmawiamy telefonicznie. DZIĘKUJEMY!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wiejskie Inspiracje w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wiejskie Inspiracje - BLOG i VLOG:
inspiracje, życie na wsi, remont starego domu, DIY, majsterkowanie, ogrodnictwo naturalne, permakultura, zdrowe odżywianie, wiejska kuchnia, dobra energia, motywacja, świadomość, wiedza, ekowioska, off-grid, samowystarczalność, preppering, slow life

Dzień dobry,

Jest nam ogromnie miło, że tu jesteś. To może oznaczać, że coś Ciebie z nami łączy lub coś Cię zaciekawiło. Jeśli znasz już nas, zapewne dobrze wiesz kim jesteśmy i co robimy. Jeśli jeszcze nie znasz - pomożemy Ci poznać nas lepiej i pokazać, że warto to zrobić.

Wszystkich naszych Czytelników, Widzów, Fanów również zapraszamy do lektury - umieścimy tu wiele ciekawostek, których jeszcze o nas nie wiecie!

WiejskieInspiracje.pl

Kawałek historii

To myCo nam do łba strzeliło, by porzucić ciepłe, wygodne mieszkanko w mieście i przenieść się na wieś??? Co nam się w tym mieście nie podobało? Źle nam było? Dokładnie tak!!!

Porzuciliśmy wszystko, co miejskie i dopiero wtedy poczuliśmy, że naprawdę żyjemy. Komfortowe, nowoczesne mieszkanie z podziemnym parkingiem, dwoma windami, dwoma schowkami i mega wielkim balkonem zamieniliśmy na stare, zaniedbane gospodarstwo z lat 60-tych... I to była najlepsza decyzja w naszym życiu...

Siedlisko kupiliśmy na początku 2019 roku, a przenieśliśmy się tam już w pierwszych dniach wiosny tegoż roku. Ło matko, ileż to było radości i szczęścia.

A teraz zrobiliśmy coś, przez co wszyscy pukają się w głowę!

Po 3 latach remontowania, tworzenia pięknego ogrodu, dopieszczania tego raju na ziemi - SPRZEDALIŚMY TO SIEDLISKO!!! i kupiliśmy kolejne, na jeszcze większej i dalszej wsi - dom do kapitalnego remontu, nawet drzwi nie ma, zero ogrodu, kilka drzew owocowych, las i bagno. Mieszkamy na razie w domku holenderskim, nocami jest zimno... Ale to nie ważne - to miejsce jest magiczne, to NASZE MIEJSCE NA ZIEMI!

Piszemy, fotografujemy, nagrywamy, nawet podśpiewujemy

Całe nasze życie, wszystko co na wsi robimy - opisujemy na blogu, ale przede wszystkim pokazujemy na filmach, które ogląda kilkadziesiąt, a czasem nawet kilkaset tysięcy osób.

Co znajdziesz u nas?

Aktualnie najwięcej pojawi się u nas filmów związanych z remontem wiejskiego domu. Główne tematy: wzmacnianie stropów, instalacje, tynki, budowa pieca akumulacyjnego, wymiana dachu, wstawianie okien i drzwi, z czasem docieplenie, budowa tarasu, oranżerii, aranżacja poddasza, itd.

Zbiory z naszego ogroduA później przede wszystkim ogrodnictwo - zdrowe, w zgodzie z naturą, permakulturowe, bez jakiejkolwiek chemii. Dzielimy się własnymi doświadczeniami, błędami i sukcesami.

Zdrowe odżywianie i kulinaria. Znajdziesz u nas mnóstwo przepisów kulinarnych, przede wszystkim wiejskich, smacznych, bezmięsnych, zdrowych.

Wiejskie życie, ne zawsze sielskie. Pokazujemy trochę sielanki i dobrego humoru, ale także kawał ciężkiej pracy, remonty, zmagania z ogrodem, sąsiedzką pomoc, nasze zwierzaki i wiele więcej.

Zobacz jeden z naszych klasycznych odcinków (w tym przypadku z ogrodu jeszcze na starym siedlisku):

Zobacz jeden z najnowszych odcinków, już z nowego siedliska:

Gdzie nas znajdziesz?

WIEJSKIE INSPIRACJE:
BLOG: http://WiejskieInspiracje.pl
YT: https://youtube.com/WiejskieInspiracjePL
FB: https://www.facebook.com/WiejskieInspiracjePL
IG: https://www.instagram.com/wiejskieinspiracje.pl

E-mail: kontakt@WiejskieInspiracje.pl

Nasz drugi kanał o remontach: Sam Zrobię: https://www.youtube.com/SamZrobięDoDomuiOgrodu

Tutaj zobaczysz skrót tego, co pokazujemy na naszym kanale remontowo-majsterkowiczowym:

Kim jesteśmy?

AgatkaAgata - młoda, drobna, ale bardzo silna, pracowita, ambitna perfekcjonistka. Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska, ze specjalizacją inżynierii komunalnej. Lata w zawodzie projektanta instalacji, kierownika zespołu projektantów. Zrezygnowała z tego wszystkiego dla życia na wsi, choć ma w planach założenie własnej pracowni projektowej. Wychowana na wsi, ma w genach wręcz zamiłowanie do ogrodnictwa. Do tego nowa pasja Agaty to odnawianie staroci, przede wszystkim mebli. Dodatkowo Agata właśnie skończyła kurs zduński i będzie sama budować piec w naszym domu.

 

AdamAdam - nie aż tak młody jak Agata, ale dziarski, wesoły, pozytywny, zakręcony człowiek. Z wykształcenia niedoszły weterynarz, muzyk, realizator dźwięku, kabareciarz. Właściciel agencji artystycznej, przez ponad 25 lat organizował i prowadził imprezy. Z powodzeniem również jest trenerem motywacyjnym, a od kilku lat blogerem i vlogerem. Od 28 lat wegetarianin, pasjonat ogrodnictwa, gotowania i wiejskiego życia. Sam zmontował każdy jeden z 400 odcinków naszego vloga...

 

Ważne plany na przyszłość

Blogujemy i nagrywamy filmy na Wiejskich Inspiracjach ponad cztery lata. Tworzymy ponad 200 filmów rocznie, a większość z nich jest dłuższa niż 30 minut. Jednocześnie nasz blog, kanał i media społecznościowe, zdobyły od początku swojego istnienia ponad 50 000 wspaniałych Widzów i Czytelników. M.in. przez to, że jest Was tak dużo, przez niezliczoną ilość komentarzy i pozytywnych, wspaniałych wiadomości od Was, wiemy, że to, co robimy jest ważne, wartościowe i potrzebne.

komentarze spod naszych filmów

 

Wciąż zamierzamy prowadzić Wiejskie Inspiracje!!! i sprawiać, by z każdym filmem, były coraz ciekawsze!

damy radę !Jesteśmy przekonani, że dzięki pomocy naszych Widzów i Czytelników, również dzięki Patronite - będziemy mogli działać, pisać i nagrywać dla Was dalej, coraz ciekawiej i z coraz lepszą jakością.

Jeśli podobają Ci się nasze filmy i inne treści, jeśli uważasz, że to, co robimy jest przydatne, wartościowe i potrzebne, jeśli masz taką możliwość - wesprzyj nasz projekt cegiełką - dowolną kwotą, którą uznasz za słuszną i adekwatną.

Każda cegiełka od naszych Widzów i Czytelników pozwoli nam kontynuować rozpoczęte dzieło. Jednocześnie postaramy się odwzajemnić nie tylko nowymi treściami, ale również nagrodami, upominkami, naszymi produktami, a także nowymi możliwościami wymienionymi w progach wsparcia po prawej stronie.

Z góry dziękujemy za każde wsparcie i docenienie naszej radosnej twórczości!

Agatka i Adam z Wiejskich Inspiracji

Cele Autora

Praca dla Was
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 4 940 zł brakuje
1%

Ten cel jest podstawowy, ale i niezwykle ważny. Dzięki takiej kwocie miesięcznego wsparcia będziemy mogli zająć się tylko publikacjami dla Was, bez potrzeby szukania dodatkowej pracy zarobkowej. Dzięki Waszemu wsparciu zajmiemy się obydwoje wiejskim życiem, ogrodnictwem, kulinariami, remontami na pełen etat, oczywiście ze wszystkiego tworząc pełne relacje dla Was. Relacje, ale również poradniki, testy, spotkania z wyjątkowymi ludźmi, przepisy, szorty i inne.

Co otrzymasz?


 • 4 odcinki tygodniowo na kanale: Wiejskie Inspiracje

 • Minimum jeden nowy artykuł na blogu

 • Regularne galerie zdjęć z naszego siedliska

Inwestycje dla jakości
 • 8 000 zł miesięcznie
 • 7 940 zł brakuje
0%

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam dalej pracować tylko dla Was, publikując regularnie wartościowe treści. Chcielibyśmy dodatkowo przeznaczyć część z tych środków na zakup niezbędnego sprzętu filmowego, który pozwoli nam bez porównania zwiększyć jakość nagrań. Nie mamy na myśli tylko kamery czy mikrofonu, ale również np. drona. Zrealizowalibyśmy również kilka ambitnych produkcji, dorównujących jakością, np. filmom przyrodniczym.

Co otrzymasz?


 • Wciąż ciekawe i wartościowe treści, jednak znacznie wyższej jakości

 • Komfort oglądania i słuchania każdego odcinka na wyższym poziomie

 • Zupełnie nowe, ambitne filmy, które jeszcze bardziej urozmaicą nasze kanały

Cel marzeń
 • 12 000 zł miesięcznie
 • 11 940 zł brakuje
0%

Ten cel to nasze ogromne marzenie, tak ogromne, że ciężko w nie uwierzyć, ale... Ale wiemy z Waszych komentarzy i maili, że ogląda nas wielu wspaniałych, niesamowitych, dobrych i życzliwych ludzi. A to właśnie dzięki takim ludziom, jak WY - wszystko jest możliwe. W końcu wystarczy nawet mała cegiełka, nie mówiąc już o większych, i do tego po prostu wiele osób z Wielkim Sercem - to wystarczy, by zrealizować i ten cel!

Co dzięki niemu uda nam się zrobić?

Przede wszystkim uda nam się kontynuować aranżację ogrodu, może nawet wykopać staw, zrobić altanę, rozwinąć uprawę ekologicznych ziół i znacznie więcej. Moglibyśmy również dokończyć remont domu i stodoły.
Oczywiście każda, wykonana dzięki Waszemu wsparciu, praca, byłaby wspaniałym tematem na kolejne odcinki i artykuły na nasze blogi i vlogi.

Co otrzymasz?


 • Zupełnie nowe tematy do filmów i artykułów, w super jakości

 • Wciąż planujemy live'y z Wami, czyli spotkania na żywo, a być może nawet transmisje z naszych prac w czasie rzeczywistym

CEL z KOSMOSU
 • 20 000 zł miesięcznie
 • 19 940 zł brakuje
0%

To już nawet nie marzenia. Takie rzeczy nie śniły się nam nawet w najśmielszych snach. Ło matko, co my moglibyśmy zrobić z takimi pieniędzmi? Przede wszystkim nie zmarnowałaby się ani złotówka. Zrealizowalibyśmy wszystkie postanowienia z poprzednich celów, a także stworzylibyśmy miejsca noclegowe / pokoje gościnne dla naszych Patronów. Wtedy można by nas odwiedzać na dłużej, nie tylko na jeden dzień. Wyremontowalibyśmy w tym celu jedno z naszych pomieszczeń, a może postawili zupełnie nowy domek letniskowy... Może wtedy można by urządzić zloty Patronów? Byłoby cudownie...

Co otrzymasz?


 • Kolejne nowe tematy do filmów i artykułów, w super jakości

 • Możliwość odwiedzenia nas na dłużej niż na jeden dzień

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wiejskie Inspiracje już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
60 zł
Anonimowy patron
25 zł
TINY WORLD
TINY WORLD
10 zł
Janina Szarzynska
Janina Szarzynska
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.