Wiejskie Inspiracje

W Patronite od 14.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2169

Liczba Patronów: 2034

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
85 miesięcznie
1 650 łącznie
Wiejskie Inspiracje - BLOG i VLOG:
inspiracje, życie na wsi, remont starego domu, DIY, majsterkowanie, ogrodnictwo naturalne, permakultura, zdrowe odżywianie, wiejska kuchnia, dobra energia, motywacja, świadomość, wiedza, ekowioska, off-grid, samowystarczalność, preppering, slow life

O Autorze

Dzień dobry,

Jest nam ogromnie miło, że tu jesteś. To może oznaczać, że coś Ciebie z nami łączy lub coś Cię zaciekawiło. Jeśli znasz już nas, zapewne dobrze wiesz kim jesteśmy i co robimy. Jeśli jeszcze nie znasz - pomożemy Ci poznać nas lepiej i pokazać, że warto to zrobić.

Wszystkich naszych Czytelników, Widzów, Fanów również zapraszamy do lektury - umieścimy tu wiele ciekawostek, których jeszcze o nas nie wiecie!

WiejskieInspiracje.pl

Kawałek historii

To myCo nam do łba strzeliło, by porzucić ciepłe, wygodne mieszkanko w mieście i przenieść się na wieś??? Co nam się w tym mieście nie podobało? Źle nam było? Dokładnie tak!!!

Porzuciliśmy wszystko, co miejskie i dopiero wtedy poczuliśmy, że naprawdę żyjemy. Komfortowe, nowoczesne mieszkanie z podziemnym parkingiem, dwoma windami, dwoma schowkami i mega wielkim balkonem zamieniliśmy na stare, zaniedbane gospodarstwo z lat 60-tych... I to była najlepsza decyzja w naszym życiu...

Siedlisko kupiliśmy na początku 2019 roku, a przenieśliśmy się tam już w pierwszych dniach wiosny tegoż roku. Ło matko, ileż to było radości i szczęścia.

A teraz zrobiliśmy coś, przez co wszyscy pukają się w głowę!

Po 3 latach remontowania, tworzenia pięknego ogrodu, dopieszczania tego raju na ziemi - SPRZEDALIŚMY TO SIEDLISKO!!! i kupiliśmy kolejne, na jeszcze większej i dalszej wsi - dom do kapitalnego remontu, nawet drzwi nie ma, zero ogrodu, kilka drzew owocowych, las i bagno. Mieszkamy na razie w domku holenderskim, nocami jest zimno... Ale to nie ważne - to miejsce jest magiczne, to NASZE MIEJSCE NA ZIEMI!

Piszemy, fotografujemy, nagrywamy, nawet podśpiewujemy

Całe nasze życie, wszystko co na wsi robimy - opisujemy na blogu, ale przede wszystkim pokazujemy na filmach, które ogląda kilkadziesiąt, a czasem nawet kilkaset tysięcy osób.

Co znajdziesz u nas?

Aktualnie najwięcej pojawi się u nas filmów związanych z remontem wiejskiego domu. Główne tematy: wzmacnianie stropów, instalacje, tynki, budowa pieca akumulacyjnego, wymiana dachu, wstawianie okien i drzwi, z czasem docieplenie, budowa tarasu, oranżerii, aranżacja poddasza, itd.

Zbiory z naszego ogroduA później przede wszystkim ogrodnictwo - zdrowe, w zgodzie z naturą, permakulturowe, bez jakiejkolwiek chemii. Dzielimy się własnymi doświadczeniami, błędami i sukcesami.

Zdrowe odżywianie i kulinaria. Znajdziesz u nas mnóstwo przepisów kulinarnych, przede wszystkim wiejskich, smacznych, bezmięsnych, zdrowych.

Wiejskie życie, ne zawsze sielskie. Pokazujemy trochę sielanki i dobrego humoru, ale także kawał ciężkiej pracy, remonty, zmagania z ogrodem, sąsiedzką pomoc, nasze zwierzaki i wiele więcej.

Zobacz jeden z naszych klasycznych odcinków (w tym przypadku z ogrodu jeszcze na starym siedlisku):

Zobacz jeden z najnowszych odcinków, już z nowego siedliska:

Gdzie nas znajdziesz?

WIEJSKIE INSPIRACJE:
BLOG: http://WiejskieInspiracje.pl
YT: https://youtube.com/WiejskieInspiracjePL
FB: https://www.facebook.com/WiejskieInspiracjePL
IG: https://www.instagram.com/wiejskieinspiracje.pl

E-mail: kontakt@WiejskieInspiracje.pl

Nasz drugi kanał o remontach: Sam Zrobię: https://www.youtube.com/SamZrobięDoDomuiOgrodu

Tutaj zobaczysz skrót tego, co pokazujemy na naszym kanale remontowo-majsterkowiczowym:

Kim jesteśmy?

AgatkaAgata - młoda, drobna, ale bardzo silna, pracowita, ambitna perfekcjonistka. Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska, ze specjalizacją inżynierii komunalnej. Lata w zawodzie projektanta instalacji, kierownika zespołu projektantów. Zrezygnowała z tego wszystkiego dla życia na wsi, choć ma w planach założenie własnej pracowni projektowej. Wychowana na wsi, ma w genach wręcz zamiłowanie do ogrodnictwa. Do tego nowa pasja Agaty to odnawianie staroci, przede wszystkim mebli. Dodatkowo Agata właśnie skończyła kurs zduński i będzie sama budować piec w naszym domu.

 

AdamAdam - nie aż tak młody jak Agata, ale dziarski, wesoły, pozytywny, zakręcony człowiek. Z wykształcenia niedoszły weterynarz, muzyk, realizator dźwięku, kabareciarz. Właściciel agencji artystycznej, przez ponad 25 lat organizował i prowadził imprezy. Z powodzeniem również jest trenerem motywacyjnym, a od kilku lat blogerem i vlogerem. Od 28 lat wegetarianin, pasjonat ogrodnictwa, gotowania i wiejskiego życia. Sam zmontował każdy jeden z 400 odcinków naszego vloga...

 

Ważne plany na przyszłość

Blogujemy i nagrywamy filmy na Wiejskich Inspiracjach ponad cztery lata. Tworzymy ponad 200 filmów rocznie, a większość z nich jest dłuższa niż 30 minut. Jednocześnie nasz blog, kanał i media społecznościowe, zdobyły od początku swojego istnienia ponad 50 000 wspaniałych Widzów i Czytelników. M.in. przez to, że jest Was tak dużo, przez niezliczoną ilość komentarzy i pozytywnych, wspaniałych wiadomości od Was, wiemy, że to, co robimy jest ważne, wartościowe i potrzebne.

komentarze spod naszych filmów

 

Wciąż zamierzamy prowadzić Wiejskie Inspiracje!!! i sprawiać, by z każdym filmem, były coraz ciekawsze!

damy radę !Jesteśmy przekonani, że dzięki pomocy naszych Widzów i Czytelników, również dzięki Patronite - będziemy mogli działać, pisać i nagrywać dla Was dalej, coraz ciekawiej i z coraz lepszą jakością.

Jeśli podobają Ci się nasze filmy i inne treści, jeśli uważasz, że to, co robimy jest przydatne, wartościowe i potrzebne, jeśli masz taką możliwość - wesprzyj nasz projekt cegiełką - dowolną kwotą, którą uznasz za słuszną i adekwatną.

Każda cegiełka od naszych Widzów i Czytelników pozwoli nam kontynuować rozpoczęte dzieło. Jednocześnie postaramy się odwzajemnić nie tylko nowymi treściami, ale również nagrodami, upominkami, naszymi produktami, a także nowymi możliwościami wymienionymi w progach wsparcia po prawej stronie.

Z góry dziękujemy za każde wsparcie i docenienie naszej radosnej twórczości!

Agatka i Adam z Wiejskich Inspiracji


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Janina Szarzynska
Janina Szarzynska
Próg: 25 zł
Marcin Bełczącki
Marcin Bełczącki
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Bożenna Rytel
Bożenna Rytel
Próg: 25 zł