Wiejskie Inspiracje

W Patronite od 14.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2630

Liczba Patronów: 2267

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
420 łącznie
Wiejskie Inspiracje - para, która wyniosła się z miasta na wieś. Wraz z kilkoma zwierzakami pokazują codziennie życie. A wszystko kręci się wokół życia na wsi, ogrodnictwa, zdrowego odżywiania, kulinariów, dobrego humoru i pozytywnego nastawienia. Odwiedź nas, czytaj, oglądaj i zostań na dłużej.

O Autorze

Dzień dobry,

Jest nam ogromnie miło, że tu jesteś. To może oznaczać, że coś Ciebie z nami łączy lub coś Cię zaciekawiło. Jeśli znasz już nas, zapewne dobrze wiesz kim jesteśmy i co robimy. Jeśli jeszcze nie znasz - pomożemy Ci poznać nas lepiej i pokazać, że warto to zrobić.

Wszystkich naszych Czytelników, Widzów, Fanów również zapraszamy do lektury - umieścimy tu wiele ciekawostek, których jeszcze o nas nie wiecie!

To nasza wiejska ekipa...

Kawałek historii

To myCo nam do łba strzeliło, by porzucić ciepłe, wygodne mieszkanko w mieście i przenieść się na wieś??? Co nam się w tym mieście nie podobało? Źle nam było? Dokładnie tak!!!

Porzuciliśmy wszystko, co miejskie i dopiero wtedy poczuliśmy, że naprawdę żyjemy. Komfortowe, nowoczesne mieszkanie z podziemnym parkingiem, dwoma windami, dwoma schowkami i mega wielkim balkonem zamieniliśmy na stare, zaniedbane gospodarstwo z lat 60-tych... I to była najlepsza decyzja w naszym życiu...

Siedlisko kupiliśmy na początku 2019 roku, a przenieśliśmy się tam już w pierwszych dniach wiosny tegoż roku. Ło matko, ileż to było radości i szczęścia. I tak już pozostało.

Piszemy, fotografujemy, nagrywamy, nawet podśpiewujemy

Całe nasze życie, wszystko co na wsi robimy - opisujemy na blogu, ale przede wszystkim pokazujemy na filmach, które ogląda kilka, a czasem nawet kilkadziesiąt tysięcy osób.

Co znajdziesz u nas?

Zbiory z naszego ogroduPrzede wszystkim ogrodnictwo - zdrowe, w zgodzie z naturą, permakulturowe, bez jakiejkolwiek chemii. Dzielimy się własnymi doświadczeniami, błędami i sukcesami.

Zdrowe odżywianie i kulinaria. Znajdziesz u nas mnóstwo przepisów kulinarnych, przede wszystkim wiejskich, smacznych, bezmięsnych, zdrowych.

Wiejskie życie, ne zawsze sielskie. Pokazujemy trochę sielanki i dobrego humoru, ale także kawał ciężkiej pracy, remonty, zmagania z ogrodem, sąsiedzką pomoc, nasze zwierzaki i wiele więcej.

Zobacz jeden z naszych klasycznych odcinków (w tym przypadku z ogrodu):

Gdzie nas znajdziesz?

WIEJSKIE INSPIRACJE:
BLOG: http://WiejskieInspiracje.pl
YT: https://youtube.com/WiejskieInspiracjePL
FB: https://www.facebook.com/WiejskieInspiracjePL
IG: https://www.instagram.com/wiejskieinspiracje.pl
TWITTER: https://twitter.com/Winspiracje
E-mail: kontakt@WiejskieInspiracje.pl

Nasz drugi kanał o remontach: Sam Zrobię: https://www.youtube.com/SamZrobięDoDomuiOgrodu

Tutaj zobaczysz skrót tego, co pokazujemy na naszym kanale remontowo-majsterkowiczowym:

Kim jesteśmy?

AgatkaAgata - młoda, drobna, ale bardzo silna, pracowita, ambitna perfekcjonistka. Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska, ze specjalizacją inżynierii komunalnej. Lata w zawodzie projektanta instalacji, kierownika zespołu projektantów. Zrezygnowała z tego wszystkiego dla życia na wsi, choć ma w planach założenie własnej pracowni projektowej. Wychowana na wsi, ma w genach wręcz zamiłowanie do ogrodnictwa. Do tego nowa pasja Agaty to odnawianie staroci, przede wszystkim mebli.

 

AdamAdam - nie aż tak młody, ale dziarski, wesoły, pozytywny, zakręcony człowiek. Z wykształcenia niedoszły weterynarz, muzyk, realizator dźwięku. Właściciel agencji artystycznej, przez ponad 20 lat organizował i prowadził imprezy. Z powodzeniem również jest trenerem motywacyjnym, a od kilku lat blogerem i vlogerem. Od 26 lat wegetarianin, pasjonat ogrodnictwa, gotowania i wiejskiego życia.

 

Ważne plany na przyszłość

Blogujemy i nagrywamy filmy na Wiejskich Inspiracjach ponad dwa lata. Tworzymy ponad 100 filmów rocznie, a większość z nich jest dłuższa niż 30 minut. Jednocześnie nasz blog, kanał i media społecznościowe, zdobyły od początku swojego istnienia ponad 26 tysięcy wspaniałych Widzów i Czytelników. M.in. przez to, że jest Was tak dużo, przez niezliczoną ilość komentarzy i pozytywnych, wspaniałych wiadomości od Was, wiemy, że to, co robimy jest ważne, wartościowe i potrzebne.

komentarze spod naszych filmów

Do tej pory udawało nam się pogodzić pisanie i filmowanie z pracą w gospodarstwie i pracą zawodową, jednak sytuacja w 2020, jak wszyscy wiemy, zmieniła wszystko. Przez pandemię i działania rządu straciliśmy nasze podstawowe źródło dochodu, czyli prowadzenie imprez, dzięki któremu byliśmy zupełnie niezależni.

Ta sytuacja postawiła nas przed kilkoma trudnymi wyborami, ale postanowiliśmy, że...

Nie poddamy się i nie zrezygnujemy z prowadzenia Wiejskich Inspiracji!!!

damy radę !Tego, co cenne, wartościowe i potrzebne nie może przecież zniszczyć obecna sytuacja, prawda? Do tej pory radziliśmy sobie zupełnie sami, nawet nie uruchomiliśmy reklam przy naszych filmach. Teraz to się trochę zmieni, ale wierzymy, że przy naszej jeszcze cięższej pracy, tworzeniu jeszcze lepszych, wartościowych treści i przy wsparciu naszych Widzów i Czytelników dzięki Patronite - będziemy mogli działać, pisać i nagrywać dla Was dalej.

Jeśli podobają Ci się nasze filmy i inne treści, jeśli uważasz, że to, co robimy jest przydatne, wartościowe i potrzebne, jeśli masz taką możliwość - wesprzyj nasz projekt cegiełką - dowolną kwotą, którą uznasz za słuszną i adekwatną.

Każda cegiełka od naszych Widzów i Czytelników pozwoli nam kontynuować rozpoczęte dzieło. Jednocześnie postaramy się odwzajemnić nie tylko nowymi treściami, ale również nagrodami, upominkami, naszymi produktami, a także nowymi możliwościami wymienionymi w progach wsparcia po prawej stronie.

Z góry dziękujemy za każde wsparcie i docenienie naszej radosnej twórczości!

Agatka i Adam z Wiejskich Inspiracji


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marzena Stolarczyk
Marzena Stolarczyk
Próg: 10 zł
Marcin Bełczącki
Marcin Bełczącki
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Adam Głoginski
Adam Głoginski
Próg: 5 zł
Jacek Kowalczyk
Jacek Kowalczyk
Próg: 10 zł
Małgorzata Klimiuk
Małgorzata Klimiuk
Próg: 5 zł