1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

15 zł miesięcznie

Teraz jesteś już influencerem! Dlaczego? Bo masz wpływ na to jakie tematy będą poruszane w tekstach i filmach!
Będziesz mieć dostęp do grupy, w której będzie można proponować tematy, które znajdą się na moich kanałach.
Bardzo bym chciała, żebyśmy się tam spotkały/li, ponieważ takie miejsca dają niesamowitego kopa do działania i wyciągają z różnych autohejtujących myśli, które zabraniają Ci tworzyć. A przecież chcecie!

Za te kwotę będę mogła opłacić składki do stowarzyszeń w których jestem - mogę brać udział tam w spotkaniach z innymi specjalistami oraz mieć wpływ na rozwój chustonoszenia oraz zawodu douli w Polsce!

Jeśli chcesz, to Twoje imię znajdzie się na liście patronów na mojej stronie oraz w comiesięcznym poście na instagramie i facebooku :)

50 zł miesięcznie

O matko! No właśnie! Matko! Tyle dawała mi Mama kieszonkowego na miesiąc, jak cola 0,5l kosztowała 1,5zł w kiosku Ruchu przy Świętokrzyskiej, a autobus jeździł co 20 minut.

To my teraz już prawie jak rodzina! A z rodziną, to wiadomo - dobrze na zdjęciach (przepraszam Mamo, ale to takie śmieszki - kocham Cię przecież ;) ). Także nagrodą będzie wspólne zdjęcie lub nieudany kolaż z naszych zdjęć - w razie czego wybacz mi proszę zdolności. Znajdzie się on gdzieś przy liście patronów na www i w stories na ig i fb.

Jak poprzednio - jeśli masz ochotę to jesteś na liście moich patronów na www i co miesiąc w poście na ig i fb. Pewnie gdzieś na samej górze!
Dostajesz też zaproszenie do grupy Patronów, którzy mają wpływ na pojawiające się u mnie treści.

avatar

Nowy użytkownik

Wioska Kobiet

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.