Wioska Kobiet

W Patronite od 18.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 691

Liczba Patronów: 742

Zostań Patronem
13 patronów
367 miesięcznie
448 łącznie

Grafiki edukacyjne

600 zł

miesięcznie

61%

osiągnięto

233 zł

brakuje

Jestem w trakcie podejmowania współpracy z graficzką, która będzie obrazować to, co chciałabym Wam przekazać, by można w kilku słowach i obrazach wiedzę posyłać dalej. Bardzo mi tego brakuje - profesjonalnych, pięknych, wioskowych infografik, które najlepiej edukują!

Raz w miesiącu nowy film z wiązaniami

1 000 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

633 zł

brakuje

Chciałabym regularnie nagrywać Wam filmy, a zacząć od filmów z wiązaniami. Chcę, żebyście widzieli nowe dla Was wiązania, zobaczyli jak można się bawić z chustą, jak można z niej korzystać w niestandardowy sposób. Nie musicie obracać się tylko dookoła kilku podstawowych wiązań!

Strona internetowa Wioski Kobiet

1 500 zł

miesięcznie

24%

osiągnięto

1 133 zł

brakuje

Latem zawiesiłam stronę, by móc stworzyć ją profesjonalnie. Nadal wisi hasło "strona w budowie".
Wiem, że sporo osób korzystało z niej i ułatwiała mi ona pracę, ponieważ rodzice mogli się dzięki niej przygotować na konsultacje i wiedzieli jak ona przebiega.
Chcę umieszczać tam merytoryczne wpisy, łatwo znajdziecie moje filmy z różnymi chustowymi wiązaniami i zdobędziecie wskazówki pomagające w laktacji.

Znalazłam osobę, która zrobi mi stronę, pracujemy nad nią, ale hamuje mnie brak funduszy, bo jesteśmy gdzieś na finishu, a nie chcę po skończeniu jej pracy odraczać zapłaty.
Pomóż mi proszę postawić w sieci jeszcze raz Wioskę Kobiet, by każdy, kto tam wejdzie mógł dowiedzieć się chociażby tego, że może uzyskać wsparcie.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni