1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Jesteś szlachetną osobą, która realnie przyczynia się do rozwoju podcastu W MROKU HISTORII! Dzięki Tobie kolejne odcinki będą mogły zostać opublikowane znacznie częściej.

W zamian za wsparcie otrzymasz imienne podziękowania drogą mailową! Oczywiście znajdziesz się na specjalnej liście darczyńców, opublikowanej na blogu W MROKU HISTORII oraz w specjalnym wpisie na kanale YouTube w karcie „Społeczność”. Dodatkowo – Twoje nazwisko lub nick (wedle życzenia) znajdzie się liście darczyńców, opublikowanej na końcu kolejnych odcinków podcastu.

Ale to nie wszystko, co mam dla Ciebie! W ramach specjalnego powitania Twojej hojnej osoby w gronie wybitnych wspierających otrzymasz ode mnie pocztą niezwykłą POWITALNĄ NIESPODZIANKĘ! Będzie to ciekawa książka z gatunku literatury faktu, którą sam sobie wybierzesz spośród obszernej listy tytułów, które wcześniej Ci zaproponuję. Jestem przekonany, że na pewno znajdziesz na tej liście pozycję, która bardzo Cię zainteresuje. Jeśli sobie tego zażyczysz – wybrana przez Ciebie książka zawierać będzie odręczną dedykację i specjalne podziękowania ode mnie.

avatar

Nowy użytkownik

W mroku historii

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.