1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Ten próg obejmuje wszystkie poprzednie progi, a także możliwość bliższego *poznania kompozytora, którego wspierasz.

Chciałbyś mnie poznać, **spotkać się ze mną i obejrzeć instrument na którym dokonuje nagrań, ćwiczę, komponuję, gram Fryderyka Chopina i wiele innych dzieł? Co ***6 mies. przysługuje Ci taka możliwość (po uzgodnieniu dogodnego terminu)!
Chętnie pokażę Ci jak funkcjonuje mechanizm pianina oraz przybliżę TAJEMNICĘ w jaki sposób stroi się pianino, a także zagram jakieś przykładowe dzieła – z wdzięczności za Twoje niemałe wsparcie.

*niedaleko Gdańska
**jeśli nie będziesz w stanie spotkać się ze mną (np. mieszkasz zbyt daleko) możemy się zobaczyć za pośrednictwem komunikatora jakim jest Skype. Aczkolwiek forma ta (ze względu na źródło przesyłania dźwięku), może „nie spełnić” Twoich oczekiwań odnośnie odbioru jakości dźwięku instrumentu na którym gram.
***co 6 mies. tzn., że pierwsze spotkanie przypadnie po 6 mies. licząc od pierwszego dnia wsparcia


Próg 4:
Osobiste spotkanie z kompozytorem przy instrumencie na którym tworzy kompozycje. Ogólny „pokaz” instrumentu wraz z ukazaniem w jaki sposób stroi się pianino.
Krótki koncert.
+ Wszystkie poprzednie progi.

150 zł miesięcznie

Tak wielkie wsparcie nie może się obejść bez miłej rozmowy przy ciastku i kawie oraz bez... *koncertu, który będzie przygotowany specjalnie dla Ciebie! Co **6 mies. (po uzgodnieniu dogodnego terminu) będziesz mógł przyjechać do mnie i wysłuchać 45 minutowego koncertu! Ten ***próg zawiera wszystkie wcześniej opisane nagrody.
Za tak ogromne wsparcie serdecznie dziękuję! I do zobaczenia... na Twoim prywatnym koncercie.

*niedaleko Gdańska
**co 6 mies. tzn., że pierwsze spotkanie przypadnie po 6 mies. licząc od pierwszego dnia wsparcia
***ten próg automatycznie zostaje „zintegrowany” (przy jednym spotkaniu) z progiem nr 4 (oraz jest on brany również pod uwagę z możliwością „spotkania” poprzez Skype'a – więcej inf. w progu czwartym).


Próg 6:
45 minutowy koncert.. NA ŻYWO - specjalnie dla Ciebie!
+ Wszystkie poprzednie progi.

avatar

Nowy użytkownik

Wojciech Dargacz

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.