Avatar użytkownika

Wojciech Dargacz

0
patronów
0 
miesięcznie
645 
łącznie
0
patronów
0 zł 645 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję Ci, że postanowiłeś mnie wesprzeć tą symboliczną kwotą! Każde Twoje pytanie do mnie zostanie potraktowane priorytetowo, gdyż postaram się na nie odpowiedzieć najszybciej jak będzie to możliwe.

Próg 1:
Masz do mnie pytania? Odpowiedź na każde z nich potraktuję priorytetowo!
15 zł miesięcznie
To już trzykrotnie wyższa kwota, a to oznacza, że otrzymasz to co zostało już zapowiedziane w poprzednim progu, a do tego wyjątkowo będziesz otrzymywał wcześniejszy dostęp do moich filmów.

Próg 2:
Otrzymujesz wcześniejszy dostęp do filmów (z dwutygodniowym wyprzedzeniem).
+ Poprzedni próg.
30 zł miesięcznie
Jeśli zechcesz mnie wesprzeć w trzecim progu, automatycznie otrzymujesz to co zostało opisane wcześniej, a także dostęp do historii powstawania utworów.

Dowiesz się m. in.:
- jakie były motywy ich powstawania (a także poznasz najróżniejsze ciekawostki)
- skąd czerpię pomysły na te dzieła i w jaki sposób dobieram właściwe tytuły do nich
- w jaki sposób wybieram utwory do tzw. coverów i jak wygląda proces ich tworzenia
- czym kieruję się przy wyborze dzieł klasycznych

Próg 3:
Poznasz historię utworów nad którymi pracowałem.
+ Wszystkie poprzednie progi.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
8 dostępnych miejsc
Ten próg obejmuje wszystkie poprzednie progi, a także możliwość bliższego *poznania kompozytora, którego wspierasz.

Chciałbyś mnie poznać, **spotkać się ze mną i obejrzeć instrument na którym dokonuje nagrań, ćwiczę, komponuję, gram Fryderyka Chopina i wiele innych dzieł? Co ***6 mies. przysługuje Ci taka możliwość (po uzgodnieniu dogodnego terminu)!
Chętnie pokażę Ci jak funkcjonuje mechanizm pianina oraz przybliżę TAJEMNICĘ w jaki sposób stroi się pianino, a także zagram jakieś przykładowe dzieła – z wdzięczności za Twoje niemałe wsparcie.

*niedaleko Gdańska
**jeśli nie będziesz w stanie spotkać się ze mną (np. mieszkasz zbyt daleko) możemy się zobaczyć za pośrednictwem komunikatora jakim jest Skype. Aczkolwiek forma ta (ze względu na źródło przesyłania dźwięku), może „nie spełnić” Twoich oczekiwań odnośnie odbioru jakości dźwięku instrumentu na którym gram.
***co 6 mies. tzn., że pierwsze spotkanie przypadnie po 6 mies. licząc od pierwszego dnia wsparcia


Próg 4:
Osobiste spotkanie z kompozytorem przy instrumencie na którym tworzy kompozycje. Ogólny „pokaz” instrumentu wraz z ukazaniem w jaki sposób stroi się pianino.
Krótki koncert.
+ Wszystkie poprzednie progi.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
4 dostępne miejsca
Przy tak wysokiej kwocie wsparcia, oczywiście otrzymujesz wszystko co było opisane wcześniej, a także coś wyjątkowego! Bardzo chętnie podpiszę dla Ciebie każdą płytę, która powstanie oraz wyślę ją na podany przez Ciebie adres! Co to konkretnie oznacza dla Ciebie? Nie będziesz musiał uiszczać żadnej opłaty za każdą płytę, która powstanie, po prostu ją do Ciebie wyślę – z wdzięczności za Twoje wielkie wsparcie!

Próg 5:
Otrzymasz autograf kompozytora na każdej nowej płycie, która powstanie, specjalnie przygotowanej dla Ciebie i wysłanej na wskazany przez Ciebie adres!
+ Wszystkie poprzednie progi.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
2 dostępne miejsca
Tak wielkie wsparcie nie może się obejść bez miłej rozmowy przy ciastku i kawie oraz bez... *koncertu, który będzie przygotowany specjalnie dla Ciebie! Co **6 mies. (po uzgodnieniu dogodnego terminu) będziesz mógł przyjechać do mnie i wysłuchać 45 minutowego koncertu! Ten ***próg zawiera wszystkie wcześniej opisane nagrody.
Za tak ogromne wsparcie serdecznie dziękuję! I do zobaczenia... na Twoim prywatnym koncercie.

*niedaleko Gdańska
**co 6 mies. tzn., że pierwsze spotkanie przypadnie po 6 mies. licząc od pierwszego dnia wsparcia
***ten próg automatycznie zostaje „zintegrowany” (przy jednym spotkaniu) z progiem nr 4 (oraz jest on brany również pod uwagę z możliwością „spotkania” poprzez Skype'a – więcej inf. w progu czwartym).


Próg 6:
45 minutowy koncert.. NA ŻYWO - specjalnie dla Ciebie!
+ Wszystkie poprzednie progi.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wojciech Dargacz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Chciałbym, ażeby każdy kto będzie miał możliwość wysłuchania mojej muzyki - tworzonej bezpośrednio z serca - czuł, że daje mu ona wewnętrzny pokój, a także poprzez swoją treść ukazuje szlachetne wartości".

Witajcie!

Wojciech Dargacz - zdjęcieMiło mi gościć Was na moim profilu. Zawodowo zajmuję się muzyką. Wierzę, że talent każdego człowieka pochodzi od Boga, toteż wszystko co tworzę, tworzę z wdzięczności za talent, którym mnie obdarzył, na większa chwałę Jego. Myślę, że śmiało można powiedzieć, iż muzyka - czy świecka czy religijna - ma ogromny wpływ na człowieka, gdyż "muzyka jest dziełem duchowym". Nie da się jej dotknąć, można ją jednak usłyszeć, a pomimo, że muzyka jest niewidzialna dla oczu to jednak ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie.

Wasze wsparcie będzie mi bardzo potrzebne! Na jakie cele przeznaczone zostaną środki? Skomponowanie własnego utworu, napisanie coveru, czas przeznaczony na nauczenie się dzieł klasycznych, nagrywanie materiału, łączenie obrazu z dźwiękiem, dobieranie odpowiedniego tła/efektów graficznych, czy wynajęcie dodatkowych muzyków (w zależności od składu) - te wszystkie czynniki wpływają na niemałe koszta oraz poświęcenie z mojej strony dla Was. Ponadto profesjonalny sprzęt używany do nagrań audio/wideo, dających wysoką jakość obrazu i dźwięku wpływa na końcowy efekt danego materiału. Chciałbym, ażeby wszystkie filmy cechowały się wysoką jakością, dzięki czemu będzie chciało się obejrzeć je niejeden raz.

Poza muzyką na moim kanale YouTube będziecie mogli obejrzeć m. in. prywatne wywiady, które przeprowadziłem z osobami starszymi pamiętającymi czasy II wojny światowej, jak i filmy o różnej tematyce.

W podsumowaniu pragnę zacytować frag. opisu z mojej strony internetowej (www.hasi.pl):
"Chciałbym, ażeby każdy kto będzie miał możliwość wysłuchania mojej muzyki - tworzonej bezpośrednio z serca - czuł, że daje mu ona wewnętrzny pokój, a także poprzez swoją treść ukazuje szlachetne wartości. Piękno bowiem, które człowiek dostał od Stwórcy, powinno być darem, którym dzielimy się z innymi".

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wojciech Dargacz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Rafał Gwoździński
Rafał Gwoździński
150 zł
Paweł Niestrzęba
Paweł Niestrzęba
5 zł
Paweł
Paweł
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.