Wojciech Dargacz

W Patronite od 17.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
45 łącznie
"Chciałbym, ażeby każdy kto będzie miał możliwość wysłuchania mojej muzyki - tworzonej bezpośrednio z serca - czuł, że daje mu ona wewnętrzny pokój, a także poprzez swoją treść ukazuje szlachetne wartości".

O Autorze

Witajcie!

Wojciech Dargacz - zdjęcieMiło mi gościć Was na moim profilu. Zawodowo zajmuję się muzyką. Wierzę, że talent każdego człowieka pochodzi od Boga, toteż wszystko co tworzę, tworzę z wdzięczności za talent, którym mnie obdarzył, na większa chwałę Jego. Myślę, że śmiało można powiedzieć, iż muzyka - czy świecka czy religijna - ma ogromny wpływ na człowieka, gdyż "muzyka jest dziełem duchowym". Nie da się jej dotknąć, można ją jednak usłyszeć, a pomimo, że muzyka jest niewidzialna dla oczu to jednak ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie.

Wasze wsparcie będzie mi bardzo potrzebne! Na jakie cele przeznaczone zostaną środki? Skomponowanie własnego utworu, napisanie coveru, czas przeznaczony na nauczenie się dzieł klasycznych, nagrywanie materiału, łączenie obrazu z dźwiękiem, dobieranie odpowiedniego tła/efektów graficznych, czy wynajęcie dodatkowych muzyków (w zależności od składu) - te wszystkie czynniki wpływają na niemałe koszta oraz poświęcenie z mojej strony dla Was. Ponadto profesjonalny sprzęt używany do nagrań audio/wideo, dających wysoką jakość obrazu i dźwięku wpływa na końcowy efekt danego materiału. Chciałbym, ażeby wszystkie filmy cechowały się wysoką jakością, dzięki czemu będzie chciało się obejrzeć je niejeden raz.

Poza muzyką na moim kanale YouTube będziecie mogli obejrzeć m. in. prywatne wywiady, które przeprowadziłem z osobami starszymi pamiętającymi czasy II wojny światowej, jak i filmy o różnej tematyce.

W podsumowaniu pragnę zacytować frag. opisu z mojej strony internetowej (www.hasi.pl):
"Chciałbym, ażeby każdy kto będzie miał możliwość wysłuchania mojej muzyki - tworzonej bezpośrednio z serca - czuł, że daje mu ona wewnętrzny pokój, a także poprzez swoją treść ukazuje szlachetne wartości. Piękno bowiem, które człowiek dostał od Stwórcy, powinno być darem, którym dzielimy się z innymi".

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Niestrzęba
Paweł Niestrzęba
Próg: 5 zł
Paweł
Paweł
Próg: 5 zł