Wojciech Dargacz

W Patronite od 17.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
45 zł łącznie
"Chciałbym, ażeby każdy kto będzie miał możliwość wysłuchania mojej muzyki - tworzonej bezpośrednio z serca - czuł, że daje mu ona wewnętrzny pokój, a także poprzez swoją treść ukazuje szlachetne wartości".

O Autorze

Witajcie!

Wojciech Dargacz - zdjęcieMiło mi gościć Was na moim profilu. Zawodowo zajmuję się muzyką. Wierzę, że talent każdego człowieka pochodzi od Boga, toteż wszystko co tworzę, tworzę z wdzięczności za talent, którym mnie obdarzył, na większa chwałę Jego. Myślę, że śmiało można powiedzieć, iż muzyka - czy świecka czy religijna - ma ogromny wpływ na człowieka, gdyż "muzyka jest dziełem duchowym". Nie da się jej dotknąć, można ją jednak usłyszeć, a pomimo, że muzyka jest niewidzialna dla oczu to jednak ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie.

Wasze wsparcie będzie mi bardzo potrzebne! Na jakie cele przeznaczone zostaną środki? Skomponowanie własnego utworu, napisanie coveru, czas przeznaczony na nauczenie się dzieł klasycznych, nagrywanie materiału, łączenie obrazu z dźwiękiem, dobieranie odpowiedniego tła/efektów graficznych, czy wynajęcie dodatkowych muzyków (w zależności od składu) - te wszystkie czynniki wpływają na niemałe koszta oraz poświęcenie z mojej strony dla Was. Ponadto profesjonalny sprzęt używany do nagrań audio/wideo, dających wysoką jakość obrazu i dźwięku wpływa na końcowy efekt danego materiału. Chciałbym, ażeby wszystkie filmy cechowały się wysoką jakością, dzięki czemu będzie chciało się obejrzeć je niejeden raz.

Poza muzyką na moim kanale YouTube będziecie mogli obejrzeć m. in. prywatne wywiady, które przeprowadziłem z osobami starszymi pamiętającymi czasy II wojny światowej, jak i filmy o różnej tematyce.

W podsumowaniu pragnę zacytować frag. opisu z mojej strony internetowej (www.hasi.pl):
"Chciałbym, ażeby każdy kto będzie miał możliwość wysłuchania mojej muzyki - tworzonej bezpośrednio z serca - czuł, że daje mu ona wewnętrzny pokój, a także poprzez swoją treść ukazuje szlachetne wartości. Piękno bowiem, które człowiek dostał od Stwórcy, powinno być darem, którym dzielimy się z innymi".

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem