1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

162 zł miesięcznie

Jesteś mega. Tyle może kosztować udział w międzynarodowym konkursie. Prócz tego, że masz największe szanse na album i fotografię, mam dla Ciebie nagrodę specjalną. Porozmawiajmy. Raz na kwartał spotkajmy się online lub na kawie w Warszawie. Jeśli chcesz robić lepsze zdjęcia, pomogę Ci w tym. Chcesz porozmawiać o czymś innym? Jestem otwarty.

Po osiągnięciu celu 1000 zł, wśród wszystkich patronów losuję co miesiąc jedną osobę i wysyłam jej mój album.

Po osiągnięciu celu 3000 zł, raz w miesiącu losuję już dwie osoby. Jeden patron otrzyma mój album. Drugi patron otrzyma wybraną fotografię mojego autorstwa w formie wydruku w formacie 40x40 cm (do wyboru fotografie z aktualizowanej Galerii na moim profilu Patronite). Im wyższy próg tym większa szansa na nagrodę!

Twoja szansa na nagrodę = 162 zł / suma wszystkich złotówek wpłaconych w miesiącu.

avatar

Nowy użytkownik

Wojtek Moskwa

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.