W Patronite od 14.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1703

Liczba Patronów: 1769

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
150 miesięcznie
6 978 łącznie
Od wielu lat tworzę fotograficzno – słowne prace, które zmuszają do refleksji nad otaczającym światem. Dzięki Patronom będę mógł tworzyć i dzielić się owocami mojej pasji na pełen etat.

O Autorze

Uwaga, chwalę się!

Jestem jednym z nielicznych fotografów, jeśli nie jedynym w Polsce, którego wystawa od kilku lat jest nieustannie pokazywana w galeriach w Polsce. Moja twórczość jest zauważana przez media i komercyjne podmioty. Jestem autorem reprezentowanym przez najważniejszą prywatną galerię fotografii w Polsce Leica 6x7 Gallery Warszawa oraz Agencję autorską „Opowieści”. W 2019 zostałem fotografem miesiąca magazynu Szeroki Kadr, zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu o mnie i mojej twórczości. Film jest podsumowaniem tego czym się zajmuję.


SANSARA Jestem autorem wystawy SANSARA Nepal oraz albumu z fotografiami i tekstami o tym samym tytule. Wystawa SANSARA Nepal od pierwszego wernisażu w 2013 roku pokazana została już w 20 ośrodkach kultury i sztuki. Były to między innymi: Muzeum Fotografii w Bydgoszczy, Mała Galerii ZPAF w Toruniu, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku. Rozmowę o wyprawie z redaktorką Olgą Gordiejew w audycji "Ucho na świat" w radiu Białystok znajdziesz tu.


KRAINA Ostatni zakończony projekt to "KRAINA". Efektem półrocznej wędrówki śladami toru kolejki wąskotorowej we wschodniej części Mazur jest wystawa oraz album o tym samym tytule. Wystawa pokazywana wielokrotnie. W kwietniu 2018 r. w BUW w Olsztynie. Rozmowę o projekcie z redaktorem Jakubem Kuklą w Polskim Radiu Dwójka znajdziesz tutaj.


WĘDRÓWKA DUSZ Od 2006 roku tworzę fotograficzno-słowne prace będące refleksją nad nurtującym mnie zagadnieniem wędrówki dusz. Pierwsze fotografie z tego cyklu zostały docenione już w 2008 r. w konkursie Pilzner Urquell International Photography Awards w USA. Nagrodzono wtedy 4 moje zdjęcia. Fotografia "Na pamiątkę spotkania" została zaprezentowana podczas pokonkursowej wystawy IPA BEST OF SHOW w Nowym Yorku – kurator Bill Hunt/Hasted Hunt NYC. Projekt ten (choć jeszcze nie skończony) znalazł się również w finale konkursu GRAND PRIX FOTOFESTIWAL 2015. W marcu 2019 r. byłem gościem redaktor Igi Niewiadomskiej w audycji "Głębia ostrości" w polskieradio24.pl. link


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Michniewski
Piotr Michniewski
Próg: 54 zł
Anonimowy patron
Próg: 6 zł
Anna Wasik
Anna Wasik
Próg: 36 zł
Justyna Apolinarzak
Justyna Apolinarzak
Próg: 18 zł
marta wnuk
marta wnuk
Próg: 36 zł