1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Drogi Patronie, dziękujemy, że wspierasz popularyzację wiedzy i nauki. Doceniamy Twoje wsparcie, dzięki niemu możemy się rozwijać i zapraszać nowych ciekawych gości do #rozmowywszechnicy. Każda kwota jest dla nas ważna. 100 zł to kwota za którą możesz kupić bon prezentowy to popularnej sieciówki. Dziękujemy za wsparcie. W ramach podziękowania wyślemy Ci mailowy dyplom z podziękowaniem - Elektroniczny Certyfikat Patrona. Dodatkowo Twój podpis umieścimy na tablicy Patronów w każdym naszym materiale #rozmowywszechnicy. Zaprosimy Ciebie do naszej zamkniętej facebookowej grupy Patronów. Dodatkowo chcielibyśmy zaprosić Cię na nasze wideospotkanie redakcyjne, w czasie którego będziemy mieli okazję porozmawiać o tym co dla Ciebie szczególnie interesujące i jakie nowe tematy moglibyśmy poruszyć w #rozmowachwszechnicy

200 zł miesięcznie

Drogi Patronie, dziękujemy, że wspierasz popularyzację wiedzy i nauki. Doceniamy Twoje wsparcie, dzięki niemu możemy się rozwijać i zapraszać nowych ciekawych gości do #rozmowywszechnicy. Każda kwota jest dla nas ważna. 200 zł Dziękujemy za wsparcie. W ramach podziękowania wyślemy Ci mailowy dyplom z podziękowaniem - Elektroniczny Certyfikat Patrona. Dodatkowo Twój podpis umieścimy na tablicy Patronów w każdym naszym materiale #rozmowywszechnicy. Zaprosimy Ciebie do naszej zamkniętej facebookowej grupy Patronów. Zaprosimy Cię na nasze wideospotkanie redakcyjne, w czasie którego będziemy mieli okazję porozmawiać o tym co dla Ciebie szczególnie interesujące i jakie nowe tematy moglibyśmy poruszyć w #rozmowachwszechnicy. Za hojną wpłatę podziękujemy też Tobie na wizji przed rozpoczęciem każdego nagrania #rozmowywszechnicy.

avatar

Nowy użytkownik

Wszechnica FWW

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.