1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

50 złotych miesięcznie potrafi zdziałać naprawdę wiele! Dziękujemy, że wierzysz w nasze działania i chcesz nas wspomóc. Obiecujemy, że się nie zawiedziesz! Za 50 złotych miesięcznie jesteśmy w stanie wypełnić nasze obie skrzyneczki niezbędnymi produktami na około pół miesiąca! Twoją wpłatą realnie przyczyniasz się do walki z ubóstwem menstruacyjnym w Polsce!
W ramach podziękowania oferujemy Ci (jeśli oczywiście będziesz chętna_y) wpisanie Cię na naszej stronie i mediach społecznościowych jako osoby wspierającej nasze działania. Chętnie wyślemy Tobie pocztówkę z podziękowaniem od całej naszej ekipy. Wspaniale jest mieć ludzi wokół siebie, którzy wierzą w naszą misję i dokładają cegiełkę od siebie! Super, że jesteś!

200 zł miesięcznie

200 złotych miesięcznie! Jesteś naszą_ym bohaterką_em! Jesteśmy wdzięczne za każdą pomoc, ale dzięki Twojemu wsparciu możemy śmiało planować kolejne wydarzenia! Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile Twoja wpłata dla nas znaczy! Dzięki niej będziemy mogły dalej prężnie działać. W ramach podziękowania oferujemy Ci (jeśli oczywiście będziesz chętna_y) wpisanie Cię na naszej stronie i mediach społecznościowych jako osoby wspierającej nasze działania, jak i przypinkę z logiem naszej fundacji. Dodatkowo, co miesiąc będziesz otrzymywał_a podsumowanie naszej działalności z całego miesiąca. I uwaga, tutaj wisienka na torcie- zapraszamy Cię na warsztaty, które odbędą się pod koniec roku dla naszych patronów. Będziemy mieli okazję bardziej się poznać, porozmawiać i nauczyć nowych umiejętności. Dziękujemy Ci za zaufanie i wsparcie!

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Widzialne - Zmiana jest Kobietą

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.