1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Jesteście ze mną, mega! Za tyle można przeżyć jeden dzień w Chinach. Dzięki ogromnie! Jak zamierzam się odwdzięczyć?

? pojawicie się na liście Patronów na blogu, w specjalnej zakładce!

? zapraszam Was do supertajnej, sekretnej grupy na fejsie, gdzie grasują inni spod znaku Wypraw Kojota!

Co dzieje się na naszej super-hiper-tajnej, legendą grupie? Tej, o której się nie mówi, za to wymienia się znaczące spojrzenia na ulicy i która ma całą listę specjalnych symboli-gestów, które znają tylko wtajemniczeni? Pierwsza zasada grupy Wypraw Kojota - rozmawiamy o grupie Wypraw Kojota ;)

? rozmawiamy - to jest zdecydowanie to miejsce, gdzie możemy się złapać i pogadać - o życiu, podróżach, przygodach i o czymkolwiek, co przyjdzie Wam do głowy

? dzielimy się planami na przyszłość - to tu macie dostęp do koncepcji, które potem postaramy się wspólnie realizować!

100 zł miesięcznie

ZŁOTY PRÓG

- 100 złotych – właśnie tyle wynoszą miesięczne opłaty za program do edycji video, dostęp do muzyki, którą słyszycie w filmach oraz dysk w chmurze, na który wrzucam kopie zapasowe materiałów. Zafundowałeś mi miesiąc życia „Wyprawy Kojota” Dziękuję

Próbowałem, naprawdę próbowałem wymyślić coś, co mógłbym zaproponować w tym progu.
I nie wymyśliłem nic prócz tego.

Wydaje mi się, że jeśli zdecydowałeś się na wspieranie mnie tak wysoką kwotą, to musisz naprawdę mocno we mnie wierzyć. Pewnie mocniej, niż często ja wierzę w siebie. Dziękuję Tobie.

Pozostaje mi bardzo serdecznie Tobie podziękować oferując nagrody ze wszystkich poprzednich progów. Mam nadzieję, że wraz z rozwojem kanału, pojawi się coś, co będę mógł Ci zaproponować za tak ogromne wsparcie.

Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele to dla mnie znaczy! Dziękuję!

*Próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.

avatar

Nowy użytkownik

Wyprawy Kojota

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.